תכירו את הסוואגרז!

קבלו את הסוואגרז – כוכבי הרשת שהולכים להיכנס לכם לחיים ולכבוש לכם את הלב בריאליטי חדש וממכר, מרביעי ה-28.6 ב-yesVOD ומה-2.7 ב-yesKidZ

yes

ביום רביעי ה-28.6 ה"סוואגרז" מגיעים ל-yesKidZ  ול-yesVOD. מה זה ה"סוואגרז"? זה החיים, או ליתר דיוק, סדרת דוקו-ריאלטי חדשה שמציגה את חייהם של חמישה סוואגרים בני 15-17 שעושים את הדבר שלהם ברשת, מושכים המון תשומת לב וחולמים להפוך לכוכבי הרשת הגדולים בישראל (הפרק הראשון עולה ל-yesVOD ביום רביעי, והשידור השבועי יהיה בימי ראשון-שני-שלישי בשעה??).

מה זה "סוואג"? זו החבילה הכוללת: החל מהמראה, הסגנון והאופן שבו האדם מציג את עצמו ועד לכישרון בימתי, כריזמה, אטטיוד ומקוריות. הסוואגז פועלים ברשתות החברתיות כשכל מה שמנחה אותם זה להיות הם עצמם עד הסוף. הם שרים, רוקדים, לומדים איפור, מייצרים טרנדים עדכניים, לומדים ומלמדים איך לשדרג את החדר ואת הבגדים, איך להכין תחפושות בעצמך והרשימה עוד ארוכה. את הכל הם עושים מול מצלמה דולקת, עורכים עם מוזיקה "מרימה" ומעלים לערוץ היוטיוב שלהם.

בסדרה החדשה מטרתם תהיה לייצר ערוץ משותף (כי יחד זה כוח) שיהיה הנצפה ביותר בישראל, שיגיע לשיא של צפיות ושיתופים, שישיג את שיתופי הפעולה החמים ביותר ויהיה המדובר ביותר. בדרך לשם הם יובילו בכל אמצעי הדיגיטל הקיימים: מיוזיקלי, סנאפ צאט', אינסטגרם, יוטיוב. הם יעברו חוויות מגוונות כמו יצירת תכנים לערוץ, לצד שגרת היומיום שלהם, מערכות יחסים ביניהם והכי חשוב:  ינסו להגשים את עצמם ויתנו השראה לצופים. קבלו אותם:

עלמה וליה ציון, תאומות בנות 15. סביון. 20K מנויים ביוטיוב.

אנג'ל ברנס, בת 15.5 ממושב שדה עוזיה. 67.6K  עוקבים באינסטרגם

אורי שוורץ, 15.5 מר"ג. 14K מנויים ביוטיוב

עיליי דלויה, 15 ממושב בת שלמה. טרייסר (פארקוריסט) ויוטיובר

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הערוץ ובאינסטגרם שלנו

תגובות

‏2 תגובות ל“תכירו את הסוואגרז!

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *