"סינגל מילפית": 11 עובדות לקראת העונה ה-2

האמא הכי פרועה על המסך חוזרת – "סינגל מילפית" 2, ימי שלישי מ-22/1 בשעה 22:00 ב-yes EDGE וב-yes VOD בצמוד לשידור בארה"ב 

yes

1. שם הסדרה ששואו כותבת, מביימת, מפיקה בפועל ומככבת בה, "SMILF", מורכב מראשי התיבות של המשפט ""Single Mom I'd Like to Fuck, והיא עוסקת בתלאותיה של אם חד הורית כשהיא מנסה להניע מחדש את חיי המין שלה.

2. היא מבוססת על חייה של שואו, שהתמודדה עם גידול ילד קטן כאם חד-הורית תוך ניסיון להתפרנס כשחקנית.

3. האבא של הילד שלה הוא השחקן מארק וובר והם נפרדו עוד כששואו היתה בהריון. אשתו של וובר בהווה, טרזה פלמר, שיחקה בסרט קצר שיצרה שואו ב- 2016, בשם Too Legit.

4. היום שואו נשואה לכותב והמפיק, ז'אק שטראוס, לאחר שנישאו בשנת 2016.

5. חד-ההוריות נכנסה לחיים של שואו הרבה לפני שהיא עצמה הפכה לאם חד הורית – ההורים שלה התגרשו כשהיא היתה בת ארבע, ואמא שלה גידלה אותה אותה לבדה.

6. כשהיתה נערה שיחקה שואו כדורסל, שהיה לדבריה "הדבר הכי עקבי בגיל ההתבגרות שלה". בזכותו היא קיבלה מלגה וסיימה עם תואר ראשון (בספרות!).

7. היא יצרה סרט קצר בן תשע דקות בשם "SMILF", שעלה לה 3000 דולר ולמעשה נועד להוות דוגמא לאופי הסדרה שהיא רצתה ליצור. הסרט זכה בפרס חבר השופטים בפסטיבל סאנדנס ובזכותו קיבלה את הסדרה.

8. שואו הוצנחה אל אחורי הקלעים של הטלוויזיה בבת אחת – "SMILF" היא הפרויקט הטלוויזיוני הראשון שהיא מנהלת ומעורבת בו מבחינה הפקתית, והיא כוללת ניהול של כ-200 אנשי צוות.

9. היא התעקשה שחצי מצוות ההפקה והכתיבה שלה יהיה נשים, ולפחות שליש מהן יהיו נשים אפרו-אמריקניות.

10. SMILF עוסקת לא מעט במיניות ומיני שערוריה נקשרה בשמה של שואו ממש לאחרונה, כשסמרה וויבינג, ששיחקה בשתי העונות הראשונות, התבקשה לשחק בסצנת סקס בהתרעה של 40 דקות בלבד, זאת למרות סעיף ה"אין עירום" בחוזה שלה.

11. לטענת וויבינג, לאחר שסירבה להשתתף בסצנה שעטה שואו לתוך הטריילר שלה וחשפה מולה את החזה שלה עצמה כדי לסייע לה להתגבר על העכבות. ויבינג עזבה את הסדרה בעקבות הטענות ולא תשתתף בעונה השלישית.

 "סינגל מילפית" 2, ימי שלישי מ-22/1 בשעה 22:00 ב-yes EDGE וב-yes VOD בצמוד לשידור בארה"ב 

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *