13 עובדות על מייגן מרקל – לרגל החתונה וחזרתה של SUITS

רגע לפני שהיא הופכת לנסיכה, בואו להיפרד מכוכבת הסדרה האהובה בפרקים חדשים (חמישי, 22:00, yes DRAMA ו-yes VOD)

yes

1. מייגן הוא לא השם המקורי שלה. השחקנית שתצטרף בקרוב לבית המלוכה האנגלי נולדה בשם רייצ'ל, ובצירוף מקרים מפתיע זהו גם שם הדמות שגילמה ב"סוטס", זו שבזכותה התפרסמה. אמא שלה כינתה אותה בחיבה "פרח" כשהיתה ילדה.

2. בתקופה מסוימת לפני שהתפרסמה היא התפרנסה מכתיבת ברכות בכתב יד, משום שכתב היד שלה היה יפהפה ועדין.

3. היא התחילה לתרגל יוגה בגיל שבע. אמא שלה לימדה יוגה ולקחה את מייגן לשיעורים משותפים לאמהות ונסיכות לעתיד. כלומר ילדות קטנות.

4. היא התנדבה בארגון סיוע לילדים ברואנדה שהתמקד בהענקת חינוך לילדים שלא יכלו להרשות לעצמם. למעשה היא פגשה את הנסיך הארי באחד מאירועי הצדקה של הארגון, מה שמוכיח שנדיבות משתלמת.

5. היא השתכנעה לאמץ כלב בעקבות המלצה של הקומיקאית אלן דג'נרס. הן נפגשו בבית מחסה לכלבים. למרות שדגנרס לא הכירה אותה ולמעשה הן מעולם לא נפגשו, האחרונה התעקשה שמרקל תחזור הביתה עם גור הכלבים המעורב, בוגארט.

6. ה-BFF שלה היא סרנה וויליאמס. הן הכירו באירוע צדקה ספורטיבי (כמו שהבנתם, מייגן מרבה להגיע לאירועי צדקה) ומייד מצאו חן האחת בעיני השניה ולהיפך. מרקל אף מכנה את וויליאמס בראיונות "אשת הסוד שלי".

7. היא החזיקה בלוג משלה שעסק בענייני לייף סטייל. הוא נקרא "דה טיג" ועלו בו מתכונים, טיפים בתחום "עשה זאת בעצמך" ועוד מאמרי לייף סטייל. הבלוג החזיק מעמד כשלוש שנים עד שנסגר ב- 2017.

8. היא יותר מבוגרת מהנסיך הארי – מרקל נולדה ב-4 באוגוסט, 1981 והנסיך הארי צעיר ממנה בשלוש שנים.

9. באוקטובר 2016 החלו לשוטט שמועות בנוגע לקשר שלה עם הנסיך, מה שהפך את מרקל לשחקנית עם מספר החיפושים הגבוה ביותר בגוגל בכל שנת 2016 בתוך חודשיים בלבד.

10. יש לה תואר בתקשורת משנת 2003.

11. היא צאצאית להורים משני גזעים שונים – אמא שלה היא אפרו-אמריקנית שפגשה את אביה ההולנדי-אירי על סט של תוכנית טלוויזיה, בה שניהם עבדו.

12. הנישואים האלה לא יהיו הנישואים הראשונים שלה – ב- 2011 השחקנית בת ה-36 נישאה למפיק קולנוע בשם טרוור אנגלסון. הם נישאו בג'מייקה אבל נפרדו ברוגע שנתיים מאוחר יותר.

13. היא למדה להכיר את עולם הטלוויזיה מגיל מאוד צעיר. אבא שלה היה מעצב תאורה זוכה פרס אמי והוא נהג להביא את מרקל הקטנה איתו לסט. בכל יום אחרי הלימודים היא הצטרפה אליו לסט של "נשואים פלוס", מה שלטענתה התנגש לא פעם עם ההשכלה שלה.

 

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *