5 סיבות להתאהב ב"שקרים קטנים גדולים"

שחקניות נפלאות, נופים אהובים ויוצר אהוב – HBO מציגה: "שקרים קטנים גדולים", מיני סדרה חדשה שאסור להחמיץ. ימי שלישי 21:00, yesOh וב-yesVOD

תעשיית הטלוויזיה פועלת, כידוע, בסגידה לטרנדים. כשמשהו עובד, או תופס טיפת רייטינג, מפיקים קברניטי הרשתות עוד ועוד מאותו הדבר. אולי משום כך נעים במיוחד לראות פתאום על המסך את "שקרים קטנים" שיצר דיוויד אי. קלי הוותיק  – לא עתידנית, לא פנטסטית, לא על ניו יורקרים מבולבלים, לא ממש דומה לחבריה למשבצת. המיני- סדרה, שהופקה על ידי HBO, היא פנינת טלוויזיה ששווה להתאהב בה.

1. הקאסט – הזרימה של כוכבי המסך הגדול לעבר HBO וחברותיה רק מתעצמת בשנים האחרונות, ו"שקרים קטנים" היא הדוגמה המושלמת למגמה. בפריים אחד, נאספות לנו ריס ווית'רספון, שמביאה איזה עוקץ חדש ומפתיע, שליאן וודלי "הנאיבית", ניקול קידמן שמביאה את הסקס אפיל הקפוא והמפורסם שלה, לורה דרן המופלאה תמיד, ובנוסף – אלכסדר סקסגרד, אדם סקוט ההכרחי ועוד. קאסט עוצמתי כזה לא ראינו על המסך הקטן מזמן.

2. קליפורניה – קצת התגעגענו לקליפורניה, שידעה ימים טלוויזיוניים יפים יותר בתקופת "קליפורניקיישן" ו"הפמליה". הסדרה מתרחשת במונטריי, עיירה עשירה ונוצצת על החוף המערבי, עם כל המשתמע מכך – רעש אוקיאנוס, בתים מעלפים, בלונד מוקפד והמון מתח בורגני מבעבע מתחת לפני השטח.

úîåðåú äîéðé-ñãøä îáéú HBO: ù÷øéí ÷èðéí âãåìéí áëéëåáï ùì: øéñ ååéú'øñôåï, ðé÷åì ÷éãîï, ùééìéï ååãìé àøä"á, 2017 *** Local Caption *** BigLittleLies ù÷øéí÷èðéíâãåìéí ù÷øéí÷èðéíâãåìéí1

3. רב המכר שהתחיל את הכל – הסדרה מבוססת על רב מכר של ליאן מוריארטי בעל שם זהה, שטלטל את ארה"ב ב-2015 והגיע הישר לטופ ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס. במרכזו של הספר עומדת סוג של תעלומת מתח, שלא נהרוס לכם אותה, שצובעת את הקיום הקליפורני הוורוד בגוון אדום דם.

úîåðåú äîéðé-ñãøä îáéú HBO: ù÷øéí ÷èðéí âãåìéí áëéëåáï ùì: øéñ ååéú'øñôåï, ðé÷åì ÷éãîï, ùééìéï ååãìé àøä"á, 2017 *** Local Caption *** BigLittleLies ù÷øéí÷èðéíâãåìéí ù÷øéí÷èðéíâãåìéí1

4. האמהות – אחד הנושאים שהסידרה מטפלת בהם אמהות (והורות בכלל), שק חבטות הוליוודי ידוע שגם בארץ בועטים בו לא פעם תסריטאים מתוסכלים. אמהות גרושות כבר ראינו, אמהות גרועות גם, וכעת מגיע תורן של העשירות והמתוסכלות. כשאלה נוהגות ברכבים יוקרתיים ושותות יין בין הסעה והסעה, הייאוש רק נראה מייאש יותר.

5. דיוויד אי קלי – היוצר שכיכב אי שם בניינטיז עם הסדרה הקלאסית "אלי מקביל" (ואחר כך עם "בוסטון ליגל") עושה קאמבק, עם כל סימני ההיכר שלו – דיאלוגים מהירים וסופר-שנונים, מנה גדושה של דרמה ודמויות גדולות מהחיים. פייר? התגעגענו.

via GIPHY

"שקרים קטנים גדולים", ימי שלישי 21:00, yesOh וב-yesVOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק של הערוץ

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *