מטיפול נמרץ אל בית המשפט: העונה החדשה של האנטומיה של גריי יוצאת מחדר המיון

אחרי שנשארנו עם אינספור תהיות בסיום העונה הקודמת, העונה ה-16 של האנטומיה חוזרת לעשות לנו סדר בגיליון הרפואי. עם מטופלים חדשים, דיונים בבתי משפט וכמה תשובות לשאלות חשובות שאף בדיקת MRI לא תענה עליהן

yes

עם כל כך הרבה אסונות, אהבות, בגידות ואבחונים, קריסות של מערכות גוף וגם של מערכות יחסים, קשה לפעמים להבין איך מערבולת האירועים בבית החולים גריי סלואן עדיין מצליחה להפתיע אותנו בכל עונה מחדש. ועדיין, אין ספק שזה קורה גם עכשיו. הדרמה הרפואית שמצמידה אותנו לטישו למעלה מ-300 פרקים (כן, יכולנו כבר לסיים לימודי רפואה פעמיים) ממש לא מתכוונת לסגור את חדר המיון, אבל בעונה ה-16 נראה שלפחות חלק מהדרמה עובר ללוקיישנים חדשים.

 

את העונה הקודמת סיימנו עם כמה סימני שאלה גדולים, שסבבו סביב מה שקורה כשהרצון לעזור מוביל לאיבוד שליטה. ההשלכות של הסיטואציה הזו איימו על עתיד הקריירה המקצועית של מרדית', אלכס וריצ'רד, שהיו מעורבים בהונאת ביטוח שנועדה להציל ילדה חולה. השלושה פוטרו אחרי שהסיפור התפוצץ ודה לוקה, שלקח את האשמה על עצמו, נכנס בינתיים למעצר.

 

Greysanatomy Y15 Mktgart Square Textless

 

אלכס מצא את עצמו מתמודד במקביל גם עם המשבר שעובר על ג'ו, ועם המחשבות בנוגע להשלכות המצב על היחסים ביניהם. וכמובן שלא שכחנו את ג'קסון, שנעלם רגע אחרי שרב עם מגי, ואת ד"ר קוראסיק שעדיין ניסה להילחם על לבה של טדי. או כמו שקוראים לזה פה – עוד משמרת רגועה בעבודה. אוסף אירועים כזה עלול היה להוביל לכמה תסמינים מתקדמים של שיברון לב, אבל החדשות הטובות הן שהעונה הקרובה היא כל מה שהרופא רשם לנו לקחת.

 

הפרק הראשון דן במה שקורה כשמערכת אחת בגוף מפסיקה לעבוד, על רקע מקרה של מטופל שניצל ממוות רק בזכות תושייה של בת זוגו. בלי לספיילר יותר מדי, נאמר רק שהמסקנות שעולות נכונות גם לגבי תאי גוף וגם לגבי תאים משפחתיים, ושהן מובילות את הצוות הרפואי לכמה החלטות מסקרנות. שאחת מהן היא כמובן ההחלטה של מרדית' לטהר את שמו של דה לוקה ולשאת בתוצאות של המעשים שביצעה.

 

רוצים להמשיך לעקוב אחרי הרופאים של סיאטל גריי סלואן? >> הצטרפו לטריפל של yes

 

להבדיל מסדרות שהפרידה מהן מצריכה צפייה בכמה פרקים חדשים כדי לחזור לעניינים, הקצב המהיר בו נפתחת עונה 16 יגרום לכם להרגיש כאילו נפרדתם מהדמויות רק לפני רגע. בזמן שאנחנו מלווים את מרדית' אל בית המשפט ותוהים האם היא תאבד את הרישיון שלה, מערכת יחסים משמעותית אחת מסתיימת ואחרת מתחילה, מחשבות על פרידה מתחלפות בהצעת נישואין ויש אפילו רמיזה על הריון של אחת מהגיבורות!

 

151975 2580

 

הקונפליקט העיקרי שפוגש את הצוות גם מחוץ לבית החולים, הוא מתי להמשיך להיאחז במה שיקר לנו ומתי עדיף לוותר. או במילים אחרות, מתי הזוגיות שלנו צריכה איזו הנשמה מפה לפה כדי להתאושש ומתי אין ברירה אלא להיפרד. אלא שהבעיה היחידה, כמו שלומד לפחות אחד מהזוגות בעונה הקרובה, שדווקא על השאלות הכי מעניינות אף בדיקת MRI לא תצליח לענות. מזל שיש לפנינו עוד כמה פרקים כדי לגלות את התשובות בעצמנו.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *