"ילדותי": 15 עובדות שאתם צריכים לדעת על ג'ים קארי

ג'ים קארי מגיע למסך שלכם בסדרה חדשה – הראשונה בחייו! מה הוא עשה עד עכשיו אתם שואלים? קראו. ותתכוננו לצפות: "ילדותי" החל מה-12.9 ב-yesEDGE. פרק הבכורה כבר ב-yes VOD

yes

1. הוא נולד בקנדה והתאזרח בארה"ב רק בשנת 2004.

2. בגיל 15 הוא נאלץ לעזוב את בית הספר כדי לתמוך במשפחה שלו ומצא עבודה כשרת.

via GIPHY

3. בתור ילד היא נהג ללכת לישון כשהוא נועל נעלי ריקוד. הסיבה: ההורים שלו נהגו להעיר אותו לעיתים קרובות באמצע הלילה כדי שירקוד עבורם. לדבריו הוא עשה את זה כדי לשמח את אימו החולנית/

via GIPHY

4. כשהוא נאבק על הקריירה שלו כשחקן מתחיל הוא כתב לעצמו המחאה על סך 10 מליון דולר ונתן לעצמו שלוש שנים לפדות אותה. ההמחאה נפדתה בזמן הודות לשכר שקיבל עבור הסרט "טיפשים ללא הפסקה"

5. יש לו רק ילדה אחת מנישואיו הראשונית לשחקנית מליסה וומר, אותה הכיר כשעבדה כמלצרית במועדון הקומדי סטור. היא הפכה אותו לסבא בשנת 2010, כשהיה בן 48.

via GIPHY

6. את כל המניירות של הדמות שלו בסרט "אייס ונטורה", כולל עיצוב השיער, קארי ביסס על… ציפור.

7. כשהראפר טופאק ריצה עונש מאסר בכלא, קארי כתב לו מכתבים כדי להנעים את זמנו. טופאק אמר מאוחר יותר שקארי היה השחקן האהוב עליו.

8. בעקבות משחק משותף בשובר בקופות "אני,עצמי ואיירין", קארי ורנה זלווגר שגילמו בסרט בני זוג, התארסו. האירוסין החזיקו שנתיים.

9. זו לא הפעם הראשונה שקארי התאהב בבנות הזוג שלו בסרטים. ב 1996 הוא התחתן עם השחקנית לורן הולי שגילמה את אהובתו בסרט "טיפשים בלי הפסקה". הם נפרדו אחרי פחות משנתיים

10. הקריירה שלו עשירה בקומדיות והוא מפורסם בעיקר בזכות יכולות המימיקה המדהימות שלו, אבל את שני פרסי גלובוס הזהב שזכה בהם הביאו לו תפקידים רציניים יחסית: טרומן ב"המופע של טרומן" ואנדי קאופמן ב"איש על הירח".

11. קארי הוא השחקן היחיד שגילם בקולנוע את הגרינץ' והסקורג', שני דמויות הנבלים האכזריות ביותר של חג המולד!

12. בשנת 2014 הדואר הקנדי חלק לקארי כבוד כשהדפיס בול עם דמותו במהדורה מוגבלת.

13. כמו לא מעט קומיקאים, קארי סובל מדיכאון. הוא נעזר בפרוזק תקופה מסוימת אבל הפסיק, ומאז הוא נמנע ממריצים למיניהם כולל קפה. כן, קארי שאנחנו מקבלים הוא נטול קפאין.

14. בסרט "המסכה" הוא חסך להפקה הרבה כסף על פעלולים – יכולות התזוזה שלו היו כל כך מוקצנות ודמו לסרט מצויר, שלא היה צורך לתקן אותן דיגיטלית. אתהדמות הראשית, אגב, קארי ביסס על אבא שלו.

via GIPHY

15. קארי הוא צייר מוכשר. לאחרונה הוא הוציא סדרה של דיוקנאות של הנשיא טראמפ, ובאחרון כבוד הנשיא צורח מול שני כדורי גלידה ומלטף את הפטמות של עצמו.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *