"חיבור פשוט": 8 דברים שאתם צריכים לדעת על הסרט המרגש

הסרט המרגש מגיע ל-yes1 בבכורה שאסור להחמיץ – שישי 21:30, ואתם מוזמנים להתכונן

yes

1. הסרט "חיבור פשוט" הוא דרמה קולנועית על ילדה בעלת יכולות יוצאות דופן במתמטיקה ואביה, שרוצה להעניק לה ילדות רגילה. למרות מה שאולי נדמה, הסרט אינו מבוסס על סיפור אמיתי.

2. הבעיה המתמטית שמוזכרת בסרט, "נאוויה סטוקס", היא אכן אחת משבעת האתגרים המתמטיים שמזכים את פותריהם בפרס כספי של מליון דולר.

3. לאחר שהצילומים הסתיימו, כריס אוונס שמגלם את האב, וג'ני סלייט, שמגלמת את את המורה, פיתחו מערכת יחסים רומנטית בחיים האמיתיים. הם נפרדו לאחר שנה ולאחרונה נודע שהם חזרו שוב האחד לשניה.

4. לחתלתול שמגלם את פרד, החתלתול בעל העין האחת, יש שתי עיניים במציאות. תוכנת מחשב מיוחדת הפכה אותו לחד-עין באמצעות תעלול עריכה דיגיטלי. ההשראה לדמות החתול בעל העין האחת הגיעה מהחתול של התסריטאי, טום פלין, שגם הוא נאלץ להסתפק בעין אחת בלבד, וגם לו קוראים פרד.

5. כריס אוונס הוא לא בדיוק מעריץ חתולים גדול. הוא הודה שהוא לא מסתדר אתם אבל בסצנה שבה הוא מבקר במחסה אמיתי לבעלי חיים הוא התאהב באחד הכלבים שבמקום. אוונס אימץ את הכלב והעניק לו את השם דודג'ר.

6. כדי שהשחקנית שגילמה את גיבורת הסרט, מקנה גרייס, תצליח לזכור את הטקסט שלה בעל פה, בעיקר את זה שקשור במשוואות מתמטיות, היא ואמה הלחינו את המשוואות לשיר ובאמצעותו היא שיננה את הטקסט.

7. היא לקחה איתה מהבית לצילומים בובת כלב-ים שעוברת במשפחה שלה כבר שלושה דורות. חדי העין יצליחו לאתר את הבובה באחת הסצנות. שמו של כלב הים, אגב, הוא דידי.

8. על הסט הונחה צנצנת ריקה. בכל פעם שאחד מחברי הצוות קילל, הוא נדרש להניח כסף בצנצנת. חמישה דולר לקללה רגילה ועשרה למילים גסות במיוחד. לפי גרייס, כריס אוונס עדיין חייב כסף לצנצנת.

 

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *