מאי 2018: הבכורות והספיישלים בעולם הסרטים

"כוכב הקופים: המלחמה", "לרקוד", "לילה קשוח", "קפטן תחתונים" ועוד שלל סרטים מעולים בבכורות וספיישלים מעולים. כולם לפתוח יומנים!

yes

"כוכב הקופים: המלחמה" בבכורה בלעדית! yes2 בשבת, 19/5, 22:00 ובספריית 24/7 ב-yes VOD

הסרט שסוגר את טרילוגיית האקשן המשובחת על מלחמתם של הקופים בבני האדם. לאחר מתקפת פתע אכזרית נגד הקופים, יוצא סיזאר למסע נקמה בקולונל שביצע אותה. המפגש בין השניים יתפתח למלחמה שתכריע את עתיד האנושות והקופים. שלושת סרטי טרילוגיית כוכב הקופים ישודרו ביחד במהלך השבת.

"לילה קשוח" בבכורה בלעדית! ב-yesVOD24/7 החל מיום חמישי, 17/5. שידור ב-yes1 בשישי, 18/5, בשעה 22:00

קומדיה בכיכובה של סקרלט ג'והנסון. לקראת חתונתה, ג'ס מתאחדת עם החברות הכי טובות שלה מהקולג' לסופ"ש במיאמי של אטרף, שמש ומסיבת רווקות. הלילה שלהן מקבל תפנית בלתי צפויה, לאחר מפגש גורלי עם חשפן, ומאותו רגע הכל, אבל הכל, משתבש…

 

"בייבי דרייבר" בבכורה ב-yesVOD24/7 החל מיום חמישי, 24/5, שידור בערוץ yes4 בשישי, 25/5, בשעה 22:00

בייבי הוא נהג שודים צעיר ומוכשר שחייב לשמוע מוזיקה ללא הפסקה. כשהוא כמעט מצליח לצאת מעולם הפשע ולהתחיל חיים חדשים עם אהובתו, הדברים מתחילים להסתבך.

"קפטן תחתונים: הסרט" בבכורה בלעדית! ב-yesVOD24/7 – החל מיום חמישי, 17/5, שידור בערוץ yes5 – שבת, 19/5, בשעה 10:00

קומדיית אנימציה עפ"י סדרת הספרים המצליחה. ג'ורג' והרולד השובבים הצליחו לשלב בין אהבתם לקומיקס ולתעלולים, והפכו את מנהל בית הספר הקשוח לקפטן תחתונים, גיבור העל הקצת מגוחך.

"דייב בנה מבוך" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 1/5, בשעה 22:00 ובספריית 24/7 ב-yes VOD

קומדיה חמודה ויצירתית, על בחורה שחוזרת הביתה לאחר סוף שבוע, ומגלה שהחבר הגיק שלה בנה מבוך מקרטונים בבית והצליח איכשהו ללכת לאיבוד בפנים. בניגוד לאזהרותיו, היא יוצאת, מלווה בכמה חברים וגם בצוות צילום שהתעקש להצטרף, למסע חיפוש בנבכי המבוך הענק, ששורץ מלכודות ויצורים קסומים.

"תולדות האהבה" בבכורה בלעדית ב-yesVOD24/7 – החל מיום שלישי, 1/5 | שידור ב-yes1 בשישי, 5/4, בשעה 21:30

דרמה רומנטית על אהבה, גורל וחברות עפ"י רב-המכר של ניקול קראוס. ספר מסתורי מחבר בין סיפור אהבתם של אלמה וליאופולד, טרם פלישת הנאצים לפולין, וחייה של מתבגרת ניו יורקית בזמננו, הכמהה לאהבה ראשונה.

"פצצה אטומית" בבכורה ב-yesVOD24/7 החל מיום שלישי, 1/5, שידור ב-yes4 בשידור: שישי, 4/5, בשעה 22:00

מותחן אקשן מהפנט בכיכובה של שרליז ת'רון. בעקבות רצח של קולגה ומאהב ותיק, נשלחת מרגלת בריטית מרשימה לברלין הסוערת טרם הפלת החומה. במרדף אחר מסמך יקר ערך, היא נסחפת למשחק ריגול מסוכן.

שבת עם סרטים בקטע אחר בערוץ: yes3 וyesVOD24/7 | מועד שידור: שבת, 5/5, לאורך כל היום

לקראת שידור הבכורה של סרטו מעורר המחלוקת של דארן ארונופסקי "אמא!", נקדיש בערוץ yes3 את השבת כולה לסרטים שגרמו לנו להגיד "מה זה היה?!". הסרטים הכי מחוץ לקופסא, הכי מקוריים, הכי מפוצצי מוח, הכי WTF – יהיו בשבת אחת ב-yes3 ויעלו בקטגוריה מיוחדת בספריית 24/7 בויאודי.
בין השאר ישודרו "אף אחד לא מושלם" (Mr. Nobody), "כנס העתידנים" של ארי פולמן, "סינקדוכה ניו יורק", "איש האולר", "הולי מוטורס", "טוקיו!", "דרך אבודה" של דייויד לינץ' ועוד.

"אמא!" ישודר בבכורה ב-yesVOD24/7 – החל מיום שני, 30/4 וב-yes3 בשבת, 5/5, ב-22:00. (תקציר: ג'ניפר לורנס וחוויאר בארדם מגלמים זוג החי בבית מבודד בלב אזור אידיאלי ומרוחק מכל אדם, גן עדן ממש. השלווה מופרת כאשר איש מגיע למקום, ואחריו אשתו, ילדיו ועוד ועוד שמסרבים לעזוב. בעוד הגבר, משורר מצליח ונערץ, נהנה מההמולה ואף שואב ממנה השראה, האישה מנסה לשווא להילחם בפולשים חסרי ההתחשבות).

"גולם רצחני" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 8/5, בשעה 22:00

מותחן תקופתי אפל ומשובח, בכיכובם של ביל ניי הותיק ואוליביה קוק, השם החם בהוליווד לאחר שכיכבה ב"שחקן מספר אחת" של ספילברג.
מפקח משטרה לא מוערך מקבל משימה חסרת סיכוי, לתפוס רוצח מסתורי המכונה "הגולם" המטיל אימה על הרובע היהודי בלונדון. במהלך החקירה הוא מזהה ארבעה חשודים עיקריים (אחד מהם הוא קרל מרקס) ומשתכנע שהמפתח לפענוח התעלומה נמצאת אצל זמרת צעירה המואשמת ברצח בעלה.

"סכנה מבפנים" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: חמישי, 10/5, בשעה 22:00

מותחן אימה. שרה היא אלמנה צעירה הנמצאת בהיריון מתקדם ומנסה לשקם את חייה. לילה אחד מגיעה אל דלת ביתה אישה זרה עם כוונות אפלות לחטוף ממנה את התינוקת שטרם נולדה.

"ג'וזפין קצת בהריון" בבכורה! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 11/5, בשעה 22:00

חייהם המאושרים של זוג מאוהב משתבשים לגמרי כשהם מגלים שנכנסו להיריון לא מתוכנן. ג'וזפין חובבת הבילויים וחסרת האחריות מתמלאת חששות, בן זוגה לא ממש יודע איך להתמודד, החברים בשוק וההורים לא ממש עוזרים.

"נפילה" בבכורה! yesVOD24/7 – החל מיום שלישי, 1/5 | yes2 – מועד שידור: שבת, 12/5, בשעה 22:00

פנטזיה רומנטית לבני נוער על פי רב המכר של לורן קייט. לאחר שהואשמה שלא בצדק בפשע אותו לא ביצעה, נשלחת לוס בת ה-17 למוסד מרוחק ויוקרתי. היא פוגשת שם שני נערים אליהם היא חשה חיבור עז, ומגלה לתדהמתה שהם בעצם מלאכים.

"לרקוד" בבכורה בלעדית! – yesVOD24/7  משישי, 10/5, שידור ב-yes5, שישי, 12/5, בשעה 10:00

הרפתקת אנימציה מקסימה. החלום הגדול של פליסי היתומה הוא להפוך לבלרינה מרשימה. אחרי שהיא בורחת מבית היתומים, יחד עם ויקטור חברה הטוב, היא מגיעה לפריז כדי לרקוד באקדמיה הכי חשובה לבלט.

"ליידי מקבת" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 15/5, בשעה 22:00

דרמה תקופתית, שמתחת לחזות מאופקת, הינה רוויה ביצרים סוערים ובהתפתחויות עלילתיות מפתיעות. נערה צעירה מתחתנת עם גבר אמיד ומנוכר. היא אינה מוצאת את מקומה באחוזה הגדולה, ובהעדר תשומת לב מצדו פוצחת ברומן סוער עם עובד באחוזה. כשהדבר מתגלה ומנסים להעמידה במקומה, היא מסרבת לקבל את הגזרה.

"פורעי חוק" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 18/5, בשעה 22:00

הראיות שמותיר אחריו שוד בנק מוצלח ואלים מצביעות לעבר הבעלים של הבנק. ככל שהחקירה ממשיכה, מבינים הסוכנים האמונים על המקרה שהם נקלעו לרשת סבוכה של שחיתות. שחקנים: ברוס וויליס, כריסטופר מלוני, אדריאן גרנייה.

"מעל החוק" בבכורה ב- yesVOD24/7 משלישי, 15/5 | שידור בערוץ yes4: ראשון, 20/5, בשעה 22:00

דרמת כלא מותחת ומצוינת. לילה אחד של שיקול דעת שגוי הופך את ג'ייקוב מאיש משפחה מאושר ומצליח לאסיר. המציאות בכלא לא מאפשרת לו לשמור על מי שהוא היה ובלית ברירה הוא מצטרף לאחווה האירית. כדי לשרוד שם הוא נאלץ לעשות דברים קשים, מעשים שלא תאיר מעולם שיאלץ לעשות. כעבור עשר שנים הוא משתחרר, אבל הוא כבר אדם אחר.

"פרנהייט 451" בכורה ארצית ב-yesVOD24/7 בראשון, 20/5, במסגרת פסטיבל הקולנוע ובצמוד לארה"ב, שידור ב-yes3 בשלישי, 22/5, בשעה 22:00

יום עם סרטי לוק בסון, ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 25/5, משעות הצהריים

לקראת הבכורה של אפוס החלל "ולריאן ועיר אלף הכוכבים", נקדיש את היום כולו לסרטיו של הבמאי, התסריטאי והמפיק לוק בסון. בין השאר ישודרו "ליאון", "האלמנט החמישי", "ניקיטה", " 3 ימים להרוג", "קולומביאנה" ועוד. "ולריאן ועיר אלף הכוכבים" ישודר בשעה 22:00 ויעלה גם לספריית 24/7 ב-yes VOD

הרפתקת אקשן בחלל בבימויו של לוק בסון ("האלמנט החמישי"), על פי קומיקס פורץ דרך. צמד סוכנים מיוחדים נשלחים לעצור כוחות אפלים, המאיימים לפגוע בעיר אלף הכוכבים, בה חיים בשלום תושבים מכל רחבי הגלקסיה.

מר שטיין און ליין בבכורה בלעדית! yesVOD24/7 – החל מיום חמישי, 24/5 ובערוץ yes3 – בשבת, 26/5, בשעה 22:00

קומדיה רומנטית. פייר הוא אלמן בן 75, שלא יצא מביתו כבר שנתיים. כדי להפיג את בדידותו, קונה לו בתו מחשב ומבקשת מאלכס, בן זוגה, שידריך אותו. כך נחשף פייר לעולם אתרי ההיכרויות, ואף יוצר קשר עם את המשתמשות. אולם כשמגיע הרגע לקבוע פגישה, פייר נתקף בהלה ומשכנע את אלכס שיילך במקומו.

מעבר להרים ולגבעות בכורה טלויזיונית! שבת, 26.5 ב- 22:30, yes קולנוע ישראלי ובספריית 24/7 ב-yes VOD

סירטו של הבמאי ערן קולירין ("ביקור התזמורת") שהיה מועמד לפרס אופיר לסרט הטוב ביותר לשבת 2016. סא"ל דוד גרינבאום השתחרר מהצבא אחרי 27 שנים בשירות קבע. הוא חוזר לביתו ולבני משפחתו מהם היה רחוק שנים ארוכות ומתחיל לעשות את צעדיו הראשונים בחברה האזרחית. אחרי שנים של שהות רחוקה מהבית, הוא מגלה מחדש את משפחתו. את אשתו רינה, מורה לספרות שמפנטזת על חיים מרגשים יותר, ואת ילדיו המתבגרים: הבן המופנם והבת הסקרנית שמעוניינת ביותר מחיים סטנדרטיים של נערה ישראלית והולכת לחפש עניין מעבר להרים ולגבעות של שכונת מגוריה.

"הסיפור" בבכורה ארצית ב-yesVOD24/7 מראשון, 27/5 בצמוד לארה"ב,  ובערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע בשלישי, 29/5, בשעה 22:00

לורה דרן מגלמת במאית עצמאית, שמחליטה לחטט בעבר ולגלות מה קרה בילדותה, לאחר שאמה נתקלת בסיפור קצר שכתבה בגיל 13 המתאר מפגש מיני מוקדם ומעורר שאלות.

מאי 2018: הבכורות והספיישלים בעולם הסרטים

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

"העיתון" מ-3.5

במאי: סטיבן ספילברג, ארה"ב 2017
שחקנים: טום הנקס, מריל סטריפ, אליסון ברי, בוב אודנקרק, בראדלי ויטפורד מייקל סטולברג, שרה פולסון
תקציר: מועמד לפרס הסרט והשחקנית הראשית הטובים ביותר באוסקר 2018. מבוסס על אירועים אמיתיים. קיי גרהם, המוציאה לאור של העיתון "וושינגטון פוסט" ובן ברדלי, עורך העיתון, יוצאים יחד למאבק עיקש בממשל האמריקאי במטרה לחשוף את אחת מפרשות הטיוח הגדולות בהיסטוריה. פרסום מסמכים הנוגעים למעורבותה של ארצות הברית במלחמת וייטנאם.

"12 לוחמים" מ-12.5

מבוסס על סיפור אמיתי. הימים שלאחר אסון התאומים. מיטש נלסון, מפקד היחידה האמריקאית הראשונה שנשלחת למבצע צבאי באפגניסטן, מקבל משימה מסוכנת מכוחות הביטחון – עליו ועל חברי יחידתו להגיע לאזור ההררי בו משתכן המפקד של כוחות הברית האפגנים, ולשכנע אותו לשתף איתם פעולה במאבקם נגד הטאליבן ואל קאעידה. כאשר החיילים נאלצים להיכנס עמוק לתוך האזורים הסלעיים של אפגניסטן, הם יוצאים למסע הישרדות בתופת המלחמה, כשהם חשופים לכל סכנה אפשרית.

"קרא לי בשמך" מ-25.5

זוכה פרס התסריט המעובד הטוב ביותר ומועמד לסרט הטוב ביותר- אוסקר 2018. קיץ 1983, איטליה. אלי, בן ה 17 חסר הדאגות, מבלה את ימיו בווילה של משפחתו בלומבארדי. הוא פוגש את אוליבר האמריקאי, כאשר הדוקטורנט בא לעבוד עם אביו. הסביבה הקסומה והחושנית, מהווה מקום מושלם עבורם לגלות את התשוקה שבוערת בהם, בקיץ שישנה את חייהם לעד.

"הנוסע" מ-20.5

כמו בכל בוקר, סוכן הביטוח מייקל נוסע לעבודה באותה רכבת. נוסעת נאה ומסתורית המתיישבת מולו משכנעת אותו לקבל על עצמו משימה – לאתר נוסע מסתורי ברכבת לפני שזו תגיע לתחנה האחרונה. במהרה הוא מגלה שזוהי משימה עם תג מחיר גבוה והוא במירוץ כנגד השעון להגן על משפחתו. האם מייקל יצליח להציל את הנוסעים ברכבת, ואת משפחתו, לפני התחנה האחרונה?

"פרדיננד" מה-4.5 גם בדיבוב לעברית

מבוסס על ספר הילדים הקלאסי. לאחר שפרדיננד, שור עם לב זהב, נחשד בטעות כחיה מסוכנת, הוא נלכד ונשלח רחוק מביתו. נחוש לשוב למשפחתו, הוא נעזר בקבוצת אאוטסיידרים היוצאים איתו להרפתקה.

"משחקי גמדים" מה-17.5 גם בדיבוב לעברית

לואי ואמה עוברות דירה לבית ישן ומוזר מלא בגמדי גינה. כשהיא מגיעה הביתה לבד אחרי בית הספר, קלואי והשכן החטטן שלה ליאם, מגלים שהגמדים הם בעצם יצורים חיים. במשך המון שנים המשימה של גמדי הגינה הייתה להגן על כדור הארץ מפני יצורים קטנים ומפלצתיים שנקראים ״טרוגים״ אשר מנסים לפלוש לבית, ולייצר דרך מעבר מיקום אחר. קלואי וליאם יהיו חייבים לשתף פעולה עם כנופיית גמדי הגינה, כדי להילחם באיום הפלישה של הטרוגים ולהציל יחד את העולם.

"להרוג אייל קדוש" מה-3.5

סטיבן, מנתח מוערך, חי עם אשתו אנה, רופאת עיניים מצליחה. הם גרים בבית גדול ומרווח בפרברים וחיים חיי משפחה נוחים עם שני ילדיהם, קים בת ה-14 ובוב בן ה-12. חברות מוזרה ומסתורית שנרקמת בין סטיבן למרטין, נער צעיר שהוא לוקח תחת חסותו, תשליך את חייהם של בני המשפחה לסחרור, כשסטיבן יצטרך לקבל החלטה – האם להקריב את הקורבן האולטימטיבי, או להסתכן בלאבד הכל.

"אהבה חסרה" מה-17.5

מועמד לפרס האוסקר בקטגוריית הסרט הזר הטוב ביותר. בוריס וז'ניה בעיצומו של הליך גירושים סוער. הם לא מפסיקים לריב, ואף אחד מהם לא באמת רוצה שום קשר אחד עם השני – שניהם כבר המשיכו הלאה. בין הניסיונות לפגוע אחד בשני, למכור את הדירה המשותפת ולרצות את בני הזוג החדשים שלהם, נדמה ששניהם שכחו שיש להם בן קטן, אליושה. עד שהוא נעלם.

"פיץ' פרפקט"  מה-23.5

אחרי שסיימו את הקולג' ושברו שיאי זכייה באליפות העולם, ה"בלאס" יוצאות החוצה לעולם האמיתי ומגלות כי הן מפוצלות, ללא סיכוי למצוא עבודה הקשורה לשירה וכי החיים זה לא מה שהובטח להן. אבל כאשר נוחתת עליהן ההזדמנות לסיבוב הופעות מיוחד מעבר לים, הלהקה לא רק עושה מוזיקה יחד, אלא גם כמה החלטות מפוקפקות ומטורפות בפעם האחרונה.

שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד, ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00

בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד. החודש נארח בשישי משפחתי את העיבוד הקולנועי לספר הילדים הקלאסי "סוד הגן הנעלם", נהנה עם ג'וני דפ ונחלום על שוקולד ב- "צ'ארלי בממלכת השוקולד", נבלה עם מיקי, דולנד ושאר החבורה ב-"מיקי, דונלד וגופי: שלושת המוסקטרים", ונקנח עם ג'סיקה ורוג'ר ראביט בסרט הנפלא "מי הפליל את רוג'ר ראביט?".

הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות, ערוץ: yes3 ו- yesVOD24/7 | מועד שידור: בכל יום ראשון, בשעה 22:00

יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש חוגג קלינט איסטווד יום הולדת ובמסגרת הבלתי נשכחים ישודרו שני סרטים שלו – הראשון כחייל במלחה"ע השנייה ב-"נועזים בעורף האויב" והשני המערבון זוכה האוסקר בבימויו ובכיכובו "בלתי נסלח"; ביניהן שני סרטים על נשים בסיבוב של אהבה – "אישה לא נשואה" של פול מזורסקי ו"מוכת ירח" בכיכובה של שר האחת והיחידה. את כל סרטי הבלתי נשכחים ניתן להקליט כסדרה

עונת החתונות,  yesVOD 24/7 | מועד עליית הקטגוריה: חמישי 5/17

לכבוד חג השבועות, עונת החתונות, והחתונה המלכותית של השנה, תעלה קטגוריה חגיגית מלאה בסרטים על חתונות, מסיבות רווקים ורווקות וכל הכיף שבאמצע. ישודרו סרטים מהנים כמו "לילה קשוח", "מלחמת הכלות", "החתונה של החבר שלי", "27 שמלות", "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס", "סקס והעיר הגדולה" ועוד ועוד.
כמו כן yes1 מצטרף לחגיגות של הארי ומייגן לכבוד יום חתונתם עם שבת של סרטים בריטים מלכותיים במיוחד. ב-19/5 במהלך היום ישודרו : "וויליאם וקייט: סיפור אהבה", "המלכה", "יציאה מלכותית" ועוד.

הארי ומייגן: החתונה, yesVOD24/7 – החל מיום שישי, 18/5

לכבוד טקס החתונה המלכותי והנוצץ של הנסיך הארי והשחקנית האמריקאית מייגן מרקל שתארך ב-19.5, מבחר סרטים על משפחת המלוכה הבריטי כולל 2 סרטים חדשים על הזוג הטרי – "הארי ומייגן: חתונה מלכותית" – סרט של ערוץ Lifetime שמלווה את מערכת היחסים של הנסיך הארי ומייגן מרקל מהפגישה העיוורת ועד לאירוסים המיוחלים ו-"הארי ומייגן: מורדים מלכותיים" עם 10 העובדות הכי מפתיעות, מדהימות וביזאריות על חתונות מלכותיות.
בנוסף יהיו הסרטים "דיאנה, אמא שלנו" – הנסיכים ויליאם והארי מספרים על אמם ועל ההשפעה הרבה שהיתה על חייהם; "המלכה אליזבת: סרט משפחתי" גישה בלעדית לסרטים ביתיים שצולמו ע"י הוריה של המלכה אליזבת השנייה; "וויליאם וקייט: סיפור אהבה"; וגם "קייט מידלטון מכה שנית", "מלכות הסטייל" עם קייט מידלטון, "דיאנה: 7 ימים שזעזעו את העולם", "המלכה" ועוד.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *