"משחקי הכס": האיש שמאחורי יורון האיום!

סקרלט ג'והנסון מתה עליו, מעריצי האירוויזון קצת פחות – תכירו את פילו אסבאק – השחקן הנפלא שמשתלט על תפקיד הנבל מספר 1 בסדרה

"משחקי הכס" חזרה לעונה שביעית סוערת במיוחד, ולאחר שנפרדנו מראמזי, היא היתה זקוקה לנבל חדש. יורון משולח הרסן ממלא את התפקיד מצוין ותופס תפקיד מרכזי מאוד בעונה. ספק אם היינו סובלניים כל כך כלפי התנהגותו הבוטה של הנצר התורן למשפחת גרייג'וי (המתקפה האלימה בפרק 2, מישהו?) אם לא השחקן המגלם אותו, פילו אסבאק. אנחנו לא סגורים על הגיית שמו של הדני המרשים, שזכור לטובה גם מתפקידו ב"'בורגן", אבל שמחנו לחםור קצת בעבר שלו ולגלות כמה עובדות מעניינות:

1. סקרלט ג'והנסון מתה עליו:  אסבאק שיחק לצידה של ג'והנסון בסרט האקשן האפל (אלא מה?) "רוח במעטפת",  כמעט בלתי ניתן לזיהוי בזכות השיער שנצבע בבלונד פלטינה. זו לא הפעם הראשונה שהשניים עבדו יחד – אסבאק היה סיידקיק לדמותה של ג'והנסון גם במופת הטראש "לוסי" של הבמאי לוק בסון."נמאס לי מהבחור הזה!", מתבדחת ג'והנסון בראיון לקידום הסרט, אך מיד נמסה בחיוך ומודה שפילו הוא אחד השחקנים הנעימים והמקצועיים שאי פעם יצא לה לעבוד עמם. גם חברי הצוות האחרים שעבדו על הסרט דיווחו על כימיה חסרת תקדים בין השניים.

2. הוא איש משפחה למופת – פילו נשוי לתסריטאית אנה ברו ובתו אגנס כבר בת 5. ממספר ראיונות שנערכו אתו במגזינים דניים עולה כי האבהות של אסבאק תופסת מקום מרכזי למדי בחייו, שכן בתו מרבה לבכות כשהוא מתראיין בטלפון או להכריז על נוכחותה כשהאב הגאה מארח את התקשורת בביתו. היא גם מתלווה אליו לצילומים בניו זילנד הפסטורלית.

3. הוא הנחה את האירוויזיון הדני ועשה מזה קצת צחוק – בשנת 2014, התחרות השמאלצית בתבל נערכה בקופנהגן, דנמרק. המדינה הקטנה החליטה לא להתחכם והציבה את אחד בנה המשובח והמפורסם בחזית. פילו השתתף בסרטון קידום מעולה בו הוא עורך למבקרים סיור מבוים ומוגזם למדי ב'קופנהגן המופלאה', הנחה את התוכנית ואף הקליט נאמבר עם שירים וריקודים שיהפוך גם את הצופה המריר ביותר לאוהב מושבע של האירוויזיון.

4. הוא לא נח על זרי הדפנה – פחות מ-6 שנים לקח לאסבאק להגיע מ"הממשלה" למסך הגדול בהוליווד, וזה לא סובב לו את הראש. "אנשים חושבים ששחקנים שותים רוזה כל היום והכל פשוט מופלא, אך ההפך הוא הנכון – מדובר בעבודה קשה מאוד, שחשוב להקפיד בה על כבוד הדד ושיתוף פעולה", אמר בראיון למגזין הסקנדינבי Scan. הכי רחוק מיורון שאפשר.

via GIPHY

5. ולסיום מדובר בזיקית אנושית – תווי פניו של אסבאק הם חידה באמנות הקלסתרונים – מצד אחד, מובהקים וזכירים, מצד שני כה יומיומיים שכל שינוי לוקח את הבן אדם למחוזות אחרים לחלוטין. פילו עם זקן ושפם כלל לא דומה לפילו מגולח למשעי, שיער ארוך הופך אותו לחתיך, שיער קצר – למוכר בחנות דגים, ושלא נדבר בכלל על החיוך, משהו שיורון לא ממש מומחה בו, ששוב משנה את התמונה מקצה לקצה.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *