יוני 2018: תראו מה קורה בערוצי הסרטים!

"ספיידרמן: השיבה הביתה", "דנקרק" ו"אהבה יוונית", בבכורה, ספיישל גאווה ענקי, סרטי אימה משובחים, להיטים ישראלים מקוריים – כולם לפתוח יומנים

yes

סופ"ש מלחמת העולם השנייה, ערוץ: yes4 | מועד שידור: חמישי-שבת, 21-23/6, לאורך כל היום

מלחמת העולם השנייה היא מלחמה ששינתה את פניי ההיסטוריה ופני האנושות. ב-22-23/6, 77 שנים אחרי פלישתה של גרמניה לברה"מ, yes4 מזמין אתכם להצטרף לסופ"ש של סיפורים מרתקים וחזקים, קרבות, ניצחונות והפסדים, סרטים שמספרים את סיפורה של המלחמה ששינתה את מי שאנחנו. בין הסרטים ישודר בבכורה "דנקרק" אפוס המלחמה זוכה 3 פרסי אוסקר של הבמאי כריסטופר נולאן. אליו יצטרפו עוד סרטים מצוינים ומעניינים כמו להציל את טוראי ראיין, הסרבן, התנגדות, משחקי החיקוי, זעם ועוד רבים וטובים. בנוסף תעלה במהלך הסופ"ש לספריית 24/7 ב- yesVOD קטגוריה מיוחדת הכוללת סרטים בנושא.

"דנקרק", בבכורה ב-yesVOD24/7 ביום שני, 18/6 ובערוץ: yes4 בשישי, 22/6, בשעה 22:00

אפוס המלחמה זוכה 3 פרסי אוסקר של הבמאי כריסטופר נולאן. סיפור ההצלה ההירואי של מאות אלפי חיילי בעלות הברית שנשלחו לצרפת, אך נותרו לכודים ע"י כוחות גרמנים בחופי דנקרק במאי 1940. נולאן יצר את הסרט במטרה לספר את סיפור מבצע הפינוי מהאוויר, היבשה והים. מאמצים רבים נעשו כדי להתמקד בפרטים כך שהתסריט יכלול מעט מאוד דיאלוגים. מטרתו של נולאן הייתה לגרום לצופיו לחוש פיזית כאילו הם נמצאים שם כחיילים. לשם כך גויסה עריכה מבלבלת המדמה את תפיסתו של חייל שאינו מבין היכן הוא והכוח העיקרי המנחה אותו הוא יצר ההישרדות. בניגוד לסרטי מלחמה אחרים אין בסרט מראות זוועה מתוך כוונה לתת לדמיונו של הצופה להשלים אותם.

"ספיידרמן: השיבה הביתה",  בכורה ב-yesVOD24/7, ביום ראשון, 3/6  ובערוץ yes2 בשישי, 8/6, בשעה 22:00

אחרי שסייע לצוות הנוקמים, חוזר פיטר פארקר לחייו הרגילים כתלמיד תיכון, ולא אחד המקובלים שבהם. נחוש להרשים את המנטור שלו, איירון מן, הוא מקדיש את כל זמנו הפנוי בסיורים ברחובות ניו יורק וחיפוש אחר פושעים להילחם איתם. אז הוא נתקל בנבל חדש ומסוכן, שמחזיק בנשק רב עוצמה שמאיים על כל מה שחשוב לו ועל העיר כולה.

"אהבה יוונית" בבכורה ב-yes1+ yesVOD24/7, שישי, 8/6, בשעה 21:30

דרמה רומנטית שכבשה את לב הקהל הישראלי. ביוון הסוערת, בעיצומו של משבר כלכלי, שלושה סיפורי אהבה כמעט בלתי אפשריים, בין מקומיים למהגרים ממדינות שונות, נשזרים אחד בשני לפסיפס מרגש. עם ג'יי.קיי סימונס[

"המפסטד שלי" בבכורה ב-yesVOD24/7 יום חמישי, 31/5 ובערוץ yes1, שישי, 1/6, בשעה 21:30

דרמה קומית רומנטית בכיכובה של דיאן קיטון. אמילי, אלמנה אמריקאית, גרה בשכונת המפסטד היוקרתית בלונדון. כשיום אחד היא מבחינה באדם החי בבקתה בפארק הצמוד, היא לומדת להכיר אותו ובדרך גם מגלה כי החיים בגיל השלישי הם לא מורכבים כפי שחשבה.

"חטוף" בבכורה ב-yesVOD24/7, ובערוץ: yes4, שישי, 1/6, בשעה 22:00

קרלה היא אם חד-הורית לפרנקי. ברגע של חוסר תשומת לב בעת בילוי משותף בפארק, נחטף פרנקי. קרלה מחליטה שדבר לא יעצור אותה עד שתשיב אליה בחזרה את היקר לה מכל. שחקנים: האלי ברי, סייג' קוריאה

"מטען יקר" בכורה ארצית yesVOD24/7 בשישי, 1/6 וב-yes4 בשבת, 9/6, בשעה 22:00

ראש כנופיה, מאלץ שודדת צעירה לשכנע את בן זוגה לשעבר, שודד עצמאי, לבצע עוד עבודת שוד, כפיצוי על "עבודה" שהשתבשה. חיש מהר מתארגן צוות מקצועי של נהגים וצלפים לשוד הגדול – חטיפת משאית יהלומים משוריינת. הבעיות מתחילות לצוץ כאשר היחסים והמטענים הקודמים של הדמויות משבשים לגמרי את התוכניות. שחקנים: ברוס וויליס, קליר פורלני, מארק-פול גוסלר

"סלולרי" בבכורה! ערוץ: yes4 ו-yesVOD24/7 | מועד שידור: שבת, 2/6, בשעה 22:00

מותחן אפוקליפטי המבוסס על ספרו של סטיבן קינג. כאשר אות מסתורי גורם למשתמשים בטלפונים ניידים להפוך לזומבים תאבי רצח, חובר קליי לקבוצת ניצולים, במטרה להציל את בנו הצעיר ולנסות למנוע ממנו את השימוש בטלפון הסלולרי שלו. שחקנים: ג'ון קיוזאק, סמואל ל. ג'קסון

"שודדי הפיצוחים 2" בבכורה! yesVOD24/7 משישי, 1/6, ערוץ: yes5 בשבת, 2/6, בשעה 10:00

המשך לקומדיית האנימציה אודות הסנאי חובב האגוזים וחבריו הטובים. כשראש העיר הרשע מתכנן להרוס את הפארק העירוני, סולי וחבריו חייבים לצאת למשימת הצלה מבריקה כדי להציל את ביתם.

"אונה" בבכורה! ערוץ: yes1+ yesVOD24/7, מועד שידור: שבת, 2/6, בשעה 22:00

דרמה מטלטלת בכיכובה של רוני מארה. ידיעה בעיתון מובילה בחורה בת 28 להתעמת עם הגבר איתו היה לה קשר אסור בגיל 13 שהרס את חייה. המפגש המחודש מעלה זיכרונות, סודות כאב, ואת השאיפה לנקמה.

"מעבר להרים ולגבעות", בכורה רק בyes! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 2/6, בשעה 22:30 

סא"ל דוד גרינבאום השתחרר מהצבא אחרי 27 שנים בשירות קבע. הוא חוזר לביתו ולבני משפחתו מהם היה רחוק שנים ארוכות ומתחיל לעשות את צעדיו הראשונים בחברה האזרחית. אחרי שנים של שהות רחוקה מהבית, הוא מגלה מחדש את משפחתו. את אשתו רינה, מורה לספרות שמפנטזת על חיים מרגשים יותר, ואת ילדיו המתבגרים: הבן המופנם והבת הסקרנית שמעוניינת ביותר מחיים סטנדרטיים של נערה ישראלית והולכת לחפש עניין מעבר להרים ולגבעות של שכונת מגוריה.

 "אנאבל 2" בבכורה ב-yesVOD24/7, שני, 4/6 ובערוץ: yes2, שבת, 9/6, בשעה 22:00

סרט אימה, שהפך לאחת ההצלחות הכלכליות הבולטות של השנים האחרונות, כולל בישראל. שנים אחרי מותה הטרגי של בתם הקטנה, מארחים הזוג מולינס בביתם נזירה וקבוצת ילדות יתומות. האירוח החם הופך במהרה לסיוט כאשר הבובה הרצחנית הופכת אותן למטרה.

"טום מפינלנד" בבכורה ארצית רק בyes! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 5/6, בשעה 22:00

סיפורו המרתק של אמן הפולחן טואוקו לאקסונן, שנודע בשם טום מפינלנד. לאחר שסבל רדיפות בארצו, עוזב טום לארה"ב בחיפוש אחר החופש לחיות על פי משאלות לבו. שם הוא זוכה להצלחה רבה בזכות יצירותיו ההומו-ארוטיות והופך לסמל ומודל לחיקוי של הקהילה הגאה.

שבת טרנס ב-yes3 ערוץ: yes3, במסגרת חגיגות הגאווה | מועד שידור: שבת, 9/6, משעות אחר הצהריים

כחלק מחגיגות הגאווה, נקדיש את יום שבת, 9/6, לסרטים על ועם טרנסג'נדרים. בין השאר נשדר בבכורה את "3 דורות" וגם את "בנים אינם בוכים", "פרסיליה מלכת המדבר", "אנשים מושלמים", "מועדון הלקוחות של דאלאס", "מופע הטלוויזיה של רוקי" ו"משחק הדמעות".

"3 דורות" בבכורה ב-yesVOD24/7, בקטגוריית חגיגות הגאווה, חמישי, 31/5 ובערוץ: yes3, במסגרת שבת טרנס | שבת, 9/6, בשעה 22:00

דרמה בכיכובן של אל פאנינג, נעמי ווטס וסוזן סרנדון. למרות שנולד בגוף של ילדה, ריי תמיד הרגיש אחרת. כעת, כדי שיוכל לעבור ניתוח לשינוי מין, צריכה אמו לאתר את אביו שמעולם לא פגש, ולקבל את הסכמתו.

"חדרי הבית" בבכורה רק בyes! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 9/6, בשעה 22:30

החיים של אברם, קבלן בנייה ירושלמי, נמצאים על הדרך הנכונה. יש לו בן ואישה שהוא אוהב, הוא סיים לבנות את בית חלומותיו לו ולמשפחה, וגם הקריירה בכיוון הנכון. אך כשתפנית מפתיעה מביאה את העבודה באתר הבנייה שלו לעצירה מוחלטת, אברם מוצא את עצמו מאבד שליטה על העניינים  והוא מסתבך עם חובות לאנשים שהחוק אינו נר לרגליהם. כשנדמה שכל חייו מתפרקים סביבו, ובעזרת מערכת היחסים המיוחדת שלו עם בנו, מנסה אברם לשמור על אחדות המשפחה ועל בית חלומותיו. סרטו של איתן גרין.

"ארץ אלוהים", בכורה ארצית רק בyes! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 6/12, בשעה 22:00

דרמה מרגשת, זוכת פרסים בפסטיבלי הקולנוע של ברלין וסאנדנס. ג'וני מטפל בעדר המשפחתי ומתקשה להתמודד עם רגשותיו ופחדיו המודחקים. עובד זר שהגיע לסייע בחווה, עקב פציעת אביו, מעורר אצלו תחושות חדשות ותקווה לעתיד.

"יומנו של חנון: חופשה על גלגלים",  בכורה רק ב-yes!  | תאריך עליה: רביעי, 13/6 yesVOD24/7

הרביעי בסדרת הסרטים המצליחה "יומנו של חנון" אשר מתבססת על סדרת ספרים בעלת אותו שם מאת הסופר והמאייר ג'ף קני. אמא, אבא והבנים לבית הפלי כבר מוכנים לנסיעה לקראת חגיגות יום ההולדת ה- 90 של סבתם. רק שהבנים בכלל מתכננים ללכת לכנס משחקי וידאו ובתחכום רב הם לוקחים את כולם להרפתקה מפתיעה.

"ביגפוט ג'וניור" בבכורה! yesVOD24/7 חמישי, 14/6 ערוץ: yes5 | שבת, 16/6, בשעה 10:00

אנימציית הרפתקאות נפלאה. אדם הוא נער בודד בן 13, שתמיד הרגיש מעט שונה מאחרים. יום אחד הוא מגלה שאביו הוא ביגפוט היצור האגדי- אשר הסתתר ביער במשך שנים על מנת להגן על עצמו ועל משפחתו מפני תאגיד גדול המעוניין לערוך עליו ניסויים. במהלך ניסיונותיו לבלות זמן עם אביו ולפצות על הזמן האבוד, אדם מגלה כי גם הוא ניחן בכוחות מיוחדים, אולם יחד עם הלמידה על יכולותיו המופלאות, הוא גם נחשף לסכנות הרבות שמאיימות עליו ועל כל בני משפחתו.

"אמהות בהפרעה" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 15/6, בשעה 22:00

קומדיה פרועה. ארבע אימהות, שביניהן אין דבר משותף מלבד הגן אליו הולכים ילדיהן, קובעות לצאת לבילוי ביחד. במהרה הערב החופשי התמים יוצא משליטה.

סופ"ש עם סרטי פרנסואה אוזון, ערוץ: yes3, במסגרת חגיגות הגאווה | מועד שידור: שישי-שבת, 6/15-16, בשעה 22:00

במסגרת חגיגות הגאווה נשדר מחווה מיוחדת לאחד הבמאים הגאים המובילים בעולם, שהוא גם אחד הבמאים הזרים האהובים בארץ – פרנסואה אוזון. לאורך סוף השבוע של ה-15-16 ביוני נשדר את שני סרטיו האחרונים של אוזון בבכורה רק ב-yes, "פרנץ" ו"מאהב כפול", וגם כמה מסרטיו הבולטים, ביניהם "בריכת שחייה", "5X2", "8 נשים", "פוטיש: אישה צעצוע" ו"הזמן שנשאר".

"פרנץ", בכורה רק ב-yes,  בספריית 24/7 ב-yes VOD מחמישי, 7/6, במסגרת חגיגות הגאווה, ובערוץ: yes3, שישי, 15/6, בשעה 22:00

דרמה עדינה ומורכבת של הבמאי המוערך פרנסואה אוזון (כחלק ממחווה לו במהלך הסופ"ש ב-yes3). בחודשים שלאחר מלחמת העולם הראשונה, פוגשת צעירה גרמניה בחור צרפתי, שמספר לה שהכיר את ארוסה שנהרג בקרבות. נוכחותו של הזר מעוררת אצלה ואצל הסביבה תחושות עזות.

"מאהב כפול" | בכורה רק ב-yes ב-yesVOD24/7, חמישי, 14/6  ובערוץ yes3, מועד שידור: שבת, 16/6, בשעה 22:00

בתקופה רגישה בחייה, מתחילה קלואי (מארין ואכט, שכיכבה ב"צעירה ויפה" של אוזון) בטיפול פסיכיאטרי אצל פול, והשניים מתאהבים. לאחר שהם עוברים לגור יחד, היא חושדת שפול מסתיר פן סוער ומסוכן באישיותו.

שומר הראש והמתנקש בבכורה ב-yesVOD24/7 בשישי, 15/6 ובערוץ: yes4 מועד שידור: שבת, 16/6, בשעה 22:00

שומר הראש המבוקש וההגון ביותר מקבל משימה חדשה: לאבטח מתנקש מתוחכם המשמש עד מדינה במשפט חשוב ומסוקר, ולהביא אותו בזמן לבית המשפט. אתגר לא פשוט כשמתחשבים בעובדה שלאותו מתנקש ישנם אויבים רבים שהיו שמחים למנוע ממנו לעלות על דוכן העדים. למרות הפערים, כדי להישאר בחיים, הם חייבים לשתף פעולה.

"הבית תמיד זוכה" בבכורה ב-yesVOD24/7, שני, 18/6 ובערוץ yes2, שבת, 23/6, בשעה 22:00

וויל פארל ואיימי פולר בקומדיה שהולכת נגד הסיכויים. בתם של סקוט וקייט מתקבלת לקולג' יוקרתי, ששכר הלימוד בו מעבר ליכולתם. כהורים מסורים הם מהמרים על כל הקופה, ופותחים קזינו מחתרתי בעיירה השקטה.

"נשים שרוצחות" בבכורה ארצית רק בyes! חמישי, 14/6 בספריית 24/7 ב-yes VOD ובערוץ yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | שלישי, 6/19, בשעה 22:00

קומדיה רומנטית שחורה, זוכת פרס התסריט בטרייבקה. צעירה המנהלת ביחד עם האקסית שלה פודקאסט העוסק ברוצחות סדרתיות פוגשת בחורה מסתורית ומתאהבת מעל הראש. אולם האקסית מתחילה בחשוד שהחברה החדשה אינה מי שהיא מציגה את עצמה, ויוצאת לחקור את מניעיה.

 "טירת הזכוכית" בבכורה! ספריית yesVOD24/7, חמישי, 21/6  ובערוץ: yes1, שישי, 22/6, בשעה 21:30

דרמה משפחתית עפ"י רב-המכר האוטוביוגרפי של ג'אנט וולס. בחורה צעירה (זוכת האוסקר הצעירה ברי לארסון) ואחיה, גדלו עם הורים לא מתפקדים שדגלו בחינוך עצמאי ושונה מכל משפחה אחרת, בעודם נודדים ברחבי ארה"ב. כעבור שנים, היא מנסה להשלים עם עברה ועם מערכת היחסים המורכבת עם אביה ואימה.

"אימוג'י: הסרט" בבכורה ב-yesVOD24/7 מחמישי, 21/6 ובערוץ: yes5, שבת, 23/6, בשעה 10:00

בתוך אפליקציית המסרים, נמצא לו העולם הנסתר של 'טקסטופוליס', עיר שוקקת חיים שבה כל סמלי האימוג'י גרים, בתקווה להיבחר על ידי המשתמש של הטלפון. בעולם הזה, לכל אימוג'י יש רק הבעת פנים אחת – למעט ג'ין, אימוג'י שנולד ללא פילטר והוא מלא בהבעות ורגשות. ג'ין נחוש בדעתו להיות כמו כולם, ומגייס את עזרתם של החברים הכי טובים שלו ויחד הם יוצאים למסע בין היישומים השונים במטרה למצוא את הקוד שיתקן אותו. אבל כאשר סכנה גדולה מאיימת על הטלפון, גורלם של כל האימוג'ים תלוי בשלושת החברים, אשר חייבים להציל את העולם שלהם לפני שיימחק לנצח.

"ג'סטה" בבכורה רק בyes! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שישי, 22/6, בשעה 15:30

סרט הנוער המצליח בבימויו של קובי מחט. אפליקציה פשוטה בשם "ג'סטה", שפיתחו חבורה של שלושה בני נוער, הופכת ללהיט עולמי ומכניסה כסף רב לשלישיית הצעירים. החיים הטובים קורצים מכל פינה, אלא שיום אחד משאבת הכסף מפסיקה לעבוד, האקר מסתורי משבש את פעילות האפליקציה ומאיים להשביתה אם לא יינתן לו מבוקשו. מיהו ההאקר? כולם נראים חשודים בפוטנציה. האם המפלה והחזרה לחיים האפורים בלתי נמנעת או שהחבורה תצליח להחזיר לידיה את השליטה בג'סטה?

"הפצע" בבכורה ארצית רק ב-yes ב -yesVOD24/7,  חמישי, 21/6 ובערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 26/6, בשעה 22:00

דרמה מרשימה, שנכללה בשורטליסט של הסרטים הזרים לאוסקר האחרון. במהלך סדנת חניכה לנערים מתבגרים בדרום אפריקה, בסביבה גברית בלבד, בלב טבע פראי, נוצר קשר עז בין אחד המדריכים לחניך שהגיע מבית אמיד. היחסים ביניהם הולכים ומסתבכים כאשר נחשף סודו של החונך – הוא מאוהב באחד הנערים האחרים.

"קדחת הצבעונים" בבכורה ב-yesVOD24/7, חמישי, 28/6  ובערוץ: yes1, שבת, 30/6, בשעה 22:00

דרמה רומנטית תקופתית בכיכובה של זוכת האוסקר אליסיה וינדקר. צעירה יפה וענייה מתחתנת בעל כורחה עם סוחר אמיד (וולץ') באמסטרדם של המאה ה 17. מפגש עם אמן צעיר ששוכר בעלה על מנת לצייר את דיוקנה מצית רומן אסור וחושני. בתקופה בה הסחר בצבעונים נמצא בפריחה, מקווים הזוג המאוהב והצעיר לנצל זאת למען עתיד מאושר ביחד.

"מקס סטיל" בבכורה ב-yesVOD24/7, חמישי, 28/6  ובערוץ: yes2, מועד שידור: שישי, 29/6, בשעה 22:00

עם שובם של מקס ואמו לעיירת ילדותו, הוא שואף לחוויות ואהבות כמו כל מתבגר. כשהוא מגלה שיש לו כוחות-על מסתוריים, חובר אליו יצור מכוכב אחר, שעוזר לו לממש את ייעודו כגיבור על.

"גלימת השופט" בבכורה! yesVOD24/7, חמישי, 28/6  ובערוץ: yes3, מועד שידור: שבת, 30/6, בשעה 22:00

קומדיה רומנטית, זוכת שני פרסים מפסטיבל ונציה, בכיכובם של פבריס לוקיני ("הנשים מהקומה השישית") וסידסה באבט קנודסן ("בורגן"). שופט קשוח וחמור סבר מוצא עצמו בסיטואציה לא מוכרת, כאשר בחבר המושבעים נמצאת האישה ששברה את לבו. לאורך המשפט הוא מתרכך ומנסה לבדוק האם האהבה הייתה באמת או אולי התרחשה רק בראשו. יחד עם זאת, הוא מנסה לנצל את המצב כדי לחדש את הזיק שבער בליבו.

"אוברדרייב" בבכורה ב-yesVOD24/7, מחמישי, 28/6 ובערוץ yes4 | שישי, 29/6, בשעה 22:0

אקשן בהילוך גבוה. האחים אנדרו וגארט מתמחים בגניבת רכבי יוקרה. הם נשלחים למשימה בדרום צרפת-גניבת מכונית בוגאטי נדירה ויקרה, אך הם לא תיארו לעצמם לאיזה בלגן הם הכניסו את עצמם ומהר מאוד הם מוצאים את עצמם במרכז יריבות בין אירגוני הפשע באזור.

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

"האמן הגדול מכולם" , 3.6

סיפורו האמיתי של פ.טי. ברנום, יזם בן המאה ה 19 שייזכר בתור ה"הבדרן האמריקאי הגדול", המציא את ה-"שואו ביזנס" ואת "קרקס האחים רינגלינג וברנום את ביילי", שהקנה לו פרסום נרחב ברחבי העולם. ברנום היה בעל חזון אשר התחיל משום מקום ויצר את "המופע הגדול בעולם", ספקטקל מרהיב החוגג את דמיונו הגדול מהחיים, שכבש את הקהל בכל העולם.

"שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי", 6.6

זוכה אוסקר 2018 בפרס השחקנית הראשית (מקדורמנד) ושחקן המשנה (רוקוול), זוכה גלובוס הזהב לפרס הסרט הטוב ביותר. אחרי חודשים שאף פושע לא נתפס בפרשת הרצח של בתה, מילדרד הייז נוקטת בצעד נועז ומחכירה שלושה שלטי ענק בכניסה לעיירה בה היא גרה עם אצבע מאשימה כלפי וויליאם ווילובי, השריף הנערץ של העיירה. כאשר סגנו, גבר שעדיין נאחז בסינר אמו ועם נטייה לאלימות מחליט להתערב, הקרב בין מילדרד ואנשי החוק של אבינג הופך לממשי ואלים.

"המשחק הגדול", 7.6

זוכה האוסקר לתסריט המעובד הטוב ביותר. סיפורה האמיתי של מולי בלום המחליטה לעבור להוליווד ולהיכנס לתחום ההימורים בפוקר. לא עובר זמן רב עד שרוח היזמות, החוצפה והאומץ שלה משגרים אותה לראש התחום ו"נסיכת הפוקר" מוצאת את מקומה בין כוכבים וטייקונים, אחראית לסכומים עצומים שמחליפים ידיים בעזרתה על בסיס שעתי. מולי נמצאת על גג העולם, אבל כשה-FBI מחליט לפתוח בחקירה נגדה, נדמה שכולם נעלמים והיא נותרת עם עורך דינה כבעל הברית היחיד שלה.

"אני, טוניה", 14.6

זוכה האוסקר וגלובוס הזהב בפרס שחקנית המשנה הטובה ביותר (אליסון ג'אני). מבוסס על סיפורה האמיתי של טוניה הארדינג, אחת המחליקות האולימפיות המפורסמות בעולם. למרות זאת ההיסטוריה תמיד תזכור את הארדינג בגלל החשדות בניסיונה להבטיח את מקומה לאולימפיאדה בדרך לא כל כך ספורטיבית – החשד לארגון ותכנון תקיפה פיזית של חברתה שהתחרתה איתה על המקום במשלחת, תקיפה שלא בהכרח תשיג את התוצאות הרצויות.

"בחזרה מטואיצ'י",  21.6

מבוסס על הספר האוטוביוגרפי המצליח "בחזרה מטואיצ'י". יוסי גינסברג, צעיר ישראלי מרמת גן, יוצא לטיול הגדול אחרי שירותו הצבאי, בדרום אמריקה. בג'ונגלים של בוליביה הוא חובר לשני ידידים הרפתקנים, קווין ומרקוס, ולטיפוס מפוקפק בשם קארל אשר מוביל אותם אל מעמקי יערות האמזונס. עד מהרה החלום הופך לסיוט כאשר יוסי מוצא את עצמו לבד בג׳ונגל, נאבק באיתני הטבע, מנסה לשרוד, מטלטל בין תקווה ויאוש.

"הפנתר השחור", 21.6

שובר הקופות המבוסס על הקומיקס "הפנתר השחור" בהוצאת מארוול קומיקס, ה-18 במספר בסרטי היקום הקולנועי של מארוול. לאחר אירועי "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", המלך טצ'אלה חוזר לביתו בווקנדה אבל מגלה כי מלכותו התערערה ומוטלת בספק על ידי מפלגות שהוקמו בתוך ארצו. כאשר אויביו מאיימים לקרוע את הממלכה לגזרים, טצ'אלה חייב להפוך לפנתר השחור ולחבור לסוכן CIA ולחברי הכוחות המיוחדים של ממלכתו, על מנת למנוע מלחמת אזרחים בארצו.

"פיטר ראביט",  28.6

מבוסס על הספר הקלאסי של ביאטריקס פוטר. הסכסוך של פיטר ראביט עם מר מקגרגור עולה דרגה כשהם מתחרים על ליבה של השכנה החיננית וחובבת החיות שגרה מולם.

"לאהוב את וינסנט",  7.6

סרט הקולנוע הראשון שמשלב אנימציה מציורי שמן שצוירו ע"י יותר מ- 100 ציירים. יחד הם מספרים את סיפור חייו ומותו המסתורי של הצייר וינסנט ואן גוך, דרך התמונות שצייר ו- 800 המכתבים שכתב. במרכז הסרט עומדת דמותו של ארמנד רולין, בנו של ידידו הטוב של ואן גוך. לאחר שנודע דבר מותו של וינסנט, ארמנד יוצא למסור מכתב אחרון שכתב הצייר לאחיו. במסע זה הוא פוגש את כל האנשים שווינסנט פגש בשנות חייו האחרונות אשר שופכים אור על סיפור חייו המרתק ועוזרים לארמנד לתהות על מותו המסתורי. האם התאבד? ואולי נרצח?

"הריבוע",  21.6

זוכה פרס דקל הזהב בפסטיבל קאן 2017. כריסטיאן הוא אוצר במוזיאון מכובד לאמנות מודרנית בסטוקהולם, אב גרוש אך מסור ומתחשב, איש-עקרונות שנוהג ברכב חשמלי ואכפת לו מצדק חברתי. המיצג הבא במוזיאון שלו הוא "הריבוע" – יצירה שמטרתה לדחוף את הצופים בה להיות טובים אחד אל השני, להתחשב, ולהזכיר להם את מחויבותם לזולת. אבל לפעמים קשה לנו לעמוד בסטנדרטים של עצמנו, ותגובה ילדותית של כריסטיאן לגניבת הטלפון הנייד שלו מסבכת אותו ודוחפת אותו לסיטואציות מביכות, מצחיקות ומוזרות, שיביאו אותו להעריך מחדש את חייו, ערכיו ואמונתו במין האנושי בכלל.

"פרוייקט פלורידה",  21.6

מועמד לאוסקר בפרס השחקן הטוב ביותר (ווילם דפו). היילי בת ה-22 ובתה בת השש מוני, חיות במוטל זול סמוך לכביש המהיר של אורלנדו, לא רחוק מפארק שעשועים ממוסחר ומפתה. בסביבה שבה המבוגרים נאבקים כולם כדי לשרוד כלכלית, יכולה מוני רק לחלום על ביקור בפארק ועדיין, כשהיא מוקפת בידידים, היא מצליחה למלא את הקיץ בפליאה, בהרפתקאות, בתחושה שהכל אפשרי.

"אשה פנטסטית",  28.6

זוכה פרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר; זוכה פרס התסריט הטוב ביותר ופרס חבר השופטים, פסטיבל ברלין 2017. אורלנדו, גבר גרוש בשנות ה-50 לחייו, מתמוטט באמצע הלילה. זוגתו מארינה, זמרת ברים מסנטיאגו, לוקחת אותו לבית החולים. מלאה בדאגה ולחוצה, כל מה שהיא רוצה הוא להיות לידו ולחכות שיחלים, אך עדיין, היא אוספת את הדברים שלה ומנסה לחמוק משם הכי מהר שאפשר, לפני שהרשויות יגיעו, או יותר גרוע, המשפחה של אורלנדו. יש דברים שהם פשוט לא יבינו.

"האופה מברלין", 28.6

תומאס, קונדיטור מוכשר מברלין, מנהל מערכת יחסים עם אורן, גבר ישראלי נשוי. כשאורן נהרג בתאונת דרכים, תומאס נוסע לישראל ומאתר את אשת המאהב, ענת, אלמנה טרייה שמנסה להמשיך את חייה ולשרוד בבית הקפה הקטן שלה במרכז ירושלים. תומאס נכנס לחייה של ענת תחת זהות בדויה, ובאמצעות העוגות שהוא אופה משנה את פני בית הקפה ומוצא עצמו מעורב בחייה של אלמנת אהובו הרבה יותר ממה שציפה.

ספיישלים מיוחדים

"שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד", ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00

בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד. החודש נהנה במסגרת הרצועה עם קלאסיקה אלמותית בכיכובה של ג'ודי גרלנד "הקוסם מארץ עוץ", נהנה ונצחק עם "זוטרופוליס", נתמוגג ונתגעגע לכריסטופר ריב ב- "סופרמן 2", נשיר ונבלה עם מואנה וחבריה ב "מואנה", ונקנח עם הקומדיה המעולה "שישי הפוך".

"הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות", ערוץ: yes3 ו- yesVOD24/7 | מועד שידור: בכל יום ראשון, בשעה 22:00

יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש נשדר את "ויקטור ויקטוריה" כחלק מחגיגות הגאווה; ניסע ברכבת עם היצ'קוק ב"הגברת נעלמת"; ניזכר ב"ברזיל" של טרי גיליאם בזמן שסרטו החדש ממשיך לספק כותרות; ונרים לסופשבוע מלחמת העולם השנייה שייערך ב-yes4 עם "אמפריית השמש" של סטיבן ספילברג.

"סרטים מהספרים", yesVOD 24/7 | תאריך עליית הקטגוריה- 6/6

ספר טוב אפשר להכיר גם דרך המסך. לציון חגיגות שבוע הספר, אנו מזמינים את כולם לקטגוריה עשירה של סרטים מהספרים ב-yesVOD24/7. בואו ליהנות משלל סרטים מרגשים, מצחיקים, ויצירתיים מעולם המילה הכתובה. בין הסרטים שיככבו בקטגוריה: בבכורה יעלו רב המכר "טירת הזכוכית" והאחרון בסדרת הספרים "יומנו של חנון 4: חופשה על גלגלים". אליהם יצטרפו "חמישים גוונים של אופל", "ללכת בדרכך", "חומות של תקווה", "על תבונה ורגישות", "הארי פוטר וחדר הסודות", " דמדומים", "שר הטבעות", "בחורה על הרכבת", " צופן דה וינצ'י" ועוד.

"שישי עם סרטי האושן", מועד שידור: שישי, 8/6, החל מ-20:30

לרגל צאת הסרט הרביעי בסדרת הסרטים האהובה ומצליחה, נארח ב-yes4 את שלושת הסרטים הראשונים: אושן 11, אושן 12 ואושן 13 יחד עם חבורת השחקנים האהובים והמצליחים ביותר – ג'ורג' קלוני, בראד פיט, ג'וליה רוברטס, מאט דיימון ועוד.. הסרטים יהיו זמינים לצפייה גם בספריית 24/7 ב- yesVOD

ערב כדורגל לקראת המונדיאל ערוץ: yes2 ו- yesVOD | מועד שידור: רביעי, 13/6, משעות אחר הצהריים

לקראת פתיחת המונדיאל ביום חמישי, נקדיש ערב שלם לסרטי כדורגל ב-yes2. ישודרו בין השאר "גול!", "חוליגנים", "שחקי אותה כמו בקהאם","שושנה חלוץ מרכזי"  ועוד. בנוסף תעלה קטגוריה ל-yesVOD עם סרטים אלה וסרטים נוספים, בהם "רונאלדו", "אל קלאסיקו" ועוד.

40 שנה ליציאת הסרט גריז, ערוץ: yes1 | מועד שידור: שבת, 16/6, בשעות אחה"צ

40 שנה חלפו מאז כל העולם נחשף לסרט המוזיקלי "גריז", ומאז הקהל והמעריצים עדיין לגמרי Hopelessly Devoted אליו. הסרט שהביא לעולמנו את ג'ון טרבולטה ואת אוליביה ניוטון- ג'ון, ברומן לוהט בקיץ אחד שהתחיל על חוף הים, והמשיך לימי התיכון העליזים ולהמון שירים וריקודים כיפים.

ב 16.6 לכבוד 40 שנה מאז יציאת הסרט נשדר את גרסת הסינג-א-לונג של הסרט ב-yes1 בשעות אחה"צ. אז צחצחו את נעלי הריקוד, אל תשכחו לשים קצת ג'ל בתלתל, ובוא והצטרפו לדני זוקו, סנדי, הבנים וכל חבורת הפינק ליידיז לסרט הקאלט שהטריף את העולם.

חגיגות הגאווה ב-yes3 וב- yesVOD24/7 ערוץ: yes3 ו- yesVOD24/7, מועד שידור: לאורך כל חודש יוני

בחודש יוני חוגגים בכל העולם את אירועי הגאווה, וכמו בכל שנה yes3 ו-yesVOD24/7 מצטרפים לחגיגות עם הרבה סרטים משובחים ואמיצים. לאורך כל החודש ישודרו ב-yes3 סרטי להט"ב; ברצועת פסטיבל הקולנוע לאורך החודש ישודרו כמה מהסרטים הגאים הבולטים של הזמן האחרון שלא הופצו בארץ, בהם "ארץ האלוהים" ו"טום מפינלנד"; הסרט "3 דורות" ישודר בבכורה, בשבת שתוקדש לקהילת הטראנס; ונקדיש סופ"ש לאחד מהבמאים הגאים האהודים בישראל ובעולם, פרנסואה אוזון, עם מיטב סרטיו ועם שתי בכורות רק בyes – "פרנץ" ו"מאהב כפול". גם ספריית 24/7 ב-yesVOD תעטה את שלל צבעי הקשת עם קטגוריה מיוחדת ובה עשרות סרטים חדשים ומכל השנים על חופש, אהבה, סקס, מיניות וגאווה.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *