9 עובדות שלא ידעתם על דסטין הופמן!

מזל טוב: חוגגים יומולדת 80 לדסטין הופמן הענק בערוץ yes1 – שישי-שבת, 4-5/8, כל היום! הנה כמה דברים שיש מצב שלא ידעתם עליו

yes

יום הולדת שמח לאחד השחקנים הוותיקים והמוכשרים ביותר בהוליווד- דסטין הופמן! במהלך הקריירה שלו הופמן שיחק בסרטים מגוונים: דרמות, קומדיות, דיבוב לסרטי אנימציה, סרטים מועמדי אוסקר ועוד. yes1  יצטרף לחגיגות יום הולדתו ה80 שלו, בסופש שלם עם מיטב מסרטיו הנפלאים. בין הסרטים שישודרו בyes: "קרמר נגד קרמר", "הבוגר", "הסנדלר" , "הזדמנות אחרונה לאהבה", "עסק משפחתי", "הוק" ועוד… והנה כמה עובדות על השחקן הגדול

1. דסטין הופמן נכנס לספר השיאים של גינס עם שיא על גילום דמות בפער הגילאים הגדול ביותר. בסרט "איש קטן גדול" (1970) הוא גילם דמות שהסרט מלווה מגיל 17 עד גיל 121.

2. הוא חבר טוב של ג'ין הקמן והשניים אפילו היו שותפים לדירה בשנות ה-60. הם גרו בדירת חדר אחד בניו-יורק, בה נאלץ הופמן לישון על ריצפת המטבח. השניים שיחקו יחד על המסך רק ב-2003, בסרט Runaway Jury.

3. הופמן התוודה פעם שהסיבה העיקרית שנרשם לבית-ספר למשחק היא כדי להשיג בחורות. "זה היה מכרה זהב", סיפר.

via GIPHY

4. הוא רצה לשחק את גנדי, אבל באותה השנה הציעו לו לשחק בתפקיד הראשי בסרט "טוטסי". בן קינגסלי, שקיבל את תפקידו של גנדי, זכה על כך באוסקר. הופמן זכה באוסקר עוד קודם, ב-1979 על "קרמר נגד קרמר". ב-1988 זכה שנית, על משחקו ב"איש הגשם".

via GIPHY5

5. כאשר הודיע למשפחתו שהחליט להיות שחקן, הזהירה אותו מכך דודתו באומרה שהוא לא נראה מספיק טוב למקצוע הזה. שנים לאחר מכן נכתב במגזין "לייף" שאם הפרצוף שלו היה ההון שלו – הוא היה עני, אך למזלו "הבוגר" הוא להיט שהפך אותו לכוכב.

6. במקור חשב להיות פסנתרן, ולמד פסנתר מהילדות. בסופו של דבר הגיע למסקנה שהוא לא מוכשר מספיק בתחום ושאין לו אוזן מוזיקלית.

7. הוא הופיע לראשונה על המסך ב-1967 בסרט The Tiger Makes Out. הוא קיבל 200 דולר על יום הצילומים בו השתתף.

8. כדי לשכנע את הבמאי ג'ון שלזינגר לקחת אותו לתפקיד ב"קאובוי של חצות" הוא נפגש עמו בטיים סקוור כאשר הוא לבוש כהומלס מוזנח. היה לו חשוב לשחק בסרט כדי להוכיח שהוא שחקן שיכול לגלם דמויות מסוגים שונים. "ראיתי אותך רק בהקשר של "הבוגר" אבל אתה תצליח בסרט", אמר שלזינגר כשראה אותו במפגש הזה.

9. כדי לשחק בצורה משכנעת את דורותי בסרט "טוטסי" הופמן התחפש אליה לאסיפת הורים בבית הספר של ילדתו. אף אחד מהמורים לא חשד שלא מדובר באישה.

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *