"נמלטים": האיש שמאחורי T-Bag

עם כל הכבוד לאחים סקופילד, הבשורה האמיתית בקאמבק של "נמלטים" היא חזרתו למסך של אחד הנבלים הגדולים בתולדות הטלוויזיה, בגילומו של רוברט קנפר הנפלא

yes

תעודות זהות – רוברט קנפר נולד ב-1959 באוהיו. בנערותו בילה רבות בתיאטרון קהילתי ובהפקות חובבים. הוא למד לתואר בדרמה באוניברסיטת נורת'ווסטרן, אבל עבר לניו יורק לפני סיום התואר כדי לשחק בתיאטרון. הוא נשוי בשנית, לטרי הארלד. יש לו בן אחד מנישואיו הראשונים והוא מתגורר בלוס אנג'לס.

קריירה עשירה: הוא חלם בעיקר לככב בתיאטרון, אבל השתלב גם בטלוויזיה כבר ב-1986 ובקולנוע ("משהו פראי"). מאז הוא השתתף ביותר מ-120 סדרות וסרטים (למשל בעונה האחרונה של "גיבורים", "משחקי הרעב", "הרשימה השחורה", "החץ" ובקרוב בעונה החדשה של "טווין פיקס")

תפקיד חייו – ל"נמלטים" הוא לוהק ב-2005, ובתפקיד ת'יאודור T-Bag בגוול. התפקיד המעולה הפך אותו לכוכב מוכר, וסייע לו לקבל עוד לא מעט תפקידי נבלים. מאז שירדה הסדרה הוא לא הצליח למצוא תפקיד ברמה דומה ולכן, יש לשער, שמח מאוד על הקאמבק שלה.

לא רק נבלים – ב-2012 הוא גילם את פרנק סינטרה בסרט צרפתי על חיי היוצר שכתב את גרסת המקור של  My Way.

הסבה מקצועית – לפני שלוהק ל"נמלטים" שקל לשנות מקצוע לשומר יערות (Park ranger) מכיוון שהרגיש שכשחקן בגיל העמידה, הקריירה שלו מאחוריו.

via GIPHY

שם מלוכלך – במהלך צילומי הסרט "היטמן" ב-2007 סיפר לו השחקן הדני אולריך תומסן ששם משפחתו, קנפר, הוא מילה גסה בדנית.

via GIPHY

קשר משפחתי – אביו ואמו של קנפר היו וטרינרים. בעונה 2 של "נמלטים" עוברת דמותו מפגש בעייתי עם וטרינר, יש קשר?

"נמלטים 2017", ימי רביעי 21:15, yesAction

תגיות:

תגובות

תגובה אחת ל“"נמלטים": האיש שמאחורי T-Bag

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *