"להרוג את המלך": כל מה שצריך לדעת על קית' הרינגטון!

מי גילה אותו, איך הוא מתחמק מדוחות ולמה לא תמצאו אותו ברשתות החברתיות? 13 עובדות על קית' הרינגטון שאתם רוצים לדעת, לקראת הבכורה של הסידרה החדשה בכיכובו "להרוג את המלך"!

yes

1. הוא מוכר לעולם כקית', אבל השם האמיתי שלו הוא למעשה כריסטופר קייטסבי הרינג'טון. הוא לא ידע שזה השם שלו עד שהיה בן 11, כי המשפחה שלו תמיד קראה לו קית'. הוא גילה את זה רק בבית הספר, כשהיה צריך לרשום את שמו למבחן רשמי.

via GIPHY

2. המלהקים של "משחקי הכס" איתרו אותו בהצגה ששיחק בה בתיאטרון המקומי. הוא הגיע לאודישן עם פנס בעין אחרי שהיה מעורב בקטטה במקדונלד בלילה קודם. הוא טוען שאולי זה אפילו עזר לו.

via GIPHY

3. עד שהגיע לתפקיד של ג'ון סנואו הוא לא גידל שיער פנים – ומעולם לא גידל את שיער הראש שלו. הוא אפילו לא ידע שהוא מתולתל באופן טבעי. היום הוא מחוייב בחוזה לשמור על שיער ארוך.

via GIPHY

4. הוא שבר את הקרסול שלו במהלך צילומי העונה השלישית כשניסה לטפס לדירה שלו שיכור כמה שבועות לפני שהחלו הצילומים.

via GIPHY

5. בעונה שש הוא עמד מול הפחד הכי גדול שלו – קלסטרופוביה חמורה והפחד להיקבר חי. הסצינה שבה הוא נלכד תחת ערימת גופות היתה מבחינתו התגשמות הסיוט הכי גדול שלו. הוא מפחד, אגב, גם מעכבישים, מטיסות וממשחקי וידאו. מאידך הוא דווקא אוהד מושבע של סרטי אימה.

via GIPHY

6. הוא לא אוהב את יום ההולדת שלו כי הוא נולד ב"בוקסינג דיי" (חג שנחגג בעיקר בארצות בריטניה ביום שאחרי חג המולד).

via GIPHY

7. אסור היה לו לספר לאיש על הספויילר הגדול של העונה השביעית – החזרה שלו לחיים, והוא חשף אותו רק בפני אדם אחד, שוטר תנועה שעצר אותו על מהירות מופרזת ונתן לו שתי ברירות – לבוא איתו לתחנה או לגלות לו את גורלו של ג'ון סנואו.

via GIPHY

8. סופי טרנר (סאנסה סטארק) היתה משוכנעת שימיו בסדרה אכן הסתיימו, וכתבה לו מכתב ארוך ורגשני בו פירטה עד כמה נהנתה לעבוד איתו.

via GIPHY

9. הוא לא נמשך – ולמעשה נדחה – מהרשתות החברתיות ולעולם לא תראו אותו בטוויטר או אינסטגרם. וזה חבל כי הוא אוהב להצטלם בעירום וגם לשחות בעירום.

via GIPHY

10. הוא מרגיש שהיה צעיר מידי כשאיבד את הבתולים שלו ורומז שזה היה פחות או יותר בגיל 14.

via GIPHY

11. הוא והשחקנית שגילמה את האהובה הפראית שלו במשחקי הכס, רוז לזלי ("הטובות לקרב"), הם בני זוג גם במציאות והם חולקים דירה משותפת.

via GIPHY

12. לפני שהיה שחקן מפורסם עבד בחנות ספרים. הספר האהוב עליו הוא "1984" של ג'ורג' אורוול.

via GIPHY

13. סביר להניח שלא תראו אותו בקומדיה רומנטית כי לדבריו אין דבר שמעניין אותו פחות.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *