"מגורש": מי חייב לצפות בסדרה?

אוהבים קומיקס, פחד ו"את המתים המהלכים"? "מגורש" הגיעה למסך במיוחד בשבילכם. החל מה-21.7 כל יום חמישי בשעה 22:00, ערוץ yesOh וב-yesVOD

1. לחובבי הקומיקס באשר הם: בדומה לסדרתו הקודמת והסופר מצליחה של יוצר הסדרה, רוברט קירקמן, "המתים המהלכים" – גם ל"מגורש" ישנה גרסת קומיקס, שרצה במקביל לאחותה הטלוויזיונית. בשונה מהקו המנחה את סדרתו הקודמת, טוען יוצר הסדרה כי יצירתו הנוכחית עוסקת פחות בפילוסופיה של הקיום, הישרדות והדרמה, ויותר שמה דגש על חוויית פחד ואימה. "מגורש" היא עוד הוכחה לכך שלא נס ליחו של ז'אנר הקומיקס הוותיק, שמשפיע חזור ושוב על המסך הקטן והגדול בשנים האחרונות.

úîåðåú äñãøä: îâåøù òåðä 1 (2016) *** Local Caption *** îâåøù1 îâåøùòåðä1 îâåøùòåðä1ôø÷0 îâåøùò1ô0

2. למי שאוהב להצטמרר: מה יותר מתאים למעריצי סרטי וסדרות האימה מאשר סיפור שמתרחש בעיירה קטנה וכולל גיבור שנרדף ע"י שדים, ילד אחוז דיבוק ומלחמה של הטוב נגד הרע. עלילת "מגורש" מעמיקה באפיון הדמויות שלה ובצורך שלהן לשתף פעולה כדי להביס את הרוע ולהישאר בחיים. כמובן שצפויות ל"חבר'ה הטובים" מהמורות ומכשולים רבים בדרך, בצורת תופעות על טבעיות, שדים וכוחות אפלים שיערערו את תחושת הביטחון שלהם עד לפחד ממשי ואימה מוחלטת.

3. לכל מי שאהב את המתים המהלכים: רוברט קירקמן, יוצר "המתים המהלכים" ו"אימת המתים המהלכים" משיק סדרה נוספת ואם אתם נמנים על מעריצי הסדרות הקודמות שלו, אתם פשוט מוכרחים לצפות ביצירתו החדשה. בדומה לסדרות הנ"ל, גם "מגורש" ממחישה את החיים בצל האימה והמצב הכאוטי שמתרחש בחיי היום יום של גיבוריה. היא לא דומה לסרט אימה פר אקסלנס, אלא מביאה גם מערכות יחסים ודמויות מורכבות כחלק אינטגרלי וחשוב בסדרה.


4. חובבי סדרות מבית Cinemax: מי שהביאו לכם את באנשי, מכת המחץ ו- The Knick, משיקים סדרה חדשה, שמאיימת לקחת אתכם לקצה גבולות הפחד, האימה והמתח. בשונה מבאנשי ומכת המחץ, במגורש תצפו בפחות אלימות גראפית וסצנות סקס, והעלילה תתמקד בעיקר בבניית סצנות ורגעים שיגרמו לכם להשאיר את האור דולק במסדרון לפני שתנסו ללכת לישון…


5. לאוהבי ה"על טבעי" שמחפשים סדרה חדשה להתמכר אליה: לפי פרק הפתיחה, מובן לצופים כי ישנו רוע/שד/רוח רעה שמטילה אימתה על קייל (הדמות המרכזית) ועל העיירה רומא. בשונה מסרטים בסגנון זה "אות משמים", "מגרש השדים", "פולטרגייטס" וכו', נדמה כי מים קדושים, ערימת צלבים ומלמול פסוקי קודש מפיו של כומר מבוגר לא יעזרו להכניע את הרוע. יש כאן משהו מסקרן ומסתורי ששוכן מעבר לתסריט הקלאסי של ז'אנר גירוש השדים.

"מגורש", החל מה-21.7 כל יום חמישי בשעה 22:00, ערוץ yesOh

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של yesOh

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *