13 עובדות שאתם צריכים לדעת על קתרין הייגל

"SUITS" חוזרת ב-30.9 לעונה חדשה עם לא אחרת מאשר קתרין הייגל! רגע לפני, קבלו כמה עובדות שכדאי שתדעו לפני שהיא נכנסת למשרד

yes

1. הייתה לה ילדות לא קלה – כשהיתה בת 7 נהרג אחיה הגדול בתאונת דרכים, בהמשך ההורים שלה התגרשו ואימה אובחנה כחולה בסרטן שד.

2. היא נהגה לדגמן לקו מוצרי העור של הדודה שלה בלי הסכמתה של אימה. את התמונות מהסט שלחה הדודה לסוכנויות דוגמנות ותוך כמה חודשים הייגל התחילה להופיע בקטלוגים של מותגים כמו "מייסיס" ו"סירס".

via GIPHY

3. התפקיד הראשון שלה בטלוויזיה היה בסדרה "רוזוול" וכבר אז היא צברה מעריצים. אחד מהם נהג לשלוח לה בדואר אלפי בקבוקונים של רוטב טבסקו, הרוטב האהוב על הדמות שגילמה.

4. היא השתתפה בסרט שנחשב כסרט הכי פחות רווחי בהיסטוריה – מותחן בשם ZYZZYX ROAD בהשתתפות טום סייזמור. הוא גרף 30 דולר בקופות.

5. היא נשואה לזמר ג'וש קלי, יש להם שלושה ילדים. שתי בנות מאומצות, קוריאנית ואפרו-אמריקנית, וילד אחד ביולוגי.

6. היא הודתה בראיון שסצנות הלידה מהסרט "הדייט שתקע אותי" תרמו להחלטה הראשונית שלה לא להביא ילדים ביולוגים, שהשתנתה בהמשך.

via GIPHY

7. היא וקלי הכירו על הסט של קליפ שצולם לשיר של קלי שנקרא "Only You". הם החליטו לא לגור יחד עד לחתונה כדי "לשמור משהו לנישואין עצמם".

8. היא מנגנת בצ'לו – ההורים שלה הכריחו אותה ללמוד לנגן כשהייתה בתיכון והיא אכן לקחה שיעורים פרטיים במשך כמה שנים אבל תיעבה כל רגע.

9. בשנת 2008 היא משכה את שמה מרשימת המעומדים לפרס האמי על המשחק שלה בסדרה "האנטומיה של גריי". הסיבה: היא לא הרגישה שהמשחק שלה בעונה הזו הצדיק מועמדות לפרס. מי שלקח את זה קצת פחות טוב היו הכותבים והמפיקים של התוכנית שנעלבו מהחלטתה.

via GIPHY

10. היא אמנם התפרסמה בין היתר בזכות התפקיד שגילמה בטלנו-דרמה הרפואית "האנטומיה של גריי" אבל במציאות היא מעשנת כבדה כבר הרבה שנים. יש לא מעט תמונות שלה בהפסקות סיגריה על הסט, אבל היא מקפידה שלא להצטלם עם סיגריה בסדרות ובסרטים בגלל "הדוגמה השלילית לדור הצעיר".

11. מה שכן, היא פיתחה ליין בגדים על שמה למתמחים בבתי חולים.

12. היא והמשפחה שלה גרים בחווה ביוטה שהם מגדירים כגן עדן, הרחק מהרעש, מהזיהום ומהפפראצי.

13. היא מתעבת את הסרט שאיתו פרצה My Father the Hero. הייגל, שהייתה בת 14 כששיחקה בו, בילתה את רוב הסרט בחוטיני סביב אביה הפיקטיבי, ז'ראר דפארדייה, בסרט שלא חסך ברמיזות פדופיליות. במבט לאחור הייגל נגעלת מהסרט שפירסם אותה: "זה דוחה, עד היום ניגשים אלי גברים ואומרים לי 'היית לוהטת בסרט ההוא'. הייתי בת 14 למען השם!".

SUITS 8 מ-30.9 ב-21:15 ב-yes DRAMA

 

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *