חופש של אנימציה: הסרטים המומלצים

בכל חודש אוגוסט אנחנו נותנים לכם את החופש ליהנות ב-yes5 עם סרטי אנימציה חדשים, קלאסים ואהובים – הנה כמה המלצות לסרטים ששווה לראות

yes

הדינוזאור הטוב – בעולם בו הדינוזאורים עדיין חיים, גדל ארלו, דינוזאור שאינו מצליח להטביע את חותמו במשפחתו התובענית. בניסיון להוכיח לעצמו ולמשפחתו שהוא יכול אחרת הוא יוצא למסע של גילוי עצמי, בו הוא זוכה לפתח את אישיותו ואת אומץ ליבו. במהלך המסע הוא גם פוגש בחבר חדש – ילד בן למשפחת אנשי מערות, שהקשר עמו מלמד אותו מהי חברות ולמה היא כה חשובה. דיבוב לעברית: ניר פרץ, הילה זיתון, אמנון וולף.
שבת, 6.8 ב-10:00, yes5

מפלצת של מלון 2 – המשך לסרט האהוב והמצליח "מפלצת של מלון". הפעם דרקולה וחבריו מנסים להוציא מהנכד החדש, שנולד כחצי אדם וחצי ערפד, את המפלצת החבויה בו. העניינים מסתבכים כשאביו הנרגן והשמרן של דרקולה מגיע לביקור. דיבוב לעברית: גרא סנדלר, לורן סביר, דב רייזר.
שבת, 27.8 ב-10:00. yes5

הקופסונים – בעיירה יוקרתית חיים תושבים עשירים עם אובססיה לגבינות. אך מתחת לרחובות מתגוררים גם הקופסונים: מפלצות קטנות וערמומיות לבושות קופסאות קרטון. התושבים מפחדים מהם, אבל למעשה הקופסונים הם ידידותיים מאוד. יום אחד מגיע למקום מדביר מרושע שנחוש להשמיד אותם, אך בעזרתםשל שני ילדים חמודים – הקופסונים ינסו לסכל את תוכניתו הזדונית. דיבוב עברית: מיכאל הנגבי, דב רייזר, לני כהן.
שבת, 13.8 ב-10:00, yes5

המומינים בריביירה – הדמויות האהובות מגיעות סוף סוף לריביירה הצרפתית! אחרי מסע מפרך בים וביבשה, חבורת הטרולים (דמויי ההיפופוטם) האהובה מגיעה לחוף ימה של צרפת – לנופש בריביירה, בשלל בתי המלון, המסעדות, חופי הים והחיים הטובים שיש לה להציע. אך לא הכל ורוד על חוף הים. כל אחד מבני המשפחה סופג אחרת את השהות בנופש האקסקלוסיבי ואחדותם מופרת לראשונה. מה חשוב יותר- חוג הסילון או חיי המשפחה? לראשונה עם דיבוב לעברית: מונה מור, אוהד שחר, ברק ברויטמן, אלונה אלכסנדר.
שבת, 20.8 ב-10:00. yes5

© 2014 Handle Productions Oy, Pictak Cie © Moomin Characters ™ úîåðåú ñøè äàðéîöéä: äîåîéðéí áøéáééøä *** Local Caption *** äîåîéðéíáøéáééøä

בחזרה לארץ עוץ – דורותי חוזרת לקנזס, שנהרסה לגמרי לאחר הטורנדו, אך שבה במהרה לארץ עוץ כדי להציל את חבריה הטובים שנלקחו ע"י ליצן מרושע. במסעה היא פוגשת שותפים חדשים לדרך.
שישי, 5.8 בשעות הצהריים. yes5

áçæøä ìàøõ òåõ (àðéîöéä)

בלינקי ביל – דובב קואלה מתוק יוצא להרפתקאה בערבה הפראית והמסוכנת כדי למצוא את אביו, שעקבותיו אבדו לפני זמן רב. דיבוב לעברית: קובי ליקוורמן, מיה קדוש, דדי זוהר.
שישי, 19.8 בשעות הצהריים. yes5

מועדון ווינX: במעמקי הים הקסום –  הסרט השלישי בסדרת הסרטים של מועדון ווינX. הפעם הכל רגוע ושקט בבית הספר לפיות, בו עובדות הפיות של מועדון ווינX. השלווה מופרת כשחבורת טריקס המרושעת מגיעה לאוקיינוס האין-סופי במטרה לכבוש את כס המלכות ולטעון לכתר. הפיות הקסומות צריכות להציל את המצב. דיבוב עברית: עדי זינו, מירב דמארי.
שישי, 26.8 בשעות הצהריים. yes5

טום ליטל ומערת הקסמים – החיים השלווים בממלכת קסמים רחוקה עומדים בפני סכנה, לאחר שמכשפה מרושעת הטילה כישוף הפוגע בממלכה. המלך מציע את ידה של בתו הנסיכה לגיבור שיציל את המצב, וטום ליטל, המאוהב
בסתר בנסיכה, לוקח על עצמו את האתגר כנגד כל הסיכויים. בעזרת כלים קסומים ושותפה מסתורית שפגש, הוא נלחם ברשע ומנסה להצליח היכן שכל השאר נכשלו. דיבוב עברית: דור סרוגו, לורן סביר, עמי מנדלמן.
רביעי, 31.8 ב-10:00. yes5

 מקס האריה בעולם המים – מקס וחבריו לעצור את זעמו של האוקיינוס. האגדה מספרת על שני פנינים שהלכו לאיבוד – פנינת ההרס ופנינת הבריאה. על מקס לאתר את הפנינים ולהציל פעם נוספת את הממלכה.
שישי, 12.8 בשעות הצהריים. yes5
î÷ñ äàøéä áòåìí äîéí

 גיבורים 6 – קומדיית הרפתקאות על גאון טכנולוגי בשם הירו והרובוט שלו ביימאקס, המוצאים את עצמם בתוך השתלשלות עבריינית המאיימת להרוס את העיר בעלת הקצב והטכנולוגיה המסחררים. השניים משלבים כוחות עם צוות חסר מוטיבציה של לוחמי פשע בתחילת דרכם במשימה להציל את העיר.

שלישי, 16.8. yes5.

 המיניונים – לאחר שהמיניונים הופכים למדוכאים בעקבות חוסר בנבל-על אותו ישרתו, יוצאים המיניונים קווין, סטיוארט ובוב במהלך 1960 לחפש נבל-על על חדש. הם מגיעים לכנס נבלי-על ושם מתחרים על הזכות לשרת את המרשעת סקרלט אוברקיל, השואפת להשתלט על העולם.

שלישי, 30.8. yes5.

äîéðéåðéí

מלך האריות – סיפור הרפתקאותיו של סימבה, גור האריות הכי שובב בממלכה שבבוא העת, יירש את כס המלכות. זאת לאחר שיפגין אומץ לב וחברות אמת.

שישי, 12.8 ב-17:00, yes5.

"חופש של אנימציה", בכל חודש אוגוסט בערוץ yes5

תגובות

תגובה אחת ל“חופש של אנימציה: הסרטים המומלצים

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *