"רון" – תכירו את האשה שלצידו!

איך התחילה ענת עם רון? איזו סדרה שינתה את חייה בכיתה ג'? למה המילה "קלמר" מרגשת אותה? רגע לפני ש"רון" מגיעה לעונה 2, בואו להציץ לראש של ענת אורן!

yes

פגישה ראשונה – התחלתי לעבוד עם רון כשהייתי בשנה השלישית ללימודים, אז חוץ משני מערכונים ואיזה דוקו אבא כזה לא הספקתי לעשות הרבה לפני זה. ראיתי את רון בפעם הראשונה כשהייתי בשנה הראשונה במכללה, הוא היה כבר בשנה השלישית, הוא עשה מערכונים בפסטיבל קולנוע דרום והוא הצחיק אותי יותר מדי. ידעתי שאני רוצה לעבוד איתו במשהו מתישהו, אז חיזרתי אחריו מלא שיעזור לי בכל מיני תסריטים ותרגילים והיה לנו חיבור מדהים. אחרי שהוא עשה את הפיילוט התחלנו לעבוד יחד על פיתוח, היה לו רעיון לעשות סצנה שהוא שומע שיחה של אישה עם הגניקולוג שלה, אז מיד כתבתי לו עמוד שלם עשיר בתיאורים מפורטים בסימפטומים של פטריות ודלקות למינהן וקצת אחרי זה הוא ביקש שאכתוב איתו את העונה.

רגע זכור – בצילומים של העונה הראשונה כששמעתי את אנטולי, עוזר הצלם, חוזר על המשפט "קלמר או לא קלמר" בזמן שהוא לוקח ארוחת צהריים וצוחק לעצמו. זה היה בימים הראשונים של הצילומים וזה היה די מרגש.

הפידבקים שאחרי – קיבלתי תגובות מדהימות על העונה הראשונה, אני חושבת שהסדרה עשתה טוב לאנשים. התחושה שאנשים מזדהים עם המקומות הכי מביכים, אינטימיים, עצובים ומפגרים שחווינו ושמנו בטלוויזיה היא מרגשת מאוד.

האתגרים שלפני – הפעם כבר ידענו מה זה אומר לעשות עונה, מה גודל המשימה וכמה היא מורכבת. בעונה הראשונה לא היה לי מושג מה זה אומר לעשות סדרה, וזה עזר כל פעם לבצע את המשימה הקרובה בלי לחשוב יותר מדי על ההמשך, נגיד בכתיבה לא חשבתי על הצילומים. רק בעריכות הבנתי אני הולכת להופיע בטלוויזיה. בעונה השנייה את כבר יודעת כמה האופק רחוק אז היה יותר מפחיד להגיע אליו. אני חושבת שניסינו לשפר את עצמינו כיוצרים ותסריטאים. אני מקווה שזה עבד ובאמת השתפרנו. אני מאוד אוהבת את העונה הראשונה, עם הפגמים והחסרונות, לא הייתי משנה בה כלום.

מקורות ההשראה – אני אוהבת טלוויזיה. טינה פיי, לואי, אדי מרפי, סיינפלד. כשראיתי סיינפלד בכיתה ג' התהפנטתי והיה לי ברור שזה העולם שאני רוצה להיות בו.

כל פרקי הסדרה ישודרו בבינג' בחמישי ה-14.9 החל מהשעה 22:00 ב-yesComedy ויהיו זמינים למחרת ב-yes Binge ב-VOD.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *