מרץ 2018 בערוצי הסרטים – תראו מה מחכה לכם!

טקס האוסקר® בשידור בלעדי, "וונדר וומן" בבכורה, חגיגת פיקסאר בפסח, ספיישל בונד ענקי ועוד ועוד ועוד…

yes

"וונדר וומן", בכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שבת, 17/3, בשעה 22:00

במאית: פטי ג'נקינס. ארה"ב, 2017 שחקנים: גל גדות, כריס פיין, רובין רייט, קוני נילסן, דייוויד ת'יוליס תקציר: להיט האקשן שובר הקופות בכיכובה של גל גדות. כשנסיכת האמזונות יוצאת לראשונה בחייה לאירופה ושומעת על המלחמה הקשה המתרחשת בעולם, היא נחושה להביא לסיומה. יחד עם טייס אמריקאי היא יוצאת למסע במהלכו תגלה את מלוא עוצמתה.

"ימים של אוסקר®" 2018 ערוץ: yes1, yesVOD וספריית 24/7 | מועד שידור: 23/2-4/3/18 כל היום

ההכנות ב-yes1 ובספריית 24/7 ב-yesVOD לקראת טקס האוסקר ממשיכות במלוא המרץ, עם סוף השבוע האחרון של אירוע "ימים של אוסקר 2018", עם קטגוריה עשירה ב-yesVOD, כולל כל המועמדים לסרט הטוב ביותר של אוסקר 2017 (שבעה מתוכם אפשר למצוא רק ב-yes).

טקס האוסקר ה-90 בשידור ישיר ובלעדי, ערוץ: yes1 ו-yesVOD 24/7, במסגרת ימים של אוסקר, מועד שידור: בין ראשון לשני, 4-5/3, בשעה 03:30. השטיח האדום ב-yes1 משעה חצות. הגרסה הערוכה והמתורגמת תשודר בyes1 ביום שלישי ה-6/3 בשעה 21:30

האירוע הכי הוליוודי ונוצץ מגיע ל-yes1, והשנה ג'ימי קימל, יחזור להנחות שוב את הטקס האוסקר- באירוע הכי חשוב בעולם הקולנוע, ובטוח יספר בדיחה אחת או שתיים על הפאדיחה המפתיעה והמדוברת של שנה שעברה. גל גדות לא תזכה בפרס, אבל תכריז על אחד הזוכים. הטקס ישודר ביום ראשון בשידור ישיר ה-4/3 בשעה 03:30 לפנות בוקר. השידור החי יכלול גם את סיקור "השטיח האדום", החל מהשעה חצות. הטקס ישודר גם למחרת ב-VOD בשעות הערב. הגרסה הערוכה והמתורגמת תשודר ב-yes1 ביום שלישי ה-6/3 בשעה 21:30.

"אור ירח" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שבת, 3/3, בשעה 21:30

פיוטית עטורת שבחים על אהבה, התבגרות וזהות. שלוש תמונות מחייו של צעיר אפרו-אמריקאי בשם שיירון, החל מילדתו עד הפיכתו לבוגר באחת השכונות הקשות של מיאמי. בדרכו הוא מתמודד עם החברה, ההתמכרויות של אמו ועם גילוי נטייתו המינית.

"הצב האדום" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של אוסקר | מועד שידור: שישי, 2/3, בשעות הצהריים

אנימציה מרהיבה שהיתה מועמדת לפרס סרט האנימציה הטוב ביותר אוסקר 2017. לאחר סערה, אדם נסחף לאי טרופי בודד, המאוכלס רק בכמה בעלי חיים. הוא מנסה למצוא דרך לעזוב את האי, אך בכל פעם כשהוא יוצא אל המים, מחכה לו צבת ים ענקית בצבע אדום ומונעת ממנו את היציאה.

"ג'קי", בכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של אוסקר | מועד שידור: ראשון, 4/3, בשעה 21:30

נטלי פורטמן היא ג'קי בדרמה מועמדת לאוסקר על סיפורה האמיתי של אשת הנשיא הידועה בתולדות ארה"ב. בימים שלאחר ההתנקשות בג'ון קנדי, אשתו ג'קי נאלצה להתמודד עם הכאב הפרטי של משפחתה ובאותה עת להילחם על שימור ועיצוב מורשתו של בעלה המנוח.

"קולוסאל", בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2, במסגרת "פורים קורע" | מועד שידור: חמישי, 1/3, בשעה 22:00

שילוב מפתיע ומקורי בין קומדיית יחסים לסרט אסונות. לאחר שבן זוגה זרק אותה, חוזרת גלוריה לעיירת ילדותה ומחדשת את הקשר עם הברמן המקומי. זמן קצר אחר כך, כאשר בצד השני של העולם מופיעה מפלצת ענקית ומחריבה את סיאול. מגלה גלוריה לתדהמתה שהיצור המסתורי קשור בדרך כלשהי אליה.

"בלשי אל.איי", בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2, במסגרת פורים קורע | מועד שידור: שישי, 2/3, בשעה 22:00

קומדיית אקשן בכיכובו של ברוס וויליס. סטיב הוא בלש פרטי לא עסוק במיוחד, שבעיקר נהנה מהחיים. הכל משתנה כשכנופיה אכזרית חוטפת את כלבו האהוב. סטיב מצליח ליצור קשר עם מנהיג הכנופיה שמציע לו הצעה שקשה לסרב לה – אם יצליח להשיב חבילת סמים שנגנבה, יקבל את כלבו בחזרה.

"באמאשל'ך", בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2, במסגרת פורים קורע | מועד שידור: שבת, 3/3, בשעה 22:00

איימי שומר, אחת הקומיקאיות המצליחות בעולם כיום, משתפת פעולה עם קומיקאית ותיקה ואגדית – גולדי הון. רגע לאחר שקנתה כרטיסים יקרים לחופשה זוגית מפנקת, מפוטרת אמילי מהעבודה והחבר שלה זורק אותה. כיוון שלא ניתן להחזיר את הכרטיסים, ומישהו צריך לשלם על הטיול, היא נאלצת להציע לאמה הדאגנית להצטרף אליה לדרום אמריקה. אולם הנופש החלומי מקבל טוויסט אפל כאשר חבורת פושעים חוטפת אותן.

"מסע הטבעת" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שישי, 2/3, בשעה 16:00

קומדיה פרועה מבית היוצר של הבמאים אריק לובצקי ומתי הררי ("תפוחים מן המדבר"). אודי ליפסקי, בחור מוטרף ומוקצן בן 21 מסתגר בחדרו מזה שלוש שנים לאחר שאהובת נעוריו, רפאלה, נטשה אותו לטובת ליאור, אחיו הכדורסלן. יום אחד הוא מתבשר שסבתם האהובה נפטרה והורישה להם חמישה מיליון דולר וטבעת פלאית אבל הם יזכו בירושה רק אם אודי יתחתן תוך חודש בעזרת הטבעת הייחודית. אודי, המודע לכוחה של הטבעת עוד מילדותו, יוצא למסע למציאת כלה מלווה בליאור אחיו, ברפאלה- אהובת נעוריו הבוגדנית וחבר קרוב- העבריין בכור. האם יצליח אודי להתחתן? ומה יעלה בגורל הטבעת?

"קינג ארתור: אגדת החרב" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 3/3, בשעה 22:00

גרסת אקשן מרשימה לאגדה הידועה אודות אבירי השולחן העגול. לאחר מות אביו והשתלטות דודו על המלוכה, נמלט ארתור מהארמון. שנים אחר כך, ארתור גדל להיות פורע חוק אך כשמגיע תורו להוציא את החרב מהאבן, הוא מבין שעליו להשלים עם ייעודו האמיתי. הוא יהפוך את היוצרות בממלכה וייגרר בעל כורחו להכיר בגורלו ולהילחם עליו. במאי: גאי ריצ'י.

 

"דרדסים: הכפר האבוד", בכורה! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 3/3, בשעה 10:00

איזה כיף הדרדסים יוצאים להרפתקה חדשה ומרגשת! בעקבות מפה מסתורית יוצאים דרדסית וחבריה למסע במעמקי היער האסור והקסום, המלא ביצורים מופלאים ומכושפים. מטרתם היא למצוא את הכפר האבוד לפני המכשף הרשע גרגמל. האם יצליחו? רכבת הרים של הרפתקאות וסכנות תביא אותם לגילוי הסוד השמור ביותר בהיסטוריה הדרדסית.


"נא" |  בכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 6/3, בשעה 22:00

זוכה פרס הביקורת בפסטיבל קאן; פרס סרט הביכורים בפסטיבל לונדון. השתתף בפסטיבלים רבים, כולל פסטיבל חיפה. הסרט התפרסם בין השאר בעקבות התעלפויות שנרשמו באולמות הקולנוע בו הוקרן. דרמת אימה מדוברת ומוערכת, לא לבעלי לב חלש. ג'סטין התמימה מתחילה ללמוד וטרינריה, במכון בו למדו הוריה ובו נמצאת גם אחותה. בטקס החניכה היא נאלצת לטעום בשר, למרות שהינה צמחונית מהבית, ומפתחת בעקבות החוויה דחף בלתי נשלט לבשר.

"גיבור אמריקאי" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שישי, 9/3, בשעה 21:30

דרמה בכיכובו של ג'רארד באטלר (שגם הפיק את הסרט). איש עסקים מצליח וחרוץ מחליט להתמודד על תפקיד בכיר בחברה בה הוא עובד, ולא בוחל בשום אמצעים על מנת להשיג את התפקיד הנחשק. אך כאשר לבנו מתגלה מחלה, סדרי העדיפויות שלו משתנים וכעת עליו להחליט את ההחלטה החשובה של חייו.

"הכול הכול" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 3/9, בשעה 22:00

דרמה רומנטית המבוססת על רב מכר מצליח לנוער. מאדי היא נערה רגילה סקרנית וחכמה בת 18, אבל היא לא באמת רגילה. בעקבות מחלה נדירה היא אלרגית לכל דבר, ולכן היא כלואה בין קירות ביתה ואינה יכולה לצאת מפתח הדלת. יום אחד היא מגלה את הנער שעבר לגור בבית הסמוך. באמצעות הודעות טקסט ומבטים השניים מתחילים לפתח רגשות האחד לשני. מאדי מחליטה לצאת למסע בעקבות האהבה, מסע שישנה הכול, הכול.

"בציר ראשון" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 10/3, בשעה 22:00

בצעירותו עזב שארלי את הכרם המשפחתי והתפרסם כמבקר יין אנין. כשאביו עומד לאבד את הכרם, הוא חוזר הביתה ומגלה שכדי לייצר את היין הטוב ביותר ולהציל את מורשת משפחתו, עליו להתחבר לאדמה, למשפחה ולאהבות ישנות.

"פורשים בסטייל" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 10/03, בשעה 22:00

עיבוד חדש לסרט המצליח באותו השם משנת 1979 – ווילי, ג'ו ואל הם החברים הכי טובים, כבר למעלה מ-60 שנה. כשהם מגלים שהבנק שיחק על כספי הפנסיה שלהם – והפסיד, הם מתכננים שוד במטרה להשיג את מה ששייך להם. הבעיה העיקרית שניצבת בפניהם היא איך הם יוציאו את השוד אל הפועל, במיוחד כשהם כבר נושקים לגיל 80. במאי: זאק בראף. שחקנים: מייקל קיין, מורגן פרימן, אלן ארקין

"מכוניות 3"  בבכורה! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 10/3, בשעה 10:00

ספידי מקווין האהוב חוזר ובגדול. והפעם רכב המרוצים האגדי, מרגיש שנותר מאחור כאשר סביבו מכוניות מרוץ חדישות ומתוחכמות. יש לו הזדמנות להתניע את עצמו מחדש כאשר לעזרתו מגיעה מאמנת צעירה, הנחושה להחזיר אותו למסלול.

"האיש בעל לב הברזל" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 13/3, בשעה 22:00

מותחן היסטורי המבוסס על סיפור אמיתי בשיאה של מלחמת העולם השנייה נשלחים שני אנשי המחתרת הצ'כית להתנקש בחייו של ריינהרד היידריך, מבכירי המשטר הנאצי ומאדריכלי הפתרון הסופי. הסרט נע בין סיפורו של היידריך לתיאור מבצע ההתנקשות.

"המטפלת" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שישי, 16/3, בשעה 21:30

שחקן שייקספירי (קוקס) מהולל, עם קריירה דועכת, מתמודד עם מחלת פרקינסון קשה שמשאירה אותו נרגן וכועס על העולם. בשל לחץ ממשפחתו, הוא לוקח לעבודה כמטפלת בחורה צעירה, מהגרת הונגריה. חיבתם המשותפת ל'המלט' מובילה לידידות מפתיעה.

"מלחמת תשעים הדקות" בכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 17/3, בשעה 22:30

סאטירה מפתיעה שמתארת מצב מופרך לכאורה בו ישראלים ופלסטינים נדרשים להכריע את הסכסוך רב השנים ביניהם באמצעות משחק כדורגל. מי שינצח בין הנבחרות יקבל בעלות מלאה על ארץ ישראל, ומי שיפסיד יפנה את השטח ויעבור למדינה אחרת. במאי: איל חלפון.  שחקנים: משה איבגי, נורמן עיסא

"טרף קל" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 17/03, בשעה 22:00

מותחן אקשן סוחף אודות לוקאס שנשלח להתנקש בחייה של אלה, נערה עשירה שמשפחתה נרצחה. המפגש ביניהם גורם לו לשנות צד, הוא מוצף ברגשות עזים וחש לראשונה בחייו שאינו מסוגל ללחוץ על ההדק. ההחלטה שלו להחליף צד, ולהגן על הנערה מפני המתנקשים האחרים שנשלחו בעקבותיה, מסבכת אותו, והשניים יוצאים למסע בריחה ברחבי אירופה במטרה לנקום במי שפגע בה. שחקנים: סם וורת'ינגטון, אודיה רש

"שבע דקות אחרי חצות" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 17/3, בשעה 17:00

דרמת פנטזיה מרגשת. קונור בן ה-12 עומד להיכנס אל תוך עולם מופלא של מפלצות ואגדות בניסיון להתנתק מהמציאות הכואבת בביתו. אמו חולה וסבתו נוהגת בו בחוסר רגישות. בנוסף, בבית הספר מציקים לו ולא נותנים לו מנוח. קונור מוצא מפלט בידידות יוצאת דופן עם עץ עתיק ביער הסמוך. העץ קם לתחייה ומדריך אותו בהרפתקה גדולה שתשנה את חייו.

"נמל בית" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 17/3, בשעה 22:30

אהרון אביטן (יורם חטב) מהנדס אוניות וימאי קשוח, שב הביתה לאשדוד לאחר 30 שנה בים בתקווה להתקרב מחדש למשפחה ממנה התנתק ולחיות סוף סוף חיים נורמליים. אהרון רוצה לשקם את יחסיו עם בתו ולחיות לצד אמו ונכדתו. הוא מתמנה למנהל מחלקת הים בנמל אשדוד ומגלה שעליו להתמודד בזירה מורכבת של מאבקי אינטרסים ואגו כאשר מולו ניצב ראש הועד והאיש החזק ברציפי הנמל (שמיל בן ארי). העימות שפורץ ביניהם, סוחף ומטלטל את כל הנמל, וגם פוגע ומפלג את משפחתו של אהרון. במאי: ארז תדמור. שחקנים: יורם חטב, שמיל בן ארי, שרון אלכסנדר, לירון לבו.

 

"הקסם שלו" בבכורה ארצית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 20/3, בשעה 22:00

דרמת מתח מוערכת. בו הוא קוסם רחוב שהתייתם מהוריו ועוזר לכנופיה מקומית במטרה לדאוג לאחותו הקטנה. כשהוא מסתבך עם המנהיג ואחותו נחטפת, עליו להשתמש בכל כישוריו כדי להצילה.

"שעתם היפה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שישי, 23/3, בשעה 21:30

קומדיה רומנטית, מבוססת על סיפור אמיתי. תסריטאית צעירה (ארטרטון) מצטרפת להפקת סרט להעלאת המורל הבריטי במלה"ע ה-2. כאישה יחידה במערכה ובעולם שנשלט ע"י גברים, היא נעזרת בשנינותה כדי לבסס את מעמדה ולרגש את הקהל.

"הנוסע השמיני: קובננט" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שבת, 23/3, בשעה 22:00

מותחן אקשן, מסדרת המד"ב המצליחה בבימוי של רידלי סקוט. לאחר כישלון משלחת 'פרומתיאוס', יוצא צוות נוסף להקים התיישבות חדשה. בדרך ליעדם בקצה הגלקסיה, הם עוברים תאונה, ומחליטים לנחות על כוכב מרוחק ממנו מגיע אות רדיו מסתורי.

סופ"ש אקשן צרפתי ערוץ: yes3 וספריית 24/7 ב-yesVOD | מועד שידור: שישי-שבת, 23-24/3, לאורך כל היום

צרפת זה לא רק אהבה, יין טוב ודיונים פילוסופים. זה גם שוטרים ופושעים, מרדפי מכוניות בשאנז אליזה, מהגרים ובריונים וקרבות משובחים. ערוץ yes3 מקדיש סוף שבוע לצד של הקולנוע הצרפתי שקצת פחות מוכר במחוזותינו – של סרטי האקשן, הפשע והמתח המשובחים שלו. בשישי-שבת של פסח, 29-30 במרץ, ישודרו שני סרטים בבכורה בלעדית – "הצרפתי" עם ז'אן דוז'ארדן ו"היחידה: פריז" עם ז'אן רנו. בנוסף ישודרו גם "אל תגלה", "פרבר 13", "ניקיטה", "אויב הציבור מספר 1", "22 קליעים" ועוד. במקביל תעלה קטגוריה ייעודית לספריית 24/7 סרטים חינם ב-yesVOD.

"הצרפתי" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת סופ"ש אקשן צרפתי | מועד שידור: שישי, 23/3, בשעה 22:00

מותחן אקשן, המבוסס על סיפור אמיתי. בשנות ה-70 נבחר שופט נוער לשעבר לחקור ולעצור את הפשע המאורגן המשתולל בצרפת. במהרה הוא נאלץ להתמודד מול רשת מסואבת של שחיתות, אותה מוביל מאפיונר מתוחכם ורב עוצמה.

"היחידה: פריז" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת סופ"ש אקשן צרפתי | מועד שידור: שישי, 24/3, בשעה 22:00

רימייק לסרט הבריטי "היחידה", שבפני עצמו מבוסס על סדרת טלוויזיה משנות ה-70. תקציר: אקשן בכיכובו של ז'אן רנו. מפקדה של יחידה משטרתית מיוחדת, שתפקידה לתפוס את העבריינים הכי מסוכנים ברחובותיה ההומים של פאריז, צריך לעצור פושע מתוחכם שחזר לפעול לאחר שנים של היעדרות.

"קיץ 1993" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 27/3, בשעה 22:00

דרמה מרגשת, שזכתה בשני פרסים בפסטיבל ברלין והייתה נציגת ספרד לאוסקר האחרון. לאחר מות אמה, נשלחת פרידה בת השש לגור עם משפחתו של הדוד שלה. המעבר אינו פשוט –השינוי בין העיר הסואנת לחיים בכפר, הסתגלות לחיים במשפחה חדשה, עם חוקים שונים ואחות קטנה שהונחתה עליה, ותחושת האובדן שאינה מרפה. עם הרבה חן ורגישות משרטטת הבמאית הספרדייה קרלה סימון תמונת התבגרות מורכבת ונוגעת ללב.

"תחושה של סוף" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שישי, 30/3, בשעה 21:30

דרמה עפ"י רב המכר של ג'וליאן בארנס על אהבה, אשמה וחרטה. שגרת יומו של פנסיונר(ברודבנט) גרוש בן 70 פלוס נעה בין שעמום לשלווה. גילויו של יומן מסתורי מערער אותו לחלוטין, וגורם לו לצאת למסע על העבר על מנת לחוות את ההווה.

סופ"ש מבוסס על סדרות טלוויזיה ערוץ: yes2 וספריית 24/7 ב-yesVOD | מועד שידור: שישי-שבת, 29-30/3, לאורך כל היום

הם עברו מהמסך הקטן, אל המסך הגדול ובחזרה – ערוץ yes2 מקדיש סופשבוע לסרטים שצמחו מסדרות הטלוויזיה האהובות, עם בכורה בלעדית של "פאוור ריינג'רס", וסרטים נוספים בהם "המלאכיות של צ'ארלי", "משימה בלתי אפשרית", "רובוטריקים", "רחוב ג'אמפ 21", "סקס והעיר הגדולה", "משמר המפרץ", "צוות לעניין" ועוד. במקביל תעלה קטגוריה ייעודית לספריית 24/7 סרטים חינם ב-yesVOD.

"פאוור ריינג'רס" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2, במסגרת סופ"ש מבוסס על סדרות טלוויזיה | מועד שידור: שבת, 30/3, בשעה 22:00

סרט אקשן על פי הסדרה הפופולרית. חמישה בני נוער מעיירה קטנה מגלים שקיבלו כוחות-על עוצמתיים. כשפלישת חייזרים מאיימת על כדור הארץ, הם מתאחדים כדי להציל אותו.

"המילה האחרונה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שבת, 31/3, בשעה 21:30

דרמה קומית בכיכובן של זוכת האוסקר שירלי מקליין ואמנדה סייפריד. הארייט היא אשת עסקים קשוחה בעלת ממון שפרשה לגמלאות, אך עדיין חייבת לשלוט בכל פרט בחייה. כדי למנוע טעויות גם אחרי מותה, היא שוכרת עיתונאית (סייפריד) ודורשת ממנה לכתוב לה את ההספד שינציח אותה אחרי מותה.

"נרודה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שבת, 31/3, בשעה 22:00

דרמת מתח מאת הבמאי המוערך פבלו לוריין, בהשראת חייו של המשורר זוכה פרס נובל, פבלו נרודה. בצ'ילה של שנות הארבעים, נשלח בלש משטרה ללכוד את המשורר הידוע, המבוקש בשל חברותו במפלגה הקומוניסטית והביקורת שמתח על השלטון.

"אש חופשית" בבכורה ארצית! ספריית 24/7 ב-yesVOD | מועד עלייה לשירות: שישי, 30/3 הסרט ישודר בתחילת אפריל במסגרת פסטיבל הקולנוע ב-yes3

קומדיית פשע סוערת מהבמאי חביב המבקרים בן וויטלי, בהפקתו של מרטין סקורסזה. במטרה לבצע עסקת נשק, מגיעות שתי חבורות פושעים ומתווכי העסקה למחסן נטוש. כשהצדדים מבינים שלא ירוויחו מה שקיוו, מתפתח בין כל המעורבים קרב יריות נטול מעצורים.

VOD STORE>חדשים מהקולנוע, סרטים בתשלום

"סה לה וי!"  1.3

מהיוצרים של "מחוברים לחיים". יממה אחת בחייהם של המשתתפים והמארגנים של חתונה פומפוזית ברוח המאה ה-18 בטירה צרפתית קסומה. כל מה שיכול להשתבש אכן משתבש, כולל בלון פורח שנעלם עם החתן, צלם חתונות שנלחם בצלמי טלפונים סלולריים, מנות עיקריות שפג תוקפן וכלה הפוגשת בחתונה דווקא את אהובה לשעבר. 115 דק'

"תור: ראגנארוק"  8.3

סרט שלישי בסדרה והמצליח שבה ת'ור כלוא בצד השני של היקום ללא הפטיש שלו ומוצא את עצמו במירוץ נגד הזמן כדי לחזור למקום הולדתו, אסגארד, לעצור את חורבן העולם שלו ולהציל את הציביליזציה מפני איום חדש, רב עוצמה ואכזרי. אבל קודם הוא חייב לשרוד בתחרות גלדיאטורים קטלנית נגד בעל בריתו לשעבר ועמיתו לנוקמים – הענק הירוק.

 "אמהות רעות 2: לשרוד את החג" 8.3

איימי, קיקי וקרלה, חוזרות להתמרד נגד האתגרים והציפיות של חג המולד, בתקווה ליצור חופשה מושלמת יותר עבור משפחותיהן. ואם זה לא מספיק קשה, הן צריכות לעשות את כל זה בעת אירוח אויבות החגים האולטימטיביות: האימהות שלהן. עם מילה קוניס, קריסטן בל, קתרין האן, שריל היינס, סוזן סרנדון.

"סוף טוב" 15.3

דיוקן של משפחה בורגנית אירופאית אחת – האם, ראש המשפחה שמנסה לשמור על מראית עין מכובדת בכל מחיר; אביה, ענק תעשייה לשעבר, עכשיו עייף, מתוסכל וקצר רוח; בנה, שנדמה שאף פעם לא מסוגל לעשות את הדבר הנכון ואחיה, שמקבל משמורת על בתו מנישואים קודמים ומסתיר לא מעט סודות במחשב שלו. במאי: מיכאל הנקה.

"פוקסטרוט" 21.3

זוכה פרס חבר השופטים בפסטיבל ונציה, זוכה 8 פרסי אופיר כולל הסרט הטוב ביותר. מועמד ב-Short List לאוסקר 2018. סיפורה של משפחה: האב והאם חיים בדירתם המרווחת ובנם החייל, משרת הרחק מהם, אך למרות הניתוק המוחלט ביניהם – הם משנים זה את גורלו של זה. סיפור על משפחה שמתפרקת ומתאחה, על אהבה שמתמודדת מול כאב, על קבלה, על השלמה, ועל הפער בין הדברים שבשליטתנו לבין אלו שלא. סיפור עם תקווה.

"משפחה בהחלפה" 22.3 

מבוסס על רב מכר באותו השם של הסופר דוד ספיר. המשפחה הזאת רחוקה מלהיות משפחה שמחה: אמה, האם, בעלת חנות ספרים לא מצליחה, פרנק, האב, עובד קשה מדי, פיי הבת, היא בת טיפש עשרה מוקסמת מאהבת נעורים ראשונה, ומקס הבן, סובל מבריונות בבית ספר. על מנת לשפר את ההרגשה, המשפחה יוצאת למסיבת תחפושות. מה שמתחיל כרעיון משעשע, מקבל תפנית מפתיעה

"רצח באוריינט אקספרס"  22.3 

הרקול פוארו, בלש בלגי מפורסם, מתבקש לחקור ולפענח רצח של איש עסקים אמריקאי המתרחש במהלך נסיעת רכבת ברחבי אירופה. כשהוא מתמודד עם כמות של 13 חשודים פוטנציאליים, על פוארו לפתור את התעלומה לפני שהרוצח יכה שוב.  במאי: קנת בראנה, שחקנים: ג'וני דפ, ג'וש גאד, מישל פייפר, פנלופה קרוז, וויליאם דפו

"פלא" 22.3      

מבוסס על הספר רב המכר. סיפורו של אוגוסט פולמן, שנולד עם פנים יוצאות דופן, אשר מנעו ממנו ללכת לבית ספר רגיל. לאחר שלמד בלימוד ביתי, אוגי מגיע לראשונה לכיתה ה' בבית הספר המקומי ונאלץ להתמודד עם חבריו לבית הספר שחלקם מתקשים להסתגל לתלמיד עם המראה הלא שגרתי.  שחקנים: ג'וליה רוברטס, מנדי פטינקין, אוון וילסון, ג'ייקוב טרמבלי

"ליגת הצדק" 26.3

באטמן, מונע על ידי אמונתו המחודשת באנושות בהשראת מעשיו ההרואיים של סופרמן, מגייס לעזרתו את וונדר וומן (גל גדות) כבעלת ברית במטרה להתמודד מול האויב המסוכן ביותר שידע העולם. יחד הם צריכים לפעול במהירות ולגייס צוות גיבורים בעלי כוחות-על להתמודד עם האיום המתעורר. במאי: זאק סניידרשחקנים: גל גדות, בן אפלק, ג'יי. קיי. סימונס, ג'ייסון מומואה, הנרי קאוויל, עזרא מילר

"קרב המינים"  27.3

טורניר הטניס שהתקיים בשנת 1973 בין בילי ג'ין קינג לבין אלוף העולם לשעבר בובי ריגס הפך למלחמה בין המינים ולאירוע הספורט הטלוויזיוני הנצפה ביותר בכל הזמנים.

מכתוב 29.3

הלהיט הישראלי שהביא מעל לחצי מיליון צופים בקולנוע. צמד גובים קשוחים בארגון פשע ירושלמי מחליטים לעשות תפנית ולהגשים לאנשים משאלות מפתקים שהם שמים בכותל. העלילה מסתבכת כשראשי הארגון מחליטים שהשניים צריכים לחזור לעבוד. במאי: חנן סביון גיא עמיר עודד רז. שחקנים: חנן סביון, גיא עמיר, איציק כהן, יגאל נאור, חן אמסלם זגורי.

פסח דיסני – פיקסאר, ערוץ: yes5 | מועד שידור: חופשת חג פסח, מה-22/3 ועד ה- 7/4

היכונו היכונו – חופשת הפסח הגיעה ובyes5 עומדת להיות חגיגה מדהימה, צבעונית וחגיגית. במשך כל חופשת הפסח, כל יום, כל היום, yes5 וyesvod24/7 יהיה חלק מהעולם המופלא של דיסני פיקסאר: נשדר את כל הסרטים האהובים, המצליחים ועטורי הפרסים; את כל הסודות מאחורי הקלעים; את כל הקטעים שהורדו בעריכה ואת כל הסרטים הקצרים של דיסני פיקסאר (אלו שמוקרנים לפני הסרט הארוך בקולנוע).

חופשת חג פסח מה-22/03 ועד ה- 07/04 –עם הדמויות המוכרות ואהובות: וודי ובאז שנות אור, נמו ודורי, ספידי מקווין ומטור, מייק וסאלי, רטטוי, וול E, מרידה הנסיכה ועוד רבים וטובים. כל הסרטים של פיקסאר ייקחו חלק בחגיגה: "צעצוע של סיפור 1-3", "מכוניות 1-3", "מוצאים את נמו" וגם "מוצאים את דורי", "מפלצות בע"מ" ו"ביה"ס למפלצות", "משפחת סופר על", "רטטוי", "וול-E ", "אמיצה", "למעלה", "הקול בראש", "הדינוזאור הטוב". את החגיגה ישלים "קוקו" בתשלום בVOD.

כמובן שישודרו גם כל הסרטים הקצרים שנוצרו על ידי האולפן – גיבורי הסרטים הקצרים זכו לאהדה רבה כשהוקרנו לפני הסרטים העלילתיים כגון – מנורת שולחן קטנה המנסה לשחק בכדור – דמות שהפכה לסמלו של האולפן ונחשב לסרט הראשון של פיקסאר – "לוקסו ג'וניור", אם זה "המשחק של גרי" שזכה בפרס האוסקר לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר לשנת 1997 או הציפור הגדולה והגמלונית שרק רוצה את חברת שאר הציפורים ב- "עבור הציפורים" שזכה בפרס האוסקר לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר לשנת 2001 וכמובן "יום ולילה" המעולה משנת 2010.

"שישי משפחתי", ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00

בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד. החודש נהנה עם אנימציה שהיא יהלום נסיכותי אמיתי – "סינדרלה", נבלה עם סרט ההרפתקאות האהוב בהפקת סטיבן ספילברג "הגוניס", נהנה עם הפנטזיה המוסיקלית ב"המיטה המעופפת", ולכבוד חגיגות פיקסאר נארח בשישי משפחתי את "צעצוע של סיפור" ו"בית ספר למפלצות".

ערב עם סרטי רן דנקר, ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 10/3, החל מ-22:30

ערב שידורים עם סרטיו של רן דנקר, אחד השחקנים האהובים בטלוויזיה ובקולנוע עם צאת סרטו החדש "מוטלים בספק", שהופק בשיתוף yes, שבו הוא מגלם תסריטאי שנידון לעבודות שירות כמורה בחוג לקולנוע בעיירת פיתוח בדרום הארץ לחבורת נערים ונערות עם רקע של פורענות עבריינית. במהלך הערב ישודרו "חסר מנוחה", "עיניים פקוחות" ו"כלבת".

"הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים", לראות ערוץ: yes3 ו-yesVOD | מועד שידור: בכל יום ראשון, בשעה 22:00

יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש בבלתי נשכחים נשדר לקראת טקס האוסקר את "פארגו", עליו זכתה פרנסס מקדורמנד באוסקר הראשון שלה; את "הדירה" של בילי ווילדר, עם שירלי מקליין וג'ק למון; "שבילי התהילה" של סטנלי קובריק עם קירק דאגלס; ו"אינדיאנה ג'ונס ושודדי התיבה האבודה" לקראת יציאת סרטו החדש של סטיבן ספילברג "שחקן מספר אחת".

חוגגים 50 לדניאל קרייג, ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 2/3, משעות אחר הצהריים

ליהוקו של קרייג לתפקיד בונד גרם תחילה להרמת גבה אצל לא מעט אוהדים של הסדרה אך לאחר ארבעה סרטים בכיכובו הוא נחשב לבונד מוצלח במיוחד וסרטיו בסדרה הינם רווחיים ואהובים. הסרטים שישודרו במהלך היום: "קזינו רויאל", "קוואנטום של נחמה", "סקייפול", "ספקטר". כמו כן במהלך חודש מרץ נחגוג עם קטגוריה מיוחדת בספריית 24/7 ב-yesVOD של כל סרטי ג'יימס בונד, משון קונרי ועד דניאל קרייג, מה-1/3 ועד ל-25/3.ה

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *