המתים המהלכים: מה יקרה עכשיו?

ידענו שזה מגיע, אבל עכשיו זו המציאות. הסדרה המצליחה עוברת שינוי משמעותי, היכנסו לכתבה ותגלו מהו

yes

זהו זה, אחרי 9 עונות וחצי ועוד קצת, ריק גריימס, אחד הגיבורים הגדולים שידע מסך הטלוויזיה האמריקני, נפרד ממנו. ליוצרי "המתים המהלכים" לא הייתה יותר מדי ברירה. בסיפורי הקומיקס שהולידו את הסדרה, עלילות ריק נמשכות כסדרן, אבל השחקן שמגלם אותו, אנדרו לינקולן, הותש מהצילומים, וביקש להיפרד מהסידרה כדי לבלות יותר זמן עם משפחתו. מאחר שהרייטינג שלה מדלדל כבר כמה עונות, טוויסט עלילתי נדרש גם כך, והבחירה הייתה לעשות סוג של ספין אוף בתוך הסידרה (שיש לה כבר ספין אוף כידוע, אימת המתים המהלכים, שכבר קיבלה שחקן חיזוק בדמות מורגן).

ההנחה בקרב הצופים היתה שריק ימות, אבל בעלי הדעה והממון החליטו לא לוותר עליו בקלות, ובסיום הפרק הוא התעופף לו בהליקופטר המסתורי שליווה את הסידרה מדי פעם. בעוד כמה שנים – אנו צפויים לפגוש בו שוב. AMC מתכננת טרילוגיית סרטי קולנוע שבה יככב ריק, ותעסוק במגוון הרפתקאות ועלילות. עדיין לא ידוע מתי ייצא הסרט הראשון.

הסדרה עצמה קופצת מהפרק הבא כמה שנים קדימה, כשג'ודית, כמו שראינו, התבגרה יפה ולמדה לצלוף. השחקנית שמגלמת עם מגי, לורן כהן, הודיעה גם היא שברצונה לעזוב, כך שגם ממגי נאלץ להיפרד, לפחות במסך הקטן. והנה גם הצצה לפרק הבא:

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *