13 עובדות שאתם צריכים לדעת על ריי רומנו

אחד הכוכבים האהובים בתולדות הטלוויזיה חוזר בעונה השנייה של "תפוס את שורטי", הזדמנות טובה ללמוד עליו כמה פריטי טריוויה מפתיעים

yes

1. הוא למד ראיית חשבונות במשך שבע שנים, אך מעולם לא השיג תואר.

2. בגיל 19 הוא עבד בתחנת דלק ליד הבית, במהלך השבועות שעבד שם הוא נשדד פעמיים באיומיי אקדח, עד שהחליט שאולי כדאי שיעזוב.

3. בתחילת דרכו בסטנד אפ רומנו התפרנס מהובלת מזרונים. בפרק בסדרה "כולם אוהבים את ריימונד", מתברר באחד הפלשבקים שהוא ואשתו בסדרה, דברה, נפגשו כשהוא מביא לה מזרון הביתה.

via GIPHY

4. בשנה שעברה הוא ואשתו אנה חגגו 30 שנות נישואים. הם נפגשו כששניהם עבדו כטלרים בבנק בניו יורק.

5. לפני שהוא הציע לה לצאת, הוא העלה את אותה הצעה בפני שתי נשים אחרות שעבדו איתו. אנה היא היחידה שאמרה כן.

6. ההופעה הראשונה שלו בטלוויזיה היתה בסיטקום "נני". הוא הגיע לשם בפרוטקציה: הוא ופראן דרשר, שגילמה את נני, למדו באותה כיתה בתיכון.

via GIPHY

7. הסדרה "כולם אוהבים את ריימונד" נוצרה בעקבות מופע הסטנד אפ של רומנו. אחרי 12 שנות סטנד אפ הוא הופיע בתוכנית של דיוויד לטרמן, עם קטע שעסק במשפחה שלו. המפיקים של לטרמן כל כך התלהבו שהם הציעו לו להפוך את הקטע לסדרה שלמה.

via GIPHY

8. רומנו לא סבל את השם של הסדרה ("כולם אוהבים את ריימונד"). הסיבה: השם התבסס על משפט שאמר בציניות אחיו האמיתי, כשהצביע על העובדה שרומנו עושה הכל על מנת להימנע מעימותים.

9. בשנת 2005 הוא היה השחקן בעל השכר הגבוה בהיסטוריה של הטלוויזיה: 1.7 מליון דולר לפרק, יותר ממה שהרויחו אז הקולגות שלו ב"פרייז'ר" וב"חברים".

via GIPHY

10. הכותבים של "כולם אוהבים את ריימונד" נהגו לבקש מריי לבצע חלק מהסצנות במבטא בריטי. רומנו חשב שזה בגלל שהמבטא שלו מוצלח, עד שהתברר לו שזו היתה דרכם של הכותבים לשעשע את עצמם כי המבטא שלו היה נורא.

11. כמה חודשים לאחר שהסדרה "כולם אוהבים את ריימונד" ירדה, הוא הכפיל את מספר הטיפולים הפסיכולגיים שלו כי חש במשבר נפשי מתקרב.

via GIPHY

12. הוא שחקן פוקר מקצועי. מאז שנת 2007 הוא השתתף בשבע תחרויות פוקר מקצועיות בינלאומיות. ב2013 הוא אפילו הגיע עד ליום השלישי של המשחקים.

13. הקולגה שלו בסדרה "תפוס את שורטי", כריס או'דווד, הגדיר את הקול שלו כ "קול של כלב שמתעורר לאיטו".

"תפוס את שורטי" 2, ימי א', 19.8 22:00 yes EDGE וב-yes VOD

 

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *