ערוצי הסרטים: הבכורות והספיישלים – אפריל 2018

סרטים מרגשים ומיוחדים ליום השואה וליום הזכרון, "חיבור פשוט" בבכורה, "מכתוב" ב-yes VOD, תראו מה רואים החודש!

yes

יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ערוצים: yes12345 ו-yesVOD | מועד שידור: רביעי-חמישי 11-12/4

ביום הזיכרון לשואה ולגבורה ייערכו שידורים מיוחדים בכל חמשת ערוצי הסרטים של yes, עם מגוון רחב ומשובח של סרטים מרתקים על הטרגדיה הגדולה שאירעה לעמנו. בין השאר ישודרו "לבד בברלין", "האיש בעל לב הזהב", "נער קריאה", "הפסנתרן", "החיים יפים", "הכחשה", "גנבת הספרים" ועוד. בנוסף תעלה ב-yesVOD קטגוריה עשירה וחינמית עם עשרות סרטים עלילתיים ותיעודיים, בה ניתן יהיה למצוא את הסרטים שהוזכרו, בנוסף לרבים אחרים.

"אשתו של שומר גן החיות" בבכורה! ערוץ: yes1 | מועד שידור: רביעי, ערב יום השואה, 11/4, בשעה 21:30

סיפורם המדהים, האמיתי, ומעורר ההשראה של חסידי אומות העולם יאן ז'בינסקי ואשתו אנטונינה, שניהלו את גן החיות בוורשה בזמן הכיבוש הנאצי בפולין, והחליטו למרות הסכנה והמתחים, להסתיר יהודים רבים ולהציל חיים.  במאית: ניקי קארו ("לרכב על לוויתן"), שחקנים: ג'סיקה צ'סטיין, דניאל ברוהל, אפרת דור, שירה האס.

"שקית של גולות" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: רביעי, ערב יום השואה, 4/11, בשעה 22:00

דרמה מרגשת. בזמן הכיבוש הנאצי בפאריז, נמלטים שני אחים יהודים צעירים מהגורל הצפוי. הם יוצאים למסע הישרדות ברחבי צרפת בתקווה שיראו שוב את משפחתם.

"אייכמן שואו" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes4 | מועד שידור: רביעי, ערב יום השואה, 4/11, בשעה 21:00

סיפור משפטו של הצורר הנאצי אדולף אייכמן, שנערך בישראל דרך נקודת מבטם של מפיקי השידור הטלוויזיוני של המשפט, שהועבר ב-37 מדינות ברחבי העולם.

"המסע של פאני" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: רביעי, ערב יום השואה, 4/11, בשעה 20:30

סיפורה האמיתי של פאני ואחיותיה הנשלחות למחנה ילדים בתחילת המלחמה, כדי לברוח מהכיבוש הנאצי של צרפת. עם התקדמות הגרמנים באירופה, ופרישתה של איטליה מהמלחמה, הילדים במעון נאלצים לברוח בעזרתם של המדריכים לשוויץ הניטרלית, דרך האלפים האיטלקים.

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה  ערוצים: yes1234 ו-yesVOD | מועד שידור: שלישי-רביעי, 17-18/4

במהלך יום הזיכרון יתאחדו ערוצי הסרטים (yes124) עם שידורי ערוץ הקולנוע הישראלי. בין השאר ישודרו "בופור", "לבנון" ו"יוסי וג'אגר", כמו גם עותקים חדשים של "מצור", "זעם ותהילה" ו"בלוז לחופש הגדול". שידורי yes3 יתאחדו עם שידורי yes דוקו, בו ישודר בבכורה הסרט "גלי הדף". ערוץ yes5 לא ישדר במהלך יום הזיכרון.

גאווה ישראלית ערוצים: yes12345 | מועד שידור: רביעי-חמישי, יום העצמאות, 18-19/4, לאורך כל היום

ערוצי הסרטים יחגגו את יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל עם השחקנים הישראליים שעשו את זה בהוליווד והסרטים ההוליוודיים שצולמו בישראל – גיבורת העל של ישראל גל גדות ב"וונדר וומן", איילת זורר בריימייק לסרט המצליח "בן חור" (וגם חיה הררית בסרט המקורי), אלון אבוטבול מחריב את לונדון בשובר הקופות "המטרה לונדון", עידו מוסרי משתף פעולה עם אדם סנדלר ב-"אל תתעסקו עם הזוהן", דניאלה קרטס עוזרת לבראד פיט להתמודד עם מתקפת זומבים על ירושלים ב"מלחמת העולם Z", אביב אלוש עוזר למצוא גאולה ב"הבקתה", אורי פפר בתפקיד לוחם בסרטו של מל גיבסון "הסרבן", וגם – מארק איווניר, איתי טיראן, נטלי פורטמן, סאשה בארון כהן, מורן אטיאס, יגאל נאור, מילי אביטל, דן בן אמוץ, חיים טופול ועוד.

במקביל יחגוג yes5 עם סרטי ילדים ישראלים – "האוצר מעבר לנהר", "מיק מק", "גויאבות" ו"דץ הבלץ"; ערוץ yes קולנוע ישראלי יערוך חגיגה ענקית של סרטים ישראלים, עם הפתעות, הפקות מיוחדות, הגשש החיוור, חגיגות 40 ל"הלהקה" ובכורה בלעדית של "ואז היא הגיעה"; חגיגה ישראלית תיערך גם בשאר ערוצי הבית של yes, כולל בכורות תיעודיות ופרק מיוחד של "תאג"ד" – והכל ירוכז בקטגוריה מיוחדת ב-yesVOD.

"חיבור פשוט" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שישי, 6/4, בשעה 21:30

דרמה מרגשת שכבשה את לב הקהל הישראלי. מרי המתוקה בת ה-7 חיה עם דודה (אוונס), בעיירת חוף בפלורידה. כאשר מורה חדשה בכיתה מגלה שמרי היא בעצם עילוי במתמטיקה, מתחיל מאבק על אופן החינוך המתאים עבורה.

"אש חופשית" בבכורה ארצית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 3/4, בשעה 22:00

קומדיית פשע סוערת מהבמאי חביב המבקרים בן וויטלי, בהפקתו של מרטין סקורסזה. במטרה לבצע עסקת נשק, מגיעות שתי חבורות פושעים ומתווכי העסקה למחסן נטוש. כשהצדדים מבינים שלא ירוויחו מה שקיוו, מתפתח בין כל המעורבים קרב יריות נטול מעצורים.

"מטווח אפס" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 7/4, בשעה 22:00

שכיר חרב בעל עבר צבאי מרשים, יוצא להציל את אחייניתו שנחטפה בידי קרטל סמים אכזרי. הוא מצליח לגנוב מהם הארד-דיסק עם חומרים מפלילים. ברגע שהם מבינים מה קרה, הם נחושים לנקום בו ובכל היקר לו.

"פטרנו" | בכורה ארצית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע מועד שידור: שלישי, 10/4, בשעה 22:00, והחל מה-8.4 בספריית 24/7 ב-yesVOD

אל פאצ'ינו מככב בסרטו של בארי לווינסון ("איש הגשם") בתפקיד מאמן פוטבול הקולג'ים האגדי, אשר הקריירה רבת השנים שלו הוכתמה כאשר התגלה שסגנו פגע מינית בילדים, ושהוא עצמו ידע על כך ובחר להעלים עין.

"המתקפה" | בכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 13/4, בשעה 22:00

מותחן אקשן אודות סוכנת ביון מצטיינת שמעבירה בטעות מידע בטחוני מסווג לתא טרור שמתכנן מתקפה קטלנית על לונדון. כדי למנוע את האסון, היא יוצאת במרוץ נגד השעון כדי לתקן את טעותה ולמנוע אסון רב נפגעים.

"המעגל" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שבת, 14/4, בשעה 22:00

דרמת מתח בכיכובם של טום הנקס ואמה ווטסון. צעירה שאפתנית מתקבלת לעבודה בחברת הטכנולוגיה המובילה בעולם. כשבעלי החברה מצרף אותה לפרויקט פורץ דרך, היא מגלה דברים מטרידים ומבינה שחייה נמצאים בסכנה.

"הנערה האלמונית" | בכורה! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 21/4, בשעה 22:00

דרמת מתח של האחים דארדן. רופאה צעירה מגלה כי אישה שסירבה לטפל בה, מצאה את מותה כעבור זמן קצר. מוצפת רגשות אשם, היא מתעקשת לגלות מי הייתה המטופלת ומה הביא למותה.

"בת דודתי רייצ'ל" | בכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes1 | מועד שידור: שבת, 21/4, בשעה 21:30

מותחן רומנטי בכיכובה של רייצ'ל ווייז. לאחר מותו של בן דודו הקרוב, פיליפ חושד שנרצח ע"י אשתו המסתורית ומתכנן נקמה. כאשר השניים נפגשים, הוא מוצא את עצמו מוקסם ממנה ומתחיל להסס בביצוע תכניתו.

"הגבר המושלם" | בכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 21/4, בשעה 22:00

מרתה היא בחורה לא רגילה, שבדיוק עברה פרידה קשה וכואבת. היא מנסה להתגבר על הכאב ובמקרה פוגשת בפרנסיס שנראה בחור מושלם. היא בטוחה שמצאה את כל מה שחיפשה. מהר מאוד היא מבינה כי מדובר ברוצח שכיר שאינו חיי חיים שגרתיים ויש לו לא מעט אויבים שמעוניינים במותו. ממש באותו הזמן מרתה עולה להם על הכוונת.

"כבשים וזאבים" | בכורה בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 21/4, בשעה 10:00

את שלוות חייהם של עדר כבשים חסר דאגות, המתגורר באזור יפיפה ורגוע, מפרה להקת זאבים גדולה שהגיעה במטרה לבחור מנהיג חדש. על הכתר מתמודד זאב אימפולסיבי מול גריי, המצחיקן של החבורה, שרוצה להפוך את חיי הזאבים לרגועים יותר. הוא נעזר בכישוף אקראי להגדיל את סיכוייו, וכשזה משתבש, הוא הופך ללא אחר מאשר לאיל. כעת הוא חייב לצאת לדרך חדשה שתשיב את זהותו האמיתית ואת אהבתו הגדולה. למרבה ההפתעה הוא מקבל עזרה דווקא מהכבשים, שעד לפני רגע היווה איום ממשי על קיומם.

דטרויט | בכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 24/4, בשעה 22:00

הבמאית זוכת האוסקר קתרין ביגאלו מביאה דרמת אקשן מעולה ומורטת עצבים, המגוללת מקרה אמיתי שהתרחש בדטרויט בשנת 1967, ובו מפגש טעון בין צעירים אפרו אמריקאים לשוטרים לבנים חמומי מוח, הוביל למותם של שלושה אנשים, והתפתח לכדי אחת המהומות הגדולות בתולדות ארה"ב על רקע גזעי.

טופאק: | All Eyez On Me בכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: חמישי, 26/4, בשעה 22:00

סיפור חייו השנויים במחלוקת של הראפר האגדי טופאק שאקור, המציג כיצד בנה של פעילת זכויות אזרח, הפך לאחד הקולות הבולטים והפרובוקטיבים בעולם ההיפ הופ, עד למותו הטרגי בגיל 25 מכדורי אקדח.

"הפנים האחרונות" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 27/4, בשעה 22:00

סיפור אהבתם של ורן ומיגל, רופא ופעילה הומניטרית, הנשלחים לטפל בחולים באזורי המלחמה הקשים ביותר באפריקה. בעודם נאבקים להצלת הקורבנות, ולשרוד את המלחמות והאזור השסוע עליהם להתמודד גם עם החלטות קשות.

 שבת מעמד הפועלים ב-yes3 ערוץ: yes3 | מועד שידור: שבת, 4/28, בשעה 22:00

לקראת האחד במאי יקדיש yes3 את השבת לסרטים על האנשים העובדים בשולי החברה ועל מאבקי המעמדות. בין השאר ישודר בבכורה סרטו זוכה דקל הזהב של קן לואץ "אני דניאל בלייק", וכן "הילד" של האחים דארדן, "אמריקן האני", "אמא שנייה" ועוד.

"אני דניאל בלייק" בכורה בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת שבת הפועלים | מועד שידור: שבת, 4/28, בשעה 22:00 במאי: קן לואץ'. בריטניה, 2016

דרמה עוצמתית זוכת פרס דקל הזהב לסרט הטוב ביותר בפסטיבל קאן. נגר בשנות החמישים שאיבד את פרנסתו בעקבות התקף לב פוגש בלשכה אם חד-הורית הנאבקת לשקם את חייה. ביחד הם יוצאים למאבק באטימות שירותי הרווחה.

 

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

 קוקו 5.4

סרט האנימציה הטוב ביותר – אוסקר 2018. על אף האיסור לעסוק במוזיקה, אשר עובר במשפחתו במשך דורות, מיגל חולם להיות מוזיקאי מוכשר כמו האליל האגדי שלו, ארנסטו דה לה קרוז. בעקבות שרשרת אירועים ונואש להוכיח את כשרונו, מיגל מוצא את עצמו בארץ המתים. לאורך הדרך, הוא פוגש נוכל מקסים בשם הקטור, ויחד הם יוצאים למסע הרפתקאות כדי לפענח את הסיפור האמיתי שמאחורי ההיסטוריה המשפחתית של מיגל.

מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי 18.4

ריי ממשיכה במסע שלה עם פין, פו ולוק סקייווקר בפרק השמיני בסדרה – והאחרון בכיכובה של קרי פישר. הגיבורים של "הכוח מתעורר" מצטרפים לאגדות הגלקטיות בהרפתקה אפית שמגלה תעלומות עתיקות של הכוח וגילויים מסעירים מהעבר.

פיגומים 12.4

אשר בן 17, תמיד היה הנער המופרע ביסודי, בחטיבה ובתיכון. הוא לומד בשנה האחרונה בתיכון, בכיתה של תלמידים שלא הסתדרו באף מסגרת אחרת. הוא גר עם אביו, בעל עסק לפיגומים, לו הוא עוזר בעבודות בניין. כשמורה חדש לספרות בשם רמי נכנס לכיתה של אשר, הוא נחשף דרכו לעולמות חדשים, ונותן ביטוי לרגשות וצדדים אחרים בו. רמי מעודד אותו לסיים את הלימודים ונותן לו פתח להשתנות.

ג'ומנג'י: שורדים בג'ונגל

ארבעה בני נוער מגלים משחק וידאו ישן שמוביל אותם היישר לג'ונגל שם הם יכולים לבחור באווטאר בן דמותם ולשרוד את המשחק במטרה לחזור לעולם האמיתי. הם ייאלצו לעבור את ההרפתקאות המסוכנות ביותר בחייהם, או שיתקעו בתוך ג'ומנג'י לנצח.

גלגל ענק  5.4

סרטו של וודי אלן. בקוני איילנד של שנות ה-50, בין הגלגל הענק, הקרוסלה ודוכני המשחקים, ארבע דמויות מוצאות את עצמן בצומת דרכים – ג'יני היא שחקנית עבר שממלצרת ביום אבל בעיקר דואגת לבנה שמעדיף לבלות בקולנוע במקום בבית הספר; האמפטי הוא בעלה שמפעיל את הקרוסלה בפארק, מיקי הוא מציל צעיר וכריזמטי שחולם להיוסגורת סופר וקרולינה היא בתו היפה של האמפטי שנקלעה לצרה ועכשיו בורחת מהמאפיה.

הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות ערוץ: yes3 ו-yesVOD | מועד שידור: בכל יום ראשון, בשעה 22:00

יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש בבלתי נשכחים שבעה סרטי מופת – נחגוג 50 שנים ליצירתו המהפכנית של סטנלי קובריק "2001: אודיסיאה בחלל"; נתכונן ליום העצמאות עם חיים טופול בתפקידו ההוליוודי הידוע ביותר ב"כנר על הגג"; נפתח את עונת הרחצה בדאבל פיצ'ר סרטי גולשים, עם "נקודת פריצה" ו"יום רביעי הגדול"; וגם אחת הקומדיות הרומנטיות האהובות ביותר "כשהארי פגש את סאלי" וערב עם גאון הסלפסטיק בעל פני הפוקר באסטר קיטון, עם שני סרטיו הטובים ביותר – "הגנרל" ו"שרלוק ג'וניור".

שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00

בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד. לכבוד חגיגות פיקסאר, נארח החודש בשישי משפחתי את "מוצאים את נמו", נצחק ונתמוגג עם קרמיט, פיגי והחברים ב- "החבובות", נבלה ביער עם מוגלי והחברים ביהלום האהוב, "ספר הג'ונגל", ונהנה עם הפנטזיה מארץ "לעולם לא" "פיטר פן".

 

יום שישי ה-13 ב-yes2 ובספריית 24/7 ב-yesVOD ערוץ: yes2 וספריית 24/7 ב-yesVOD | מועד שידור: שישי, 4/13, משעה 20:00

לכבוד יום שישי ה-13 יקדיש yes2 את ערב השידורים לאחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בעולם האימה, קניבליזם. בין השאר ישודרו במסגרת הערב עוכר התיאבון "ספליט", "נא", "בון טומהוק" וכמובן הקלאסיקה "שתיקת הכבשים". בנוסף תעלה במהלך הסופ"ש לספריית 24/7 ב-yesVOD קטגוריה מיוחדת עם עשרות סרטי אימה חדשים ומכל השנים.

שבת הנוקמים ב-yes2 ערוץ: yes2 | מועד שידור: שבת, 4/28, לאור כל היום

בסוף השבוע בו יוצא סרט "הנוקמים: מלחמת האינסוף", ובחודש בו מציינים עשור ליציאת "איירון מן" הראשון, מקדיש ערוץ yes2 את השבת כולה לסרטי היקום הקולנועי של מארוול והנוקמים – מ"איירון מן", דרך שני סרטי הנוקמים הקודמים ועד "שומרי הגלקסיה חלק 2".

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *