ינואר 2018: תראו מה מחכה לכם בעולם הסרטים!

"זרים מושלמים" ו"50 גוונים של אופל" בבכורה, "זה" ו"דנקירק" ב-yes VOD – ועוד שלל ספיישלים ומרתונים. כולם לפתוח יומנים!

yes

גלובוס הזהב 2018 – בלעדי! ערוץ: yes1 ו-yes DRAMA | מועד שידור: ראשון-שני, 07-08/1, לפנות בוקר

בלילה שבין יום ראשון ושני נשדר את טקס גלובוס הזהב ה-75 בשידור ישיר מבוורלי הילס בהנחיית סת' מאיירס

"חמישים גוונים של אופל" בבכורה! ערוץ: yes1, במסגרת סופ"ש חתיכים | מועד שידור: שישי, 12/1, בשעה 22:00

סרט המשך לדרמה הארוטית והחושנית עפ"י רבי המכר שהסעירו את העולם ואת הצופות. למרות הפרידה, אנסטסיה וכריסטיאן מתקשים להתנתק ומנסים לתת למערכת היחסים הלא שיגרתית והלוהטת שלהם, הזדמנות נוספת. בזמן שכריסטיאן נאבק עם שדים מעברו, אנסטסיה נחשפת לנשים הקודמות בחייו ומבינה שזה יכול לגרום לבעיה.

"שומרי הגלקסיה": חלק 2, בכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 5/1, בשעה 22:00

המשך ללהיט האקשן שובר הקופות של מארוול. בעודם נמלטים מצי כלי טייס שמאיים לחסלם, נחשפים שומרי הגלקסיה לאמת על אביו של סטאר לורד, ומתייצבים ביחד מול אויב חדש.

"קונג: אי הגולגולת" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שבת, 20/1, בשעה 22:00

סרט הרפתקאות שובר קופות. בשנות השבעים מגיע צוות חוקרים לאי מסתורי באוקיינוס השקט. בעודם נפעמים מיופיו של האי, הם מגלים שהוא שורץ יצורים אגדתיים, ובראשם גורילה ענקית המכונה קונג. עתה עליהם להימלט על חייהם.

"שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 26/1, בשעה 22:00

המשך הרפתקאותיו של הפיראט האגדי ג'ק ספארו. כשהמזל הרע רודף אותו ורוחות רפאים בהנהגת אויבו סלאזר מתקרבות, ספארו חייב למצוא את הקלשון של פוסידון, חפץ אגדי שמקנה למי שמחזיק אותו את השליטה על הים.

"זרים מושלמים" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 26/1, בשעה 22:00

קבוצה של חברים ותיקים נפגשת לארוחת ערב משותפת. הבילוי השגרתי מקבל טוויסט מרתק, כשהם נענים לאתגר בו כל הודעה ושיחה שיקבלו יחשפו בפני כולם – והסודות מתחילים להיחשף.

"סרט לגו באטמן", בכורה! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 6/1, בשעה 10:00

סרט המשך ללהיט האנימציה אודות עלילותיו של לגו באטמן. גיבור העל הכי קול שיש, צריך להציל את גות'האם ממזימותיו של הג'וקר הרשע וחבורתו. להפתעתו ולמזלו, הוא מגלה שאימץ בטעות נער יתום הלהוט לסייע לו במשימה ולהיות לו לעוזרו האישי.

"נשים מסוימות" בבכורה ארצית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 2/1, בשעה 22:00

דרמה שזכתה לשבחים רבים, בכיכובן של לורה דרן, מישל וויליאמס וקריסטן סטיוארט. סיפוריהן של ארבע נשים חזקות ועצמאיות, כל אחת בדרכה, על רקע עיירה שלווה במונטנה – עורכת דין המנסה להרגיע לקוח ממורמר שאוחז בבן ערובה; אשה נשואה המתכננת את בית המשפחה החדש ומתמודדת עם סדקים בזוגיות; וחוואית מופנמת המתיידדת עם עורכת דין צעירה.

ינואר 2018: תראו מה מחכה לכם בעולם הסרטים!

"פטרסון" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 5/1, בשעה 22:00

סרטו הנהדר ועטור השבחים של ג'ים ג'רמוש. חייו השלווים של פטרסון, עבודתו כנהג אוטובוס והעיר הקטנה שבה הוא חי, מהווים השראה לשירים מלאי הבחנה אותם הוא רושם במחברותיו. אשתו, לעומת זאת, לא מפסיקה לשנות ולהחליף מקצועות ותחביבים, עם אדם דרייבר.

"משמר המפרץ" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שבת, 6/1, בשעה 22:00

קומדיית אקשן פרועה, על פי הסדרה המפורסמת משנות התשעים. אל צוות מצילים וותיק, מנוסה ופוטוגני באופן מעורר השתאות, מצטרף שחיין אולימפי מפורסם ושחצן. בינו לבין מנהל הצוות החסון מתפתח עימות, עד שפורץ משבר שמאיים על עתיד המפרץ, ומחייב את כולם לשתף כוחות כדי לשמור על החוף.

"להתאהב מעל הראש" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שבת, 6/1, בשעה 22:00

קומדיה רומנטית. עורכת דין יפיפייה וגרושה טרייה מסכימה לצאת לבליינד דייט עם הגבר המקסים שמצא את הטלפון שלה. רק כשהיא מגיעה לפגישה מצפה לה הפתעה קטנה – הוא נמוך ממנה בראש. עתה עליה להתגבר על הדעות הקדומות ולתת סיכוי לאהבה.

"שתיקה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 6/1, בשעה 22:00

רמה אינטנסיבית ומוערכת בבימויו של מרטין סקורסזה. במאה ה-17, בזמן בו מאמינים נוצרים נרדפים על ידי השלטון היפני, שני כמרים קתוליים יוצאים לשם למסע דתי- רוחני מאתגר. השניים, חמושים אך ורק באמונתם ובקולו של אלוהים, מחפשים אחר המנטור האובד שלהם ועוברים מסע פיזי ונפשי מטלטל.

"לב שקט מאד" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 6/1, בשעה 22:30

דרמת מתח מפתיעה המתרחשת בירושלים בכיכובה של אניה בוקשטיין. סיפורה של נעמי פסנתרנית תל אביבית יפיפייה ושברירית, שעוברת בעקבות משבר, לגור בשכונת קריית יובל המתחרדת בירושלים. שמחה, ילד חרדי המחונן בכישרון מוסיקלי נדיר, מאמץ לעצמו את נעמי כמורה לפסנתר ובכך מפיג את המתח בינה לבין שכניה החדשים. מפגש מקרי עם פבריציו, נגן עוּגב בכנסייה בעין כרם, מסבך את נעמי ושמחה עם קבוצה של דתיים קיצונים. נעמי מוצאת את עצמה מבודדת לחלוטין, דווקא כשהיא מבינה שחייה בסכנה.

"אפריל והעולם המופלא" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 9/1, בשעה 22:00

סרט הרפתקאות מענג ועתיר דמיון שמתאר באנימציה מרהיבה היסטוריה אלטרנטיבית, ובה בשנת 1941 צרפת נלחמת בארה"ב, חשמל הוא מצרך נדיר ומדענים צריכים לחיות במחתרת. עשר שנים לאחר שהוריה נחטפו בעת שעמלו על ניסוי סודי ומהפכני, עולה אפריל על רמז למקום הימצאותם, ויחד עם חתול מדבר סרקסטי וצעיר שמרגל אחריה עבור המשטרה, היא יוצאת בעקבותיהם.

ינואר 2018: תראו מה מחכה לכם בעולם הסרטים!

"לפני שאפול" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 12/1, בשעה 22:00

דרמת מסתורין, נערה פופולארית קמה לעוד יום של חברות, בנים ובילויים, אך זה הפך ליומה האחרון. בעודה תקועה בלחיות את אותו יום שוב ושוב, היא לומדת להעריך את הדברים החשובים באמת בחייה.

"אחת ויחידה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 12/1, בשעה 22:00

דרמה עוצמתית ומוערכת. סופיה התמימה בת ה-14 מתאהבת בנער שמשפחתו מנהלת עסקי זנות, ומשם הדרך לעתיד אכזר בלתי נמנעת. כשהוא מבין שהתאהב בחזרה, הוא יעשה הכל כדי להציל אותה.

"נדיה – שם זמני" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שישי, 12/1, בשעה 22:30

סיפורה של מאיה, כוריאוגרפית ירושלמית, שחולקת את חייה עם בעלה יואב ושני ילדיהם. לאחר כעשרים שנה העבר שלה מתעורר לחיים. מאיה חיה בזהות בדויה כאשר בגיל 18 כנדיה, צעירה פלסטינאית בחרה להתחיל חיים חדשים אחר נישואיה לבכיר באש"ף שנעצר. אחרי עשרים שנה יואב בעלה מבחין כי משהו מטלטל את נפשה ובעקבות התפתחות בלתי צפויה זהותה נחשפת והיא נדרשת להחליט עליה ועל משפחתה.

"החומה הגדולה" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 13/1, בשעה 22:00

פנטזיית אקשן מרהיבה בכיכובו של מאט דיימון. כאשר שכיר חרב אירופאי מגלה את סוד החומה הסינית, הוא מחליט לחבור למסדר הלוחמים הפועל בה, שמטרתו להגן על האנושות מפני פולשים מפלצתיים. כאשר יצור מסתורי טובח במרבית חבריי הקבוצה, הם מצליחים לחסל אותו – אך זוהי רק יריית הפתיחה.

"מקס בעולם המים" 2 בכורה בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 13/1, בשעה 10:00

פרק נוסף לסדרת הסרטים המצליחה עם מקס הגיבור האהוב. והפעם לאחר שמאסטר הצללים קם לתחייה, מקס האריה וחבריו יוצאים להיאבק בו. במהרה הם מבינים שמאסטר חזק יותר מאי פעם, והם יצטרכו יותר מכוחות מיוחדים כדי להביס אותו.

"לחגוג את החיים" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שישי, 1/19, בשעה 21:30

קומדיה בכיכובן של שירלי מקליין וג'סיקה לאנג. לאחר מות בעלה, טעות בירוקרטית מזכה את אווה (מקליין), אלמנה ומורה בגמלאות, בצ'ק על סכום של 5 מיליון דולר. בעידוד חברתה הטובה (לאנג) היא פודה את הצ'ק, והשתיים יוצאות למסע בילויים חוצה גבולות ביעד אקזוטי, בעוד המשטרה והתקשורת בעקבותם.

"האמון" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 19/1, בשעה 22:00

מותחן פשע בכיכובו של ניקולס קייג'. וואטרס וסטון הם צמד שוטרים שעובדים בחדר הראיות של משטרת לאס וגאס, ומשלימים הכנסה ממכירה פיראטית של בחינות הסמכה גנובות לשוטרים אחרים. בזכות הקשרים המפוקפקים שלהם עם פושעים מקומיים, הם נחשפים למיקומו של סכום כסף גבוה במיוחד, השייך לסוחר סמים, שרק מחכה שיבואו לקחת אותו – וזה בדיוק מה שהם מחליטים לעשות. מהר מאוד העניינים מסתבכים.

חוגגים 40 לעומאר סיי ערוץ: yes3 | מועד שידור: שבת, 20/1, משעות אחר הצהריים

ערוץ yes3 חוגג יום הולדת לאחד השחקנים הצרפתים המצליחים והאהודים בשנים האחרונות, עומאר סיי, עם ערב של כמה מסרטיו הבולטים ביותר – בהם כמובן הצלחת הענק "מחוברים לחיים", "סמבה", "מסייה שוקולד", קומדיית האקשן "הצד האחר של הפריפריה" ובבכורה בלעדית "מחר הכל מתחיל": שבת, 20/1, בשעה 22:00 : דרמה מצחיקה ומרגשת בכיכובו של עומאר סיי ('מחוברים לחיים'). חייו חסרי הדאגות של גבר הולל מתהפכים, כאשר בחורה מעברו מביאה אליו את בתם המשותפת ונוטשת אותם. כעבור שנים, הוא והבת כבר בלתי נפרדים, עד שהאמא מחליטה לשוב לתמונה.

"נשמה של כלב" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 20/1, בשעה 17:00

דרמה קומית מרגשת של הבמאי המוערך לאסה הלסטרום. תיאור גלגולי חייו השונים של כלב מציגים את סיפוריהם של בעליו המתחלפים ובמיוחד את אהבתו לאית'ן, הילד שאימץ אותו לראשונה ועימו הוא מתאחד שוב כשהוא איש משפחה בן 50.

"אל תוך היער" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 23/1, בשעה 22:00

מותחן. שני אחים יוצאים לנופש עם אביהם המתבודד, אותו בקושי ראו מאז התגרש מאמם. לאחר שהשלושה מגיעים לבקתה מרוחקת בלב יער, החופשה השלווה מקבלת תפנית מסוכנת.

"הבקתה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שישי, 22/12, בשעה 21:30

דרמה מרגשת בכיכובם של סם וורתינגטון, אוקטביה ספנסר ואביב אלוש. בעודו מתאבל על מותה הטראגי של בתו הצעירה, מקבל מקנזי מכתב מסתורי המוביל אותו לבקתה נטושה. האנשים שהוא פוגש שם יגרמו לשינוי מהותי בחייו ולהתמודדות עם שאלות על אמונה, כעס וסליחה.

"חתול בצמרת: ההתחלה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שישי, 26/1, בשעות אחר הצהריים

טופ-תול, החתול הערמומי חוזר בהרפתקה חדשה. זהו ביקורו הראשון של טופ-תול בעיר ומטרתו להצליח בה בגדול. יש לו תושייה כריזמטית, חיוך מקסים, ביטחון עצמי מעורר השראה ותחבולות מוטרפות ומצחיקות. אין זה מפתיע כי תחבולותיו מסבכות אותו והפעם עם הבוס של העיר, מיסטר ביג, בעיקר כשהוא מנסה להפיל את האימפריה שלו ולשחרר ממנו יהלום יקר. יחד עם חבריו הטובים הם יוצאים למסע מצחיק, מאתגר ומלא אקשן שלעולם לא ישכח.

"טריינספוטינג" 2 בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 27/1, בשעה 22:00

סרט ההמשך ללהיט הקאלט הענק משנת 1996 – בהשתתפות שחקני הסרט המקורי וגם הבמאי. עשרים שנה חלפו ומארק רנטון חוזר אל המקום היחיד שהוא יכול לקרוא לו בית, שם מחכים לו: ספאד, סיק בוי ובגבי. עוד חברים ותיקים שמחכים לו הם: צער, אובדן, שמחה, נקמה, שנאה, ידידות, אהבה, געגועים, פחד, חרטה, הרס עצמי וסכנת חיים – כולם ממתינים בתור כדי לקבל את פניו. כשהעבר ממשיך לרדוף את החבורה, אין מזימה שיפספסו כדי לחיות את הרגע.

"זה רק סוף העולם"בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שבת, 27/1, בשעה 22:00

דרמה משפחתית מרתקת, זוכת הפרס הגדול של חבר השופטים בפסטיבל קאן. לאחר 12 שנים של נתק, נוסע מחזאי מבטיח לפגוש את משפחתו המסוכסכת, במטרה לבשר להם על את סודו הגדול.

"השדון הראשון שלי"בבכורה בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 27/01, בשעה 10:00

טום, ילד מפוחד, פוגש במרתף ביתו את הוגו, שדון ירוק. השדון לוקח את טום ואת הטי, ציידת השדים המקצועית, למסע הרפתקאות בו הם נלחמים בשד הקרח הגדול המאיים להקפיא עיר שלמה במהלך הקיץ הלוהט. רק בעזרת חברות אמיתית, אומץ לב ונחישות, יצליח הצוות להציל את העיר מקיפאון.

"מלכת ספרד" בבכורה ארצית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 30/1, בשעה 22:00

קומדיה בכיכובה של פנלופה קרוז. אחרי שכבשה את הוליווד, חוזרת שחקנית מפורסמת לספרד כדי לככב בסרט על המלכה איזבלה. אולם תחת הדיקטטורה של פרנקו, הולכת ההפקה ומסתבכת.

 הספיישלים והמרתונים של החודש:

סופ"ש חתיכים ערוץ: yes1 | מועד שידור: 11-13.1.18, כל היום

החורף הגיע, הטמפרטורות יורדות ונחשו עם מי בא לנו להתכרבל- הגברים הכי שווים בסביבה בסופ"ש חתיכים במיוחד בשבילכן! לרגל הקרנת הבכורה של "חמישים גוונים של אופל" – סרט המשך לדרמה הארוטית עפ"י רבי המכר שהסעירו את העולם. yes1 שמח להזמין את כל הנשים (והגברים) בכל הגילאים, לסוף שבוע חם במיוחד. בין התאריכים 11-13.1 ישודרו כל היום סרטים של השחקנים הכי יפים, מקסימים, מצחיקים ופשוט הורסים! אז בואו לבלות סופ"ש שלם עם צ'נינג טייטום הממיס, ג'יימי דורנן החצוף, בראד פיט ההורס, אשטון קוצ'ר המצחיק, ריאן גוסלינג השרמנטי ושחקנים נוספים שיהיה קשה להוריד מהם את העיניים…

סוף שבוע של שנות התשעים ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי שבת, 26-27/01

לכבוד הקרנת בכורה לסרט "טריינספוטינג 2" ערוץ yes4 חוגג שישי שבת לעשור הכי נכון, הכי מגניב, הכי מרים ובגדול הכי הכי. בואו ליהנות עם הסרטים החזקים של התקופה, וצאו למסע בזמן עם השחקנים האהובים של העשור. בין הסרטים שישודרו במהלך הסוף השבוע: "לישון עם האויב", "קון אייר", "ספרות זולה", "מועדון קרב", משימה בלתי אפשרית", "אינסטינקט בסיסי", "אפולו 13" ועוד.

עשר שנים למותו של הית' לדג'ר ערוץ: yes3 | מועד שידור: שני, 22/1, משעות הערב

לפני עשור הלך לעולמו בטרם עת השחקן הנפלא הית' לדג'ר. לציון אותו יום טרגי ישדר ערוץ yes3 ערב עם כמה מסרטיו הבולטים, כולל "הר ברוקבק" שהקנה לו מועמדות ראשונה לאוסקר, הקומדיה הרומנטית שפרסמה אותו "10 דברים שאני הכי שונאת אצלך" וסרטו האחרון "מופע הפלאים של דר' פרנסוס".

שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00

בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד. החודש נהנה עם השומר האהוב והחיות ההורסות ב"שומר גן החיות", נבלה עם ג'ק בלאק כמורה מיוחד ביותר, ב"רוק בבית הספר", נפגוש את האיש והשרירים ארנולד שוורצנגר ב"אחרון גיבורי הפעולה", ונקנח עם חבורתו של פו הדב והחזרזיר.

הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות ערוץ: yes3 ו-yesVOD | מועד שידור: בכל יום ראשון, בשעה 22:00

יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש ישודרו "הסנדק 2" המופתי של קופולה; "שושנת קהיר הסגולה" של וודי אלן בשיאו; גרי קופר בקלאסיקה של פרנק קפרה "מר דידס הולך לעיר"; והמערבון שהשפיע על דורות של קולנוענים "חבורת הפראים".

VOD>סרטים>חדשים מהקולנוע

"דנקרק" מה-1.1

מועמד ל 3 פרסי גלובוס הזהב 2017 כולל הבמאי והסרט הטוב ביותר. מאי 1940. חיל משלוח בריטי שנועד למנוע את נפילתה של צרפת כולה בידי הגרמנים נלכד ליד עיריית החוף דנקרק. הבריטים מוקפים בידי כוח גרמני שמגיע מהצפון. על סף נפילה לידי האויב, בא הפינוי הדרמטי: כ-400,000 חיילים בריטים חוצים במשך שבוע את התעלה חזרה לאנגליה. חרף מספרם המועט ונחיתות נשקם עומדים גברים צעירים מול הטנקים הגרמניים ותוך גילויי גבורה מחפים על המתפנים.

"טיול בנות" מה-3.1

כאשר ארבע חברות לחיים נוסעות לניו אורלינס לפסטיבל שנתי, אחוות נרקמות שוב, צדדים פרועים מתגלים מחדש, ויש מספיק ריקודים, שתייה, קטטות ורומנים.

"דיפ וחברים בים הגדול" מה-18.1 גם בדיבוב לעברית

בשנת 2100, כשהאנושות נטשה את כדור הארץ, מושבה של יצורים ראוותנים משגשגים במעמקי האוקיינוס. גם דיפ, תמנון הרפתקני, והאחרון מסוגו, חי שם ביחד עם שניים מחבריו: איבו-  דג טורף, חנון ומגושם ואליס, שרימפית נוירוטית. כאשר תאונה מחריבה את ביתם, הקראקן, מגן המושבה שלהם, שולח את דיפ וחבריו למסע מסוכן על מנת למצוא בית חדש.

"רוחות קרות" מה-18.1

זוכה פרס הבמאי הטוב ביותר במסגרת "מבט מסוים", פסטיבל קאן 2017. גופה של צעירה אלמונית מתגלה בשמורה אינדיאנית מרוחקת בצפון המושלג והקפוא של ארה"ב. ג'יין באנר, חוקרת FBI טירונית, נשלחת לבדוק את המקרה. קורי למברט, שהיה בעבר נשוי לילידת השמורה ועוסק כעת בציד זאבים, הוא זה שמצא את הגופה. יחד הם מנסים לפענח את הרצח, ולהתגבר על החשדנות של ילידי השמורה וחוסר האמון שהם חשים כלפי השלטון.

"מתנקש אמריקאי" מה-18.1

סיפורו של מיטש ראפ, מגויס CIA הנמצא תחת הכשרה של איש צבא ותיק אשר לחם במלחמה הקרה. השניים מגויסים כדי לחקור גל של התקפות אקראיות לכאורה על מטרות צבאיות ואזרחיות כאחד. הם מגלים דפוס חוזר על עצמו, המוביל אותם למשימה משותפת עם סוכן טורקי קטלני, כדי לעצור את המפעיל המסתורי המתכנן לגרום להתפרצות מלחמת עולם במזרח התיכון.

"הפיתוי" מה-22.1

מדינת וירג'יניה של ימי מלחמת האזרחים. חייל פצוע מגיע לאחוזה מבודדת המשמשת כפנימייה לנערות. נוכחותו של גבר ינקי בסביבה הדרומית והנשית, מעוררת בדיירות יצרים ותשוקות שחלקן מגלות לראשונה ואחרות הדחיקו מזמן.

 "זה" מה-23.1

מבוסס על ספר האימה הקלאסי של סטיבן קינג. כאשר ילדים נעלמים בנסיבות מסתוריות בעיירה דרי, במיין, קבוצה של נערים מחליטים לפתור את התעלומה, ומגלים כי רוע מסתורי ואפל שוכן בעיר מזה שנים הזוכה לכינוי "זה", ומופיע בדמות ליצן אימתני בשם פניוייז המתגורר בתעלות הביוב. לאחר שאחיו של אחד הנערים נעדר, הם מחליטים לצאת למלחמה  ולהביס את "זה".

"קינגסמן: מעגל הזהב" מה-23.1

סרט המשך ללהיט "קינגסמן: השירות החשאי". המשך עלילותיהם של הסוכנים הכי חשאיים בבריטניה. כשהמפקדה של קינגסמן נחרבת והעולם כולו הופך לבן ערובה, המסע מוביל אותם לגילוי של ארגון ריגול בן ברית בארה"ב הנקרא סטייטסמן. שני ארגוני העלית האלה  עושים יד אחת כדי להביס אויב משותף אכזר ולהציל את העולם.

"תוצרת אמריקה" מה-25.1

מבוסס על סיפור אמיתי. ארי סיל היה טייס חברת תעופה אזרחית עד היום בו קיבל הצעה לעבוד עבור הממשלה האמריקאית כסוכן CIA סמוי. תפקידו המקורי היה להתחזות לסוחר סמים בקרטל מדיין בקולמביה, להבריח נשק וסמים במטוסים אל תוך תחומי ארה"ב, לרכוש את אמונם ובסופו של דבר להפיל את הקרטל. במהרה בארי מגלה את טעם הכסף ומתחיל לשחק משחק כפול ומשולש ולהרוויח מכל אחד מהצדדים איתם הוא עובד, אך לאט לאט – הסיכון גדל והחבל סביב צווארו מתהדק.

"סרט LEGO נינג'גו" מה-29.1

ספין אוף לסרט "לגו". שישה בני נוער מתמודדים עם בעיות רגילות של גיל ההתבגרות, אך כאשר עירם נינג'גו בסכנה – הם הופכים ללוחמי נינג'ה מוכשרים המתמחים באומנות הלחימה המיוחדת "ספינג'יטסו". יחד עליהם לאחד כוחות כדי להגן על עירם והיקום כולו מפני גארמדון הרשע, המנסה לכבוש אותו שוב ושוב.

תגיות:

תגובות

‏2 תגובות ל“ינואר 2018: תראו מה מחכה לכם בעולם הסרטים!

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *