ינואר 2019 – תראו מה חדש בעולם הסרטים

שפילברג חוזר עם "שחקן מספר אחת", איימי שומר "מרגישה פצצה", סירשה רונן היא "ליידי בירד". רק צופי yes זוכים לראות את ג'ניפר לורנס ב"דרור אדום", את הסרט המועמד לאוסקר הזר – "הריבוע", את סרט האימה המדובר של 2018, שלא הגיע לקולנוע בארץ – "תורשתי"' ואת אורי פפר מככב כחוקר שואה חרדי ב"העדות". נשדר בבכורה את זוכה 7 פרסי אופיר "האופה מברלין", נמשיך להפתיע בפסטיבל הקולנוע עם "פרויקט פלורידה" עליו קיבל ווילם דפו מועמדות לאוסקר, ו"איך לדבר עם בחורות" בכיכובן של אל פנינג וניקול קידמן. ב- VODSTORE נציע שפע של מעל ל-40 סרטים חדשים, ביניהם – "הבלתי רשמיים", "מפלצות בשלג", "שחור על לבן", "לצוד את האויב" ואפילו "דדפול לכל המשפחה"

yes

"האופה מברלין", בכורה החל מ-13/1 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 12/1, 22:30, ערוץ yes קולנוע ישראלי

המנצח הגדול (שבעה פרסים) בטקס פרסי אופיר ונציג ישראל לאוסקר 2019. קונדיטור מוכשר מברלין, מפתח מערכת יחסים עם אורן, ישראלי נשוי עם ילדים. כאשר אורן נהרג בתאונת דרכים, הוא מחליט להגיע לירושלים על מנת לחפש עוד מידע על חייו של אהובו. בירושלים הוא פוגש את אלמנתו של אורן, ומתחיל לעבוד בבית הקפה שבבעלותה מבלי לחשוף את עברו. העוגות של תומאס מושכות קהל רב לבית הקפה, אך גם גורמות לו להיות הרבה יותר מעורב בחייה של האישה מכפי שציפה.


"תורשתי", בכורה ארצית רק בyes! החל מ-3/1 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 8/1, 22:00, yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע

סרט האימה המדובר של השנה מגיע למשבצת פסטיבל הקולנוע – רק לצופי yes. במשפחת גראהם מעולם לא הסתדרו עם הסבתא של המשפחה ועם עיסוקיה המסתוריים, ועל כן אין פלא שמותה לא הותיר אצלם חותם רב. אולם אז מתחילים להתרחש מספר אירועים יוצאי דופן, שהולכים ומקצינים ומערערים את חייהם. מפגש עם אישה זרה וידידותית שולח את אם המשפחה לחקור מעורבות של גורמים על טבעיים. טוני קולט באחד התפקידים הטובים בקריירה שלה, בסרט שמצליח להטריד ולהפחיד, אבל גם לרגש.

"פרא", בכורה! החל מ-30.1 בספריית yesVOD24/7

אקשן בכיכובו של דווין ג'ונסון. ניסוי גנטי שהשתבש גורם לחיות לצמוח לגודל מפלצתי ולהיהפך לאלימות. חוקר קופי אדם, שהגורילה החביבה עליו הושפעה מהניסוי, יוצא לחפש נוגדן שיחזיר אותה ואת שאר חיות הטרף לגודל טבעי, לפני שהעיר תיהרס לחלוטין.

"סולו: סיפור מלחמת הכוכבים", בכורה! שישי, 25/1, 22:00, ערוץ yes2 ובספריית yesVOD24/7

סרט הרפתקאות בסדרת מלחמת הכוכבים. עשור לפני שנפגש עם לוק, הסתובב האן סולו במקומות המסוכנים ביותר בגלקסיה. מפגש עם צ'ובאקה ועם כנופיית מבריחים נועזת, תשנה את חייו לנצח.

"פרויקט פלורידה", בכורה ארצית רק בyes! שלישי, 1/1, 22:00, ערוץ yes3 ובספריית yesVOD24/7, במסגרת פסטיבל הקולנוע

סרטו הנפלא של שון בייקר, שזכה בעשרות פרסים והעניק לווילם דפו מועמדות לאוסקר לשחקן משנה. במוטל מוזנח סמוך לדיסניוורלד, גרה מוני בת ה-6 עם אמה הצעירה וחסרת האחריות. במהלך חופשת הקיץ היא משתוללת עם חבריה, מציקה לאורחים וחולמת לבקר בפארק, בעוד האם הולכת ומסתבכת בצרות.

"הדבורה מאיה-גביע הדבש", בכורה! החל מ-1/1 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 12/1, 10:00, ערוץ yes5

חלק שני לסרט המקסים עם הדמויות האהובות והפעם, מאיה הדבורה השובבה מבקשת להשתתף בתחרות משחקי הדבש היוקרתית. כעת, יחד עם חברה הטוב וויל, עליה לזכות בתחרות על מנת לשמור על הכוורת עתירת הדבש שלה ושל חבריה.

"מקום לאהבה", בכורה! חמישי, 3/1, 21:30, ערוץ yes1 ובספריית yesVOD24/7

דרמה קומית בכיכובם של זוכה האוסקר ג'יי.קיי סימונס ואודיה רש, הכוכבת הישראלית (לשעבר) הצעירה. אלמן טרי נוסע ברחבי ארה"ב עם בנו, בדרך למשרת הוראה בבית ספר פרטי ויוקרתי. חיי השניים משתנים כשהם פוגשים שתי נשים שעוזרות להם לרצות לחבק את החיים מחדש, ואולי למצוא גם מקום לאהבה.

"מרדף חכם", בכורה! חמישי, 3/1, 22:00, ערוץ yes4 ובספריית yesVOD24/7

איש ביטחון כושל נשלח לשנחאי למשימה שעתידה להחזיר לו את הכבוד והתהילה. הבעיות מתחילות כאשר עליו להתמודד עם חבורת נוכלים שמנסים לחבל במשימתו ומעמידים גם את חברתו בסכנה.

"הריבוע", בכורה רק ב-yes! החל מ-3/1 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 5/1, 22:00, ערוץ yes3

סאטירה עטורת פרסים, כולל מועמדות לאוסקר לסרט הזר הטוב ביותר ופרס דקל הזהב לסרט הטוב ביותר בפסטיבל קאן. חייו האישיים והמקצועיים של אוצר במוזיאון לאמנות מודרנית מסתבכים כאשר הארנק שלו נגנב.

"ליידי בירד", בכורה! החל מ-31/12 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 4/1, 21:30, ערוץ yes1

דרמה קומית מרגשת מועמדת ל- 5 פרסי אוסקר. סיפור התבגרותה של כריסטין שהעניקה לעצמה את השם ליידי בירד- נערה ממעמד הביניים הנמוך מסקרמנטו, שמאסה בחיי העיר המוזנחת ומחליטה לבצע שינוי תדמית. במסגרתו היא מנסה להתקבל לקולג' יוקרתי ועוברת תקופה מורכבת הכוללת לא מעט דרמות, אהבות ראשונות, עימותים מול אמה, שינוי ביחסים עם חברתה הטובה ביותר, משברים משפחתיים כלכליים ובעיקר חיים כמתבגרת עם חלומות גדולים.

"מאבדים את זה", בכורה! החל מ-31/12 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 5/1, 22:00, ערוץ yes2

קומדיה פרועה. שלוש נערות מחליטות לאבד את בתוליהן בנשף סוף השנה. כששאר ההורים שומעים בטעות על התכנית ונחרדים, הם יעשו הכל על מנת לסכל אותה.

"מרגישה פצצה", בכורה! החל מ-10/1 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 11/1, 21:30, ערוץ yes1

קומדיה רומנטית בכיכובה של איימי שומר ("אסון מהלך"). אישה חסרת ביטחון עצמי מקבלת מכה חזקה בראשה בעת אימון כושר. כשהיא מתעוררת. היא בטוחה בעצמה ומשוכנעת שהיא… פצצה!!!.חמושה באקסטרה ביטחון עצמי היא יוצאת לכבוש את העולם ולשנות את חייה, אבל מה יקרה כשהיא תגלה שהופעתה החיצונית לא השתנתה?

"מורדים", בכורה! חמישי, 10/1, 22:00, ערוץ yes4 ובספריית yesVOD24/7

צוות הקומנדו הימי של ארה"ב מוצב בבוסניה בזמן המלחמה בשנות ה-90. המשימה של הצוות מקבלת תפנית כאשר נודע לו על אוצר עתיק ששוויו מאות מיליוני דולרים, החבוי בתחתית אגם מקומי.

"דרור אדום", בכורה רק ב-yes! החל מ10/1 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 12/1, 22:00, ערוץ yes4

מותחן ריגול בכיכובה של ג'ניפר לורנס. רקדנית מוכשרת נאלצת לקטוע את קריירת הריקוד שלה בשל פציעה. בלית ברירה היא נענית להצעת עבודה מפתיעה ומסוכנת על מנת לפרנס את עצמה ואת אמה.

"איך לדבר עם בחורות במסיבות", בכורה ארצית רק בyes! החל מ-10/1 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 15/1, 22:00, yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע

קומדיית מד"ב רומנטית, בבימויו של ג'ון קמרון מיטשל (שורטבאס) המבוססת על סיפור של ניל גיימן (קורליין). בלונדון של שנות השבעים מתאהב נער חובב פאנק ולא מאד פופולארי, בצעירה יפהפייה ומרדנית שנדמה כאילו הגיעה מכוכב אחר. ביחד הם יתמודדו מול המוסכמות והדרישות של העולמות בהם גדלו.

"שחקן מספר אחת",  בכורה! החל מ-16/1 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 18/1, 22:00, ערוץ yes2

אקשן בדיוני סוחף בבימויו של סטיבן ספילברג. כשהיוצר האגדי של עולם המציאות המדומה אואזיס מת, הוא השאיר אחריו משחק עם פרס עצום. בעוד העולם כולו מנסה לפתור את התעלומה, נער אלמוני עולה על רמז גורלי, ועתה כולם מנסים לתפוס אותו. במאי: סטיבן ספילברג.

"מתח גבוה", בכורה! החל מ17/1 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 18/1, 22:00, ערוץ yes4

במהלך עבודות חשמל מסוכנות, צוות החירום לתיקונים ברשת החשמל מופתע על ידי סערה קטלנית שגורמת לניתוק ומשנה את חייהם של אנשים רבים.

"נשוי בהפתעה", בכורה! החל מ-31/12 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 18/1, 21:30, ערוץ yes1

קומדיה המציגה גרסה חדשה לסרט הידוע "נשואה לשניים" מ 1987 עם הזוג גולדי הון וקורט ראסל, רק הפעם בהיפוך יוצרות קטן. קייט היא מנקה ואם חד הורית (פאריס) המגיעה ליאכטה של פלייבוי עשיר ומאד מפונק, בכדי לנקות את השטיח שאותו הכתים. הוא מפטר אותה ללא סיבה מוצדקת וגם מתייחס אליה בצורה לא נעימה. אבל אל דאגה הנקמה בדרך. לאחר שהפלייבוי מועד ונופל מהיאכטה ומאבד את זיכרונו, קייט מגיעה לבית החולים ומשכנעת אותו שהוא בעלה ומכריחה אותו לצאת לעבוד!

"טרף לילי", בכורה! החל מ-20/1 בספריית yesVOD24/7 | שני, 21/1, בשעות הערב, ערוץ yes2

אימה. זוג ושני ילדיהם יוצאים לטיול קרוואנים בחיק הטבע. הבילוי המשפחתי הופך לסיוט כשלקרוואן נכנסים אורחים לא קרואים חבושים במסכות.

"הרצח השלישי", בכורה ארצית רק בyes! החל מ-17/1 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 22/1, 22:00, yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע

דרמת מתח שהשתתפה בתחרות הרשמית בפסטיבל ונציה. עורך דין מצליח מסכים לייצג אדם שהודה ברצח וצפוי לעונש מוות. ככל שהוא מעמיק בתיק, הוא משתכנע שהסיפור מורכב יותר ושהרוצח האמיתי עדיין מסתובב חופשי.

"7 ימים באנטבה", בכורה רק ב-yes! החל מ24/1 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 25/1, 22:00, ערוץ yes4

מותחן המבוסס על סיפור חטיפתו של מטוס אייר פרנס שעשה דרכו מתל אביב לפריז ונחטף על ידי טרוריסטים לאנטבה. הסרט מציג בהרחבה את נקודת מבטם של המחבלים הגרמנים שנטלו חלק בחטיפה.

 

סוף שבוע אמנים ויצירות אמנות החל מ-24/1 בספריית yesVOD24/7 | שישי-שבת, 23-24/1, yes3

ברוכים הבאים למוזיאון של yes3. לאורך סוף השבוע אתם מוזמנים לצפות ביצירותיהם ובעבודתם של האמנים הגדולים ביותר – ואן גוך, רמברנדט, רודן, גוגן, פרידה קאלו ועוד – בסוף שבוע שמוקדש כולו לציירים, פסלים ויצירות אמנות גדולות. בסך הכל ישודרו 15 סרטים, כולל בכורות ל"מודי" ול"לאהוב את וינסנט".

"מודי", בכורה! החל מ-24/1 בספריית yesVOD24/7 | שישי, 25/1, 22:00, ערוץ yes3

דרמה ביוגרפית זוכת פרסים. סיפור חייה מעורר ההשראה של האמנית הקנדית מוד לואיס אשר התפרנסה כמנקה והתמודדה עם מחלת שרירים משתקת, עד אשר התגלה כישרון הציור הנדיר שלה, שזיכה אותה בהכרה עולמית.

"לאהוב את וינסנט", בכורה! החל מ-6/12 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 26/1, בשעות אחר הצהריים, ערוץ yes3

פרוייקט מרהיב ביופיו ומועמד לאוסקר 2018. סרט הקולנוע הראשון המשלב אנימציה מציורי שמן שנעשו כולם באופן ידני- עם מעל ל60 אלף ציורים, ומספר את סיפור חייו ומותו המסתורי של אחד מגדולי הציירים של כל הזמנים, וינסנט ואן גוך.

"העדות", בכורה רק ב-yes! החל מ-27/1 בספריית yesVOD24/7 | שבת, 26/1, 22:30, ערוץ yes קולנוע ישראלי

לקראת יום השואה הבינלאומי, דרמת מתח שהופקה בשיתוף yes. חוקר שואה מנסה למנוע הכחשה של אירוע טבח נוראי שהתרחש באוסטריה בזמן מלחמת העולם השנייה. במהלך החקירה נחשף ההיסטוריון לעדות מפתיעה שמטלטלת את עולמו האישי.

"הנער מצ'אמברה",  בכורה ארצית רק בyes! החל מ-24/1 בספריית yesVOD24/7 | שלישי, 29/1, 22:00, yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע

פיו הוא בן למשפחת צוענים, המתגוררים בשוליים של הדרום האיטלקי. הוא מעריץ את אחיו, ולומד ממנו הכל, כולל כיצד לגנוב ואת הקודים של עולם הפשע. כאשר האח נאסר ביחד עם אביו, פיו מקבל על עצמו את תפקיד ראש המשפחה המורחבת וצריך לדאוג לכל מחסורם.

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

"הבלתי רשמיים"  מה-1.1

השנה היא 1983 וליעקב כהן, בעל בית דפוס ירושלמי, נשבר מלהוריד את הראש. בהחלטה של רגע הוא מחליט להקים רשימה מזרחית-חרדית שתרוץ לעיריית ירושלים. הוא אוסף שני חברים, שלאף אחד מהם אין מושג בפוליטיקה, ויחד הם מאלתרים את מסע הבחירות המפתיע ביותר שהיה כאן. בלי אמצעים, בלי קשרים, בלי כסף אבל עם הרבה זעם ותשוקה. כנגד כל הסיכויים, הם מצליחים להיכנס לעירייה, רק שמאותו הרגע הכול משתבש. במאי: אלירן מלכה, שחקנים: שולי רנד, יעקב כהן, יואב לוי, גולן אזולאי, שיפי אלוני, אור לומברוזו, צחי גראד, יגאל נאור

"גיבור בעננים" מה- 3.1

בכפר טפליקוקו, שממוקם מעל העננים ואחראי על ייצור העננים והגשם בכל העולמות, מופרת השלווה. מלכת החול מגיעה ומציבה אולטימטום בפני הדורפינים (תושבי הכפר הכחלחלים) לפיו יש להם שלושה ימים לארוז את חפציהם ולהסתלק מן הכפר, אחרת תהפוך את כל יושביו לפסלי חול. דיבל הפחדן ודובל הטיפש יוצאים למסע בעולם בני האדם במטרה לאתר את הגיבור המיוחל שיציל את הכפר. בנחישותם הם מצליחים לגייס את "יובל המבולבל" למשימה מתוך אמונה שהוא הגיבור שיחזיר את השמחה והאושר אל הכפר.

"מייגן לוי" מה-10.1

מייגן לוי היא חיילת בצבא ארצות הברית, צעירה שהתגייסה בשביל לברוח מההורים, מהבית, מהחיים האמיתיים. בעקבות לילה מלא אלכוהול היא מוצאת את עצמה עומדת בפני משפט צבאי על התנהגות פרועה, ונשפטת לעבודות שירות ביחידת הכלבנים. בזמן הניקיונות המתישים היא נתקלת ברקס, כלב אגרסיבי במיוחד, ולמרבה ההפתעה מתפתח ביניהם קשר בלתי מוסבר. מול כל המכשולים וכנגד כל הסיכויים, מייגן מחליטה שהיא ורקס ימשיכו את הקריירה הצבאית שלהם ביחד.

היה היה בדדפול – גרסה לכל המשפחה מה-15.1

עוד משנת 2006, כאשר ראיין ריינולדס התחיל לבשל את קנוניית “דדפול” (Deadpool) שלו, פוקס (Fox) רצתה שהוא יתחשב בקהל הצעיר ויפיק סרט שמותר לצפייה לילדים בליווי הורים. כדי לשמור על צביונו של שכיר החרב החצוף, ריינולדס סירב בתוקף. לבסוף הוא הסכים להפיק גרסה משפחתית ל”דדפול 2″ בשני תנאים – שחלק ניכר מההכנסות של הסרט יתרם לעמותה לבחירתו, ושהוא יחטוף את השחקן פרד סבאג'. למרות (ואולי בגלל) המוזרות שבדרישה, פוקס הסכימה.

"בערה" מה-17.1

יונגסו מתפרנס כנער שליח וחולם על קריירה כסופר. הוא פוגש בדרך מקרה בהמי, ידידה מימי בית הספר בדרכה לחופשה באפריקה, ובין השניים מתפתח רומן. יונגסו ממתין לה, מטפל בחתול שלה, אבל כאשר המי שבה, היא מביאה איתה בחור בשם בן, שמעורר מיד את חשדו. ואז המי נעלמת.

"דוג-מן" מה-17.1

מרצ'לו, אדם עדין, פשוט ואהוב על הבריות, מבלה את ימיו במספרת הכלבים הקטנה שלו בפרבר האיטלקי בו הוא מתגורר, מוקף בכלבים בהם הוא מטפל, חבריו מהשכונה ובתו בת ה-9. בתום לב הוא מוצא את עצמו מסתבך עד מעל הראש עם סימונה, הבריון השכונתי שמטיל אימה על כל העסקים באזור. אך כשסימונה מותח את הגבולות קצת יותר מדי ומנצל את נאמנותו וטוב ליבו של מרצ'לו, ספר הכלבים הקטן מבין שהגיעה השעה להילחם על מקומו.

"הבית עם השעון המסתורי" מה-17.1

לואיס, ילד סקרן ויתום, עובר לגור עם דודו במה שמתגלה כטירה מכושפת. הוא עוזר לו למצוא שעון מסתורי בעל יכולת להביא את סוף העולם, שמסתתר בין כתלי הבית.

"מפלצות בשלג" מה-21.1

בקרב קהילת מפלצות השלג "ביגפוט" מסתובבת אגדה אורבנית המספרת אודות קיומם של יצורים קטנים ומופלאים בשם "סמולפוט", שהם למעשה בני אדם. שני ביגפוט סקרנים יוצאים להרפתקה להוכיח את השמועה ולהביא בחזרה לכפר הוכחה חיה.

"שחור על לבן" מה-23.1

מבוסס על סיפורו האמיתי משנות ה-70 של רון סטולוורת׳, שהפך לשוטר השחור הראשון בקולרדו ספרינגס. במסגרת עבודתו כבלש משטרתי, סטולוורת' יצר קשר עם הסניף המקומי של ה-KKK והתחזה לאדם לבן שמעוניין להצטרף לארגון. סטולוורת׳ מצטרף טלפונית כפעיל בארגון מאחורי הקלעים, ולמפגשים נשלח פיל צימרמן, שוטר לבן שמתחזה אליו, בעודו מסתיר את יהדותו שלו. במאי: ספייק לי

"הטורף" (2018) מה-30.1

רימייק לסרט מ-1987. הציידים המאיימים ביותר של היקום, נוחתים ברחובות של עיירה קטנה ושקטה, כשהם מחוזקים ב-DNA של יצורים אחרים הקיימים ברחבי הגלקסיות. זה הופך אותם לחזקים, חכמים וכמובן קטלניים הרבה יותר. הכול קורה בגלל שנער צעיר מאיץ בטעות את הופעתם על פני כדור הארץ, וגורל הכדור נתון בידיהם של כמה חיילים סוררים ומדענים שינסו למנוע אסון כבד על המין האנושי. 107 דקות

"הג'נטלמן והאקדח" מה-31.1

מבוסס על סיפורו האמיתי של פורסט טאקר, החל מהבריחה המתוקשרת שלו מכלא סאן קוונטין כשהיה בן 70, אל שורה של מבצעי שוד שלא ייאמנו. מי שלוקח חלק במרדף הוא הבלש ג'ון האנט, שהולך שבי אחרי דבקותו של פורסט באמונתו והאישה שאוהבת אותו, על אף המקצוע שבחר בו.

"לצוד את האויב" מה-31.1

ג'ו גלאס, קפטן צוללת אמריקאית, יוצא למשימת חילוץ שמטרתה לאתר צוללת אחרת שנקלעה למצוקה. בדרכם אל עבר הצוללת נקלעים גלאס והצוות שלו למצוד ימי של מורדים רוסים המחזיקים בנשיא רוסיה כבן ערובה. פרוץ מלחמת עולם שלישית נראה קרוב מתמיד, ועל כתפיו של גלאס מונחת האחריות הכבדה למנוע אותה.

הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות ערוץ: yes3 ו- yesVOD24/7 | בכל יום ראשון, בשעה 22:00

יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש ישודרו "רשת שידור" הנבואי של סידני לומט; "איש המרתון" בכיכובו של דסטין הופמן על פי תסריט של ויליאם גולדמן שהלך לאחרונה לעולמו; "מציאות נושכת" לרגל 25 שנה ליציאתו; ו"הפסנתרן" שישודר ביום השואה הבינלאומי.

שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00

בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד. החודש נהנה במסגרת הרצועה מהעיבוד המהפנט לספר המרגש "ארץ יצורי הפרא", נהנה עם קספר השד האהוב והחמוד בסרט "קספר", ונתמוגג משתי אסופות מרתקות של אולפני דיסני/פיקסאר "סרטונים קצרים של פיקסאר חלק 1+2".

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *