פברואר 2018: תראו מה קורה בערוצי הסרטים!

חגיגת אוסקר ענקית, ספיישל פורים קורע – ועדו המון בכורות שוות. תראו מה מחכה לכם בחודש הקרוב

yes

ימים של אוסקר® 2018 ערוץ: yes1, yesVOD וספריית 24/7 | מועד שידור: 23/2-4/3/18 כל היום

כבכל שנה, עולם הסרטים של yes מתכונן ומתמרק לקראת האירוע הגדול של עולם הקולנוע, טקס האוסקר, במסיבה גדולה של סרטים במסגרת "ימים של אוסקר 2018": 10 ימים בין ה-23/2-4/18 ב-yes1 וב-yesVOD. רק ב-yes השנה ישודרו מיטב המועמדים והזוכים של אוסקר 2017 בחגיגה נפלאה עם הסרטים המדוברים בשלל הקטגוריות השונות. לצידם ישודרו במהלך היום שלל סרטים נפלאים מרגשים וגדולים משנים עברו. ובסיומם של 10 ימים של חגיגה נוצצת – שידור ישיר של טקס פרסי האוסקר.

בין הבכורות המצויינות שתוכלו למצוא בימים של אוסקר בשידור רק ב-yes: "אור ירח" הדרמה המרגשת והסרט שהביא לנו את הרגע ההיסטורי הכי מפתיע בתולדות האוסקר -זוכה הסרט הטוב ביותר לשנת 2017 (לאחר שהוכרז "לה לה לנד" כמובן) וזוכה עוד 2 פרסים; "מאחורי המספרים" סיפורן ומאבקן להכרה של מתמטיקאיות אפרו-אמריקאיות מבריקות שעבדו בנאס"א ולקחו תפקיד חשוב בתוכנית החלל האמריקאית, מועמד לסרט הטוב ביותר; נטלי פורטמן היא "ג'קי" בדרמה ביוגרפית על אשת הנשיא הידועה בתולדות ארה"ב; "הסוכן" – זוכה הסרט הזר הטוב ביותר; "היא" – איזבל הופר בהופעה מדהימה שזיכתה אותה במועמדות לשחקנית הטובה ביותר במותחן משובח; "לאבינג" – מועמד לפרס האוסקר עבור השחקנית הראשית. עוד ישודרו, רק ב-yes "לה לה לנד", "מנצ'סטר ליד הים", "שתיקה", "הסרבן", וגם (לא בבלעדיות) "סארו – הדרך הביתה", "גדרות", "הנוסעים", "מואנה".

הטקס ישודר ביום ראשון בשידור ישיר ה-4/3 בשעה 03:30 לפנות בוקר. השידור החי יכלול גם את סיקור "השטיח האדום", החל מהשעה חצות. הטקס ישודר גם למחרת ב-VOD בשעות הערב. הגרסה הערוכה והמתורגמת תשודר ב-yes1 ביום שלישי ה-6/3 בשעה 21:30.

"אור ירח" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת "ימים של אוסקר" | מועד שידור: שבת, 3/3, בשעה 21:30

הזוכה הגדול והמפתיע בפרס הסרט הטוב ביותר באוסקר 2017! דרמה פיוטית עטורת שבחים על אהבה, התבגרות וזהות. שלוש תמונות מחייו של צעיר אפרו-אמריקאי בשם שיירון, החל מילדתו עד הפיכתו לבוגר באחת השכונות הקשות של מיאמי. בדרכו הוא מתמודד עם החברה, ההתמכרויות של אמו ועם גילוי נטייתו המינית.

"מאחורי המספרים" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של אוסקר | מועד שידור: שישי, 23/2, בשעה 21:30

מועמד ל-3 פרסי אוסקר כולל הסרט הטוב ביותר אוסקר 2017. מועמד ל-2 פרסי גלובוס הזהב 2017. זוכה פרס איגוד השחקנים בפרס הצוות הטוב ביותר 2017. דרמה תקופתית מקסימה ומרגשת מועמדת לפרס האוסקר לסרט הטוב ביותר 2017. סיפורן מאבקן הלחשוב להכרה, של מתמטיקאיות אפרו-אמריקאיות מבריקות, שעבדו בנאס"א ולקחו תפקיד מרכזי וקריטי בתוכנית החלל האמריקאית.

"ג'קי" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת "ימים של אוסקר" | מועד שידור: ראשון, 4/3, בשעה 21:30

נטלי פורטמן היא ג'קי בדרמה מועמדת לאוסקר על סיפורה האמיתי של אשת הנשיא הידועה בתולדות ארה"ב. בימים שלאחר ההתנקשות בג'ון קנדי, אשתו ג'קי נאלצה להתמודד עם הכאב הפרטי של משפחתה ובאותה עת להילחם על שימור ועיצוב מורשתו של בעלה המנוח.

"לוגאן – וולברין" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שבת, 3/2, בשעה 22:00

דרמת אקשן משובחת, בסדרת סרטי האקס-מן. בעתיד בו אנשי האקס-מן כמעט ונעלמו מהעולם, כוחותיו של לוגאן כוולברין הולכים ודועכים. הוא משתדל לשמור על פרופיל נמוך, מטפל בפרופסור אקס החולה וחולם על מקום מפלט בו איש לא יטריד את מנוחתו. כאשר נוצר קשר בינו לבין מוטנטית צעירה ורבת עוצמה, הוא נאלץ לשנות את תוכניותיו ולצאת לעזרתה.

"בייבי בוס" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 17/2, בשעה 10:00

חייו של טים בן ה-7 משתנים בין רגע כשתינוק חדש מצטרף למשפחה. מהר מאוד מסתבר שהוא לא כמו כל תינוק אחר: הוא מגיע עם חליפה יפה ומחויטת ותיק ג'יימס בונד, התנהגות שחצנית ושתלטנית ותוכנית מדוקדקת לגבי העתיד לקרות – הוא עומד להראות לכולם איך מנהלים את העניינים.  אחיו בן השבע ממש לא מת על הבוס החדש שהגיע למשפחה ועל העובדה שהוריו כבר לא נותנים לו את היחס שקיבל ממש עד לא מזמן. אבל כשהוא יגלה שבייבי בוס נמצא במשימה סודית, הוא יהיה חייב לשים את היריבות בצד ולצאת עם אחיו הטרי להרפתקה מטורפת.

"אחרי הסערה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 2/2, בשעה 22:00

דרמה משובחת מהבמאי הירוקאזו קורה-אדה ("סיפור משפחתי"). ריוטה נחשב בעבר לסופר מבטיח, אך כיום הוא עובד כבלש פרטי, מתפרנס בקושי ומתקשה לשלם מזונות. כשסופת טייפון מתקרבת, משפחתו המפוצלת מתאספת במקום מקלט אחד, והוא מחליט לנצל את המצב כדי לתקן את הקשר עם האנשים החשובים בחייו, ולמצוא בחזרה את הדרך ללבו של בנו.

"הצילו! כיווצתי את המורה" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 3/2, בשעה 10:00

פליקס מכווץ בטעות את מנהלת בית הספר הקשוחה והשנואה לגובה של 15 ס"מ. כולם בטוחים שהוא עשה זאת בכוונה, ולא מאמינים לו כי המקרה קשור לרוחו המסתורית של מייסד בית הספר. פליקס מבין שהוא נמצא בצרות צרורות, ויחד עם חברתו הטובה, הם יוצאים להרפתקה, במטרה להוכיח את חפותו ולמנוע את סגירת בית הספר.

"ווילסון" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 6/2, בשעה 22:00

קומדיה מרירה מתוקה בכיכובו של וודי הרלסון. אחרי שנים של נתק, מחליט ווילסון, בחור בודד ועוקצני, להיפגש עם אשתו לשעבר. להפתעתו הוא מגלה שיש לו בת שעל קיומה לא ידע דבר, שנמסרה לאימוץ כתינוקת. ביחד עם גרושתו הוא יוצא לחדש את הקשר.

"רובוטריקים: האביר האחרון" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 9/2, בשעה 22:00

החמישי בסדרת הסרטים המצליחה של מייקל ביי, בכיכובם של מארק וולברג ואנתוני הופקינס. הפעם הרובוטריקים ובני האדם נמצאים במלחמה, כאשר אופטימוס פריים כבר איננו בסביבה. המפתח להצלת העתיד טמון בסודות העבר, בהיסטוריה הנסתרת של הרובוטריקים משחר כדור הארץ.

"טוני ארדמן" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שבת, 10/2, בשעה 22:00

אחד הסרטים המעוטרים ומהוללים של השנים האחרונות. מועמד לפרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר; זוכה חמישה פרסי האקדמיה האירופאית כולל הסרט הטוב ביותר; זוכה פרס המבקרים בפסטיבל קאן; בעל ממוצע ציונים 93 באתר המבקרים "מטה קריטיק" ועוד. אינס היא אשת קריירה שאפתנית וממוקדת מטרה, ואילו אביה הוא ילד פרחים שמעולם לא התבגר, ועדיין נוהג למתוח עוברים ושבים ולהביך את בתו בכל הזדמנות. בעוד אינס עומלת על השלמת עסקת ענק שעתידה להקפיץ את הקריירה שלה, קופץ אביה לבקר אותה ללא הודעה מראש. חמוש עם פיאה נוכרית מגוחכת ושיניים מזוייפות, הוא עושה כמיטב יכולתו לשבש את שגרת יומה העמוס ולגרום לה לבחון מחדש את אורח חייה.

"מקס 2: גיבור הבית הלבן" בבכורה! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 10/2, בשעה 17:00

מקס הכלב המשטרתי האהוב חוזר והפעם הוא מסופח לבית הלבן, מאחר והכלבה של השירות החשאי, יצאה לחופשת לידה. הוא פוגש שם את בנו בן ה-12 של הנשיא שמעוניין להשתלב ולנהל חיים רגילים כמו שאר הילדים בני גילו. במהלך ביקור ממלכתי של נשיא רוסיה ובתו, בנו של הנשיא מתבקש לשמש לה כבן לוויה, השניים מתיידדים וכאשר הם יוצאים להרפתקה בה הם מסתבכים, מקס בא לעזרתם!

"תרופה לשלמות" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 13/2, בשעה 22:00

מותחן מסתורין מרהיב, שהיווה פרויקט אישי של גור ורבינסקי, הבמאי שאחראי על שוברי קופות כגון "שודדי הקאריביים" ו"הצלצול". מנהל צעיר ושאפתן נשלח להשיב את מנכ"ל החברה שלו ממרכז בריאות מפואר, הנמצא באיזור מבודד בהרי האלפים השוויצרים. בהגיעו לשם הוא חושד שהמקום היוקרתי מסתיר כמה סודות אפלים.

"הילד" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 16/2, בשעות אחר הצהריים

אימה. אומנת המגיעה לאחוזה כפרית מגלה להפתעתה שהילד בו עליה לטפל הוא למעשה בובה בגודל טבעי. ההתנהלות יוצאת הדופן הזו מתבררת בהדרגה כמסוכנת ומאיימת בהרבה מהמצופה.

"נפלאות החושים" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שישי, 16/2, בשעה 22:00

קומדיה רומנטית שובת לב. לאחר מות בעלה, מתקשה לואיז לשמור על החווה המשפחתית. יום אחד היא פוגעת עם רכבה בפייר העדין והמיוחד. בהדרגה מתברר שהוא זה שיכול להשיב טעם לחייה.

"העיר האבודה Z" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 16/2, בשעה 22:00

דרמת הרפתקאות סוחפת המבוססת על סיפורו האמיתי של קולונל פרסי פוסט, חוקר ארצות בריטי שיצא בתחילת המאה ה-20 למסע אל תוך יערות האמזונס וגילה עדויות לתרבות קדומה ולא מוכרת. הוא נתקל בזלזול ולגלוג מצד הקהילה המדעית והחליט לצאת לעוד מסע מסוכן ומפרך, הפעם כשהוא מלווה בקרובים אליו: אשתו, בנו ועוזרו האישי – כל זאת במטרה לאתר מחדש את העיר האבודה.

"נורמן: עלייתו המתונה ונפילתו התלולה של מאכער ניו יורקי" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 17/2, בשעה 22:30

דרמה קומית נוגעת ללב על חולשה אנושית מעוררת חמלה, הרצון להיות משמעותי ומשפיע ומה אנחנו מוכנים לעשות בעבור כך. נורמן אופנהיימר הוא עסקן יהודי ניו יורקי, האיש שמתווך בין עמותות, אנשי עסקים ופוליטיקאים, שפוגש "באקראי" בחנות נעליים בני יורק את מיכה אשל חבר כנסת ישראלי. כעבור שלוש שנים כאשר מתמנה אשל לראש ממשלת ישראל, נורמן נהנה לראשונה בחייו מחיבור אמיתי למנהיג מדינה ומנסה לנצל את הדלת שנפתחה עבורו למחוזות ההשפעה. הוא משתמש בשמו של אשל כדי לקדם עסקה מורכבת שסופה כמעט ידוע מראש.

"אני לא מאדאם בובארי" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 20/2, בשעה 22:00

דרמה סאטירית משובחת, זוכת הסרט והשחקנית הטובים ביותר בפסטיבל סאן סבסטיאן. לי שואלין זוממת עם בעלה להתגרש כדי לזכות בדירה נוספת. אולם להפתעתה בעלה נוטש אותה מיד לאחר הגירושין, נישא לאחרת, ואף מפזר שמועות מרושעות עליה. היא מחליטה לצאת למאבק לטיהור שמה, מול ממסד גברי ומפלה.

פברואר 2018: תראו מה קורה בערוצי הסרטים!

"סימן חיים" בבכורה! ערוץ: yes2 | מועד שידור: שישי, 23/2, בשעה 22:00

מותחן עתידני בכיכובם של ריאן ריינולדס וג'ייק ג'ילנהול. צוות בתחנת חלל בינלאומי מגלה עדות לחיים על מאדים. אולם במהלך המחקר, צורת החיים הופכת למתוחכמת משחשבו ומעמידה את חיי הצוות בסכנה.

"רופא הכפר" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes3 | מועד שידור: שבת, 24/2, בשעה 22:00

רופא כפרי אהוב ומסור נאלץ למצוא לעצמו מחליף, בעקבות בשורה קשה על בריאותו. האתגר נופל על רופאה מתמחה חסרת ניסיון, שתנסה להיכנס לנעליו של מי שבטוח שאין לו תחליף.

"לא פה לא שם" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes קולנוע ישראלי | מועד שידור: שבת, 24/2, בשעה 22:30

סרט הביכורים המפתיע והסוחף של מייסלון חמוד, זוכה פרסי אופיר לשנת 2017 עבור השחקנית הטובה ביותר ושחקנית המשנה, שמאפשר חשיפה עכשווית לחייהן של צעירות פלסטיניות אורבניות לא בדרך שבה אנחנו רגילים לראות בקולנוע הישראלי. בדירת שותפות בתל אביב נפגשות שלוש צעירות פלסטיניות ישראליות שחוות את החיים של החברה הישראלית הליברלית ובודקות, כל אחת בדרכה, את גבולות החופש והביטוי העצמי באמצעות מערכות היחסים, חיי האהבה והקריירות שלהן.

"הסוכן" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של אוסקר | מועד שידור: ראשון, 25/2,בשעה 21:30

דרמת המתח זוכת פרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר 2017. עבודות תחזוקה רשלניות מאלצות זוג צעיר המשתתף בהצגה "מותו של סוכן" לעזוב את דירתם. אירוע קשה ומסתורי במעונם החדש, גורם לשינוי דרמטי ומשנה את מסלול חייהם.

 "לאבינג" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של אוסקר | מועד שידור: שלישי, 27/2, בשעה 21:30

מועמד לפרס השחקנית הטובה ביותר אוסקר 2017. דרמה המבוססת על הסיפור האמיתי של בני הזוג המעורב- ריצ'רד ומילדרד לאבינג, בסוף שנות החמישים של המאה ה-20. מאבקם הצודק לחיות כמשפחה וכזוג אוהב במדינת וירג'יניה הוביל לפסיקה היסטורית חשובה וקריטית בנושא נישואים בין גזעיים בארה"ב השמרנית.

"הסנוניות והאמזונות" בבכורה ארצית בלעדית! ערוץ: yes3, במסגרת פסטיבל הקולנוע | מועד שידור: שלישי, 27/2, בשעה 22:00

דרמת הרפתקאות לכל המשפחה. בעת חופשה באזור האגמים באנגליה, שטים ילדי משפחת ווקר לעבר אי באגם, שם הם מגלים שהם לא לבד, וקרב על השליטה באי מתחיל. אולם באותו זמן, איש מסתורי מאשים אותם בפשע אותו לא ביצעו, ועליהם לאחד כוחות כדי להוציא את האמת לאור.

"היא" בכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של אוסקר | מועד שידור: רביעי, 28/2, בשעה 22:00

מותחן מעורר מחלוקת ועטור שבחים מהבמאי פול ורהובן ("אינסטינקט בסיסי"), בכיכובה של איזבל הופר (בהופעה מבריקה), שהייתה מועמדת על תפקידה לפרס האוסקר. מנהלת חברה מצליחה מותקפת בביתה על ידי אדם במסכה. בעוד היא מנסה להמשיך בחייה כרגיל – נפגשת עם מאהבה, רבה עם בנה ועם בת זוגו הקפריזית, מנסה להשיק משחק מחשב אלים ומיני עם שותפתה – מתפתח בינה לבין התוקף האלמוני משחק כוחות מסוכן שעלול בכל רגע לצאת משליטה.\

פורים קורע ערוץ: yes2 ו-yesVOD 24/7 | מועד שידור: ראשון עד שבת, 25/2-3/3, לאורך כל היום

ערוץ yes2 מקבל את החג הכי שמח ומבדח בשנה עם שבוע של קומדיות הורסות מצחוק. במשך שבעה ימים נחגוג בקרנבל של קומדיות פרועות עדלאידע. בסך הכל ישודרו למעלה מחמישים קומדיות קרועות וקורעות, כולל בכורות רק לצופי yes, בהן "באמאשל'ך" עם איימי שומר וגולדי הון, "בלשי אל.איי" עם ברוס וויליס ו"קולוסאל" עם אן הת'אוויי. בנוסף תעלה במהלך השבוע קטגוריה מיוחדת של מיטב הקומדיות הפרועות של השנים האחרונות לספריית 24/7 ב-yesVOD.

"תרגיל לשוטרים מתחילים" בכורה! ערוץ: yes2, במסגרת פורים קורע | מועד שידור: רביעי, 28/2, בשעה 22:00

קומדיית אקשן המבוססת על סדרה אהובה. אופנוען חובב אקסטרים וסוכן פדרלי סמוי מצטרפים לסיירת התנועה בקליפורניה. כשחשד לשחיתות מרחף מעל היחידה, הצמד הבלתי אפשרי חייב למצוא את המעורבים בפרשה.

"קולוסאל" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2, במסגרת פורים קורע | מועד שידור: חמישי, 1/3, בשעה 22:00

שילוב מפתיע ומקורי בין קומדיית יחסים לסרט אסונות. לאחר שבן זוגה זרק אותה, חוזרת גלוריה לעיירת ילדותה ומחדשת את הקשר עם הברמן המקומי. זמן קצר אחר כך, כאשר בצד השני של העולם, מופיעה מפלצת ענקית ומחריבה את סיאול. לתדהמתה מגלה גלוריה שהיצור המסתורי קשור בדרך כלשהי אליה.

"בלשי אל.איי" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes2, במסגרת פורים קורע | מועד שידור: שישי, 2/3, בשעה 22:00

קומדיית אקשן בכיכובו של ברוס וויליס. סטיב הוא בלש פרטי לא עסוק במיוחד, שבעיקר נהנה מהחיים. הכל משתנה כשכנופיה אכזרית חוטפת את כלבו האהוב. סטיב מצליח ליצור קשר עם מנהיג הכנופיה שמציע לו הצעה שקשה לסרב לה – אם יצליח להשיב חבילת סמים שנגנבה, יקבל את כלבו בחזרה

 "באמאשל'ך" בכורה בלעדית! ערוץ: yes2, במסגרת פורים קורע | מועד שידור: שבת, 3/3, בשעה 22:00

איימי שומר, אחת הקומיקאיות המצליחות בעולם כיום, משתפת פעולה עם קומיקאית ותיקה ואגדית – גולדי הון. רגע לאחר שקנתה כרטיסים יקרים לחופשה זוגית מפנקת, מפוטרת אמילי מהעבודה והחבר שלה זורק אותה. כיוון שלא ניתן להחזיר את הכרטיסים, ומישהו צריך לשלם על הטיול, היא נאלצת להציע לאמה הדאגנית להצטרף אליה לדרום אמריקה. אולם הנופש החלומי מקבל טוויסט אפל כאשר חבורת פושעים חוטפת אותן.

"הצב האדום" בבכורה בלעדית! ערוץ: yes1, במסגרת ימים של אוסקר | מועד שידור: שישי, 2/3, בשעות הצהריים

אנימציה מרהיבה שהיתה מועמדת לפרס סרט האנימציה הטוב ביותר אוסקר 2017. לאחר סערה, אדם נסחף לאי טרופי בודד, המאוכלס רק בכמה בעלי חיים. הוא מנסה למצוא דרך לעזוב את האי, אך בכל פעם כשהוא יוצא אל המים, מחכה לו צבת ים ענקית בצבע אדום ומונעת ממנו את היציאה.

 "קינג ארתור: אגדת החרב" בבכורה! ערוץ: yes4 | מועד שידור: שבת, 3/3, בשעה 22:00

גרסת אקשן מרשימה לאגדה הידועה אודות אבירי השולחן העגול. לאחר מות אביו והשתלטות דודו על המלוכה, נמלט ארתור מהארמון. שנים אחר כך, ארתור גדל להיות פורע חוק אך כשמגיע תורו להוציא את החרב מהאבן, הוא מבין שעליו להשלים עם ייעודו האמיתי. הוא יהפוך את היוצרות בממלכה וייגרר בעל כורחו להכיר בגורלו ולהילחם עליו. לפני הסרט נשדר את הסרט המלך ארתור / King Arthur בכיכובם של קלייב אוון וקירה נייטלי משנת 2004

"דרדסים: הכפר האבוד" בכורה! ערוץ: yes5 | מועד שידור: שבת, 3/3, בשעה 10:00

איזה כיף הדרדסים יוצאים להרפתקה חדשה ומרגשת! בעקבות מפה מסתורית יוצאים דרדסית וחבריה למסע במעמקי היער האסור והקסום, המלא ביצורים מופלאים ומכושפים. מטרתם היא למצוא את הכפר האבוד לפני המכשף הרשע גרגמל. האם יצליחו? רכבת הרים של הרפתקאות וסכנות תביא אותם לגילוי הסוד השמור ביותר בהיסטוריה הדרדסית.

 

VOD STORE>חדשים מהקולנוע

בלייד ראנר 2049 2.2

תקציר: ההמשך המדובר לקלאסיקת המד"ב של רידלי סקוט. 30 שנה לאחר אירועי הסרט הראשון מ-1982, שוטר במשטרת לוס אנג'לס, חושף סוד ישן אשר עלול להמיט אסון על מה שנותר מהאנושות. התגלית מובילה אותו לצאת ולמצוא את ריק דוקארד, בלייד ראנר לשעבר שנעלם לפני 30 שנה.

"הפוני הקטן שלי: הסרט"  8.2

עתידה של אקווסטריה בסכנה כאשר המלך סטורם המרושע פולש לקאנטרלוט עם תכניותיו לגנוב את הקסם של הפונים. הפונים יוצאים למסע שייקח אותם לראשונה אל מחוץ לגבולות הבית, במטרה למצוא עזרה, מעבר להרים קסומים, עולמות תת ימיים ואפילו ספינת פיראטים מעופפת.

"חזק יותר"  8.2

ג'ף בן ה-27 מחכה בקו הסיום של מרתון בוסטון, על מנת לזכות מחדש בחברתו לשעבר ארין, הרצה בו. כאשר פיצוץ מטעני חבלה מתרחש בזירה, הוא מאבד את שתי רגליו. לאחר שיקומו בבית החולים, ג'ף מסוגל לסייע לכוחות הביטחון לזהות את אחד המחבלים, אולם הקרב האישי שלו רק מתחיל: הוא מתמודד עם חודשים של שיקום פיזי ונפשי יחד עם התמיכה הבלתי מעורערת של ארין ומשפחתו.

"געגוע" 8.2

תקציר: פרס התסריט הטוב ביותר – פסטיבל ירושלים וטקס פרסי אופיר 2017. אריאל בלוך הוא תעשיין אמיד בשנות החמישים לחייו, רווק נטול ילדים. כשחברתו מתקופת האוניברסיטה מבקשת לפגוש אותו, היא מספרת לו שני דברים מפתיעים: הראשון, כאשר נפרדו הייתה בהריון ונולד להם בן שעליו לא סיפרה לו מעולם. הדבר השני שתספר לו עתיד לשנות את חייו.

"בשם בתי" 15.2

תקציר: מבוסס על סיפור אמיתי. שנת 1982. אנדרה במברסקי מתבשר על מות בתו בת ה-14 בתאונה בזמן חופשתה בגרמניה עם אמה ואביה החורג. משוכנע כי מותה לא היה תאונה, הוא מתחיל לחקור. חשדותיו מובילים אותו להאשים במוות את אביה החורג. מאחר שאינו יכול להגיש כתב אישום בגרמניה, הוא מנסה לקחת את המשפט לצרפת, ומקדיש לכך 27 שנים מחייו, עד שהצדק יעשה.

"פאטי קייקס"  15.2

פטרישיה מבלה את ימיה בכתיבת חרוזים וחלומות על תהילה, תוך כדי שהיא מנסה לשלם את החשבונות הרפואיים של סבתה ולהתמודד עם אמה הבעייתית. מיואשת מסצנת ההיפ-הופ המקומית ואי היכולת של הסביבה שלה לקחת אותה ואת החלום שלה ברצינות, היא פוגשת את בסטרד, מוזיקאי מתחיל שמתעסק בעיקר במטאל.

"סודות הפרברים"  22.2

סברביקון הוא פרבר אמריקאי שקט, עשיר ואידילי. המקום המושלם לגדל בו ילדים בסוף שנות ה-50. כאשר משפחת לודג', אחת המשפחות הבולטות המתגוררות במקום, נסחפת לתוך מערבולת של מזימות, תככים ואלימות, סבריביקון נחשף כפרבר האפל שהוא באמת – קהילה המורכבת מאנשים מפוקפקים שניחנו בכישרון נדיר לקבל החלטות גרועות במיוחד.

"שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד", ערוץ: yes5 | מועד שידור: כל יום שישי בשעה 17:00

בכל שישי בשעה 17:00 מומלץ לאסוף את כל המשפחה מול yes5 ולצפות בסרטים האהובים שאף ילדות אינה שלמה בלעדיהם, במסגרת שישי משפחתי – סרטים שכיף לראות ביחד. החודש נהנה עם אנימציה נפלאה זוכת פרס אוסקר לסרט הטוב ביותר – "6 גיבורים", נתמוגג מסרט הפנטזיה האהוב, "הסיפור שאינו נגמר", נפגוש את ראלף וחבריו ב"ראלף ההורס", ובקומדיית פעולה אהובה "שוטר בגן ילדים".

 

"הבלתי נשכחים – סרטים שחייבים לראות", ערוץ: yes3 ו-yesVOD 24/7 | מועד שידור: בכל יום ראשון, בשעה 22:00

יש סרטים שחייבים לראות לפחות פעם בחיים. אלו הסרטים שמככבים במונטז'ים קולנועיים, זוכים למחוות, מצוטטים ומככבים ברשימות הסרטים הטובים בכל הזמנים. לטובת כל מי שפספס וצריך להשלים, וגם לאלו שראו ומוכנים לראות שוב ושוב, משדר ערוץ yes3 בכל ראשון בשעה 22:00 קלאסיקה קולנועית שאסור להחמיץ. החודש בבלתי נשכחים נקדיש ערב לדאבל פיצ'ר פילם נוארי, עם "הנץ ממלטה" פורץ הדרך ו"פחד פתאומי"; "עד קצה העולם" הנפלא של שון פן לקראת 50 שנה להולדתו של כריס מקנדלס, עליו מבוסס הסרט; סרטו של אלפרד היצ'קוק "סירת הצלה", שכולו מתרחש בלוקיישן צפוף אחד; חוגגים יום הולדת 50 חגיגי לנערת האייטיז הנצחית מולי רינגוולד עם "יפה בורוד"; ובתחילת מרץ נכין את עצמנו לזכייה השנייה באוסקר של פרנסס מקדורמנד הנפלאה, עם הסרט שהעניק לה את האוסקר הראשון – "פארגו" של האחים כהן.

"חוגגים 40 לאשטון קוצ'ר", ערוץ: yes1 | מועד שידור: שבת, 10/2, כל היום

ערוץ yes1 חוגג יום הולדת לאחד השחקנים האמריקאים היפים והמצליחים בשנים האחרונות, וכמובן בעלה של מילה קוניס האהובה – אשטון קוצ'ר, עם שבת של כמה מסרטיו הבולטים ביותר – "קשר לא מחייב", "ג'ובס", "הכי דומה לאהבה", " יום האהבה", "קילרים" ועוד…

וולנטיינס דיי ערוץ: yes1 | מועד שידור: 14/2/18,כל היום

לכבוד וולנטיינס דיי ויציאת הסרט הלוהט "חמישים גוונים של שחרור", yes1 ישדר ב-14/2 בשעה 22:00 את הסרט הקודם בטרילוגיה הסקסית, "חמישים גוונים של אופל". במהלך כל אותו יום ישודרו סרטים רומנטיים מקסימים וכיפיים לצפייה. במקביל תעלה ב-yesVOD 24/7 קטגוריה חינמית שתכלול סרטים רומנטיים נפלאים ומצליחים מכל הזמנים, שייגרמו ללב לפעום, יחממו את הלב ויפזרו הרבה אהבה מסביב.

"חוגגים 50 לדניאל קרייג", ערוץ: yes4 | מועד שידור: שישי, 2/3, משעות אחר הצהריים

ערוץ yes4 חוגג יום הולדת 50 לבונד הקשוח, החתיך, הבלונדי והאהוב – דניאל קרייג. ליהוקו של קרייג לתפקיד בונד גרם תחילה להרמת גבה אצל לא מעט אוהדים של הסדרה אך לאחר 4 סרטים בכיכובו הוא נחשב לבונד מוצלח במיוחד וסרטיו בסדרה הינם רווחיים ואהובים. הסרטים שישודרו במהלך היום: "קזינו רויאל", "קוואנטום של נחמה", "סקייפול", "ספקטר".

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *