ערוץ yes Real חוזר למהדורת קיץ מיוחדת!

המציאות הולכת להשתנות:  yes Real – ערוץ הריאליטי עם מיטב הסדרות מהעולם חוזר למהדורת קיץ מיוחדת של yes עם להיטי הריאליטי הענקיים "הרווק/ה", "הישרדות", "אתגר הנינג'ה", "חתונה ממבט ראשון" והלהיטים החדשים:  "הרווק בגן עדן", "משבר שבע השנים", "להיות ג'יגולו" ועוד החל מה- 1.7 ועד 30.9 מדי ערב בערוץ 16 בממיר

yes

קיץ חם: ערוץ yes REAL חוזר כמהמהדורה מוגבלת לקיץ של ערוץ yes Drama, שישנה את אופיו והפריים טיים שלו ויהפוך מדי ערב לערוץ הריאליטי האהוב, עם שיא של 6 רצועות חדשות של ריאליטי כל יום!

את שידורי הערב יפתחו עונות חדשות (8+9) של הלהיט האמריקאי "אתגר הנינג'ה" – בו מיטב האתלטים/ות ינסו להתמודד עם מסלול המכשולים הקשה ביותר בעולם בדרכם לזכות במיליון דולר והפעם גם מהדורת סלבס מיוחדת.

אומת הרווק חוזרת במהדורה חדשה "הרווק 22" בכיכובו של ארי לוינדיק ג'וניור, נהג המירוצים שכבש את לבבות הצופים ומקבל הזדמנות חדשה לאהבה בעונה שהסיום שלה עורר מחלוקת וגרם לו לעזוב את ארה"ב למספר חודשים. עם סיומה תעלה עונה חדשה של הרווקה, "הרווקה 14" – המתקשרת באופן ישיר לסיום מעורר המחלוקת של הרווק 22, ומככבת בה הרווקה האהובה על אמריקה.

לוח

הכינו את הלפידים – שלוש עונות של הישרדות ארה"ב מגיעות לערוץ: הישרדות 34, עם השחקנים הכי טובים ומפתיעים מכל העונות כולל סנדרה, אוזי, סירי ועוד; הישרדות 35, המחלקת את השורדים לשלושה שבטים לפי האופי: שבט הגיבורים (אמיצים) מול המרפאים (רוחניים) מול הממזרים (בעלי חכמת רחוב) וב"הישרדות 36: אי הרפאים" פריטים מהעבר מכל עונות הישרדות ופסלי חסינות עתיקים מוחבאים באי הרפאים, אי אליו יוגלו משתתפים עם הזדמנות לזכות ביתרון במשחק.

שני ספין אופים חדשים ומצופים מצטרפים לערוץ: "הרווק בגן עדן" מאחד את המשתתפים והמשתתפות האהובים (והשנואים…) מעונות הרווק/ה באתר נופש יפיפה ומבודד בו הם יתאהבו ויתאכזבו, בתחרות בה מדי שבוע יגיעו רווקים/רווקות חדשים, אשר יתחלקו לזוגות ואלו שישארו לבד- יודחו. מערכות יחסים חדשות יווצרו, מערכות ישנות יתפרקו ובסוף זוג אחד ישאר וינצח. סדרת בת נוספת היא "הרווק: משחקי החורף" שצולמה בזמן אולימפיאדת החורף 2018, מאחדת משתתפים מהרווק/ה להילחם במשתתפים ממהדורות אחרות בינלאומיות של הרווק (אוסטרליה, יפן, שוודיה, פינלד, סין, גרמניה, שוויץ וקנדה) באתגרים שונים ותוך כדי להתאהב בדרמטיות.

הניסוי החברתי הקיצוני "ניסוי שבע השנים" – מיוצרי "חתונה ממבט ראשון" – ינסה לגרום לזוגות שחיי הנישואים שלהם נקלעו למשבר או לשגרה חונקת, לנסות לבחון האם הדשא של השכן ירוק יותר. הם זוכים להתחלף ולחיות עם בני זוג אחרים, כאלו שתמיד ראו בהם הפנטזיה/בן הזוג האידאלי, ומעמידים את מערכת היחסים שלהם במבחן…

הריאליטי זוכה האמי המירוץ לדראג של רו פול חוזר בעונה זוכת פרסים – העונה התשיעית היא עונה גדולה ועם מתחרות בלתי נשכחות ושופטת אורחת מיוחדת: ליידי גאגא שמפתיעה את המלכות באחת הכניסות הבלתי נשכחות בתולדות הסדרה. בקטגוריית ה-VOD  של yes REAL יצטרפו בהמשך הקיץ גם  עונת האול סטארז השלישית והעונה העשירית המשודרת כעת בארה"ב.

ובשעות הקטנות של הלילה, רצועת ריאליטי סקסי: הסדרה הממכרת להיות ג'יגולו,  דוקו ריאליטי מבית Showtime העוקב אחרי חבורה של גברים נחשקים המועסקים בסוכנות ג'יגולוז בלאס ווגאס, כשהמצלמה עוקבת אחריהם בחיי היום יום ובפגישות המיוחדות שלהם בלילה.


וכמובן באוגוסט וספטמבר יצטרפו סדרות ועונות נוספות, כולל עונות חדשות ל"חתונה ממבט ראשון", סדרת הבת "ג'יימי ודאג + אחד", "החתונות של דיסני" ועוד.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *