האנטומיה של גריי: אמא יקרה לי

העניינים מתלהטים בחדר הציוד של "האנטומיה של גריי" וגם ב"תחנה 19", שם מתרחשת סדרת הבת המדוברת (מהשבוע ב-yes Drama). סנונית ליס צפתה והלכה לחפש מים קרים

לכל אמא טרייה יש רגע שבו היא אוחזת את תינוקה הרך ותוהה מי יהיו הראשון או הראשונה שיזכו באהבתו הרומנטית של היצור הזה, שעכשיו, למשך זמן קצוב בלבד, לא זקוק לדבר שאת לא יכולה לספק. מי יהיה האדם שיהפוך למחשבה האחרונה של הילד הפגיע שלך לפני שהוא נרדם ולמחשבה הראשונה שלו כישתעורר? מה הסיכוי שהאדם הזה יהיה ראוי לאחריות כה רבה על אושרו של התינוק המושלם שהחיים בכבודם ובעצמם הניחו בתוכך? כל אמא חוששת מהרגע שבו ילדה ישתוקק לדברים שהיא לא יכולה לספק, ושמושא תשוקותיו לא ינהג בלבו בחרדת הקודש הראויה. אולי יקמט ויזרוק אותו לפח המיחזור הקרוב לאהבות חסרות סיכוי. אז כבר לא יהיה די בנשיקה של אמא על ברך משופשפת כדי שהכל יעבור.

איך בכל זאת לדאוג שהילד שלך יספר לך כשמשהו משמח או מעציב אותו? יש הרבה דרכים לבנות תקשורת מקרבת עם הבן שלך. בתור התחלה – אל תכריחי אותו להשתתף איתך בניתוח לבניית ואגינה! פרק השבוע של "האנטומיה של גריי" הדגים את האדיפליות המטרידה שביחסיהם של קת'רין וג'קסון, את האופן שבו האם, מתוך רצון למנוע מבנה למצוא לה תחליף, אולי מחשש שיחקה את אביו, מונעת ממנו מלהגשים את חלומותיו, מנסה להמשיך לגונן עליו, גם כשההגנה הזו היא הסכנה הגדולה ביותר. ג'קסון, מצדו, הקפיד להתאהב באישה שתפריע לאמו אפילו יותר מאפריל בגרסתה האדוקה. עבודה טובה!

ואם בהורים וילדים עסקינן, השבוע הגיעו אלינו, חמים חמים מהתנור, הפרקים הראשונים של סדרת הבת החדשה "האנטומיה של גריי" – "תחנה 19". קשה לפספס את סימני הזיהוי – את מונולוג הפתיחה הקליל אך מהורהר, את האסונות האיומים המתרחשים כששירים מתקתקים מתרחשים ברקע, את הסקס הנשזר לו בטראומות. אם לשפוט על פי הפרקים הראשונים, מי שנהנה מ"האנטומיה של גריי", יתמכר במהרה גם לממתק הלוהט הזה.

ד"ר של כבוד: אנדי הררה. כן, אני יודעת, היא לא רופאה ובכלל לא ב"האנטומיה של גריי", אבל התחנה הזו וכל מה שהולך בה לגמרי מרגישים כמו שלוחה של סיאטל-גרייס-סלואן-גריי-ממוריאל-שכחתי-משהו?

טוויסט השבוע: אואן עולה על מונית ויוצא לנסות לסיים את מה שהיה צריך להתחיל לפני בערך 25 עונות. בהצלחה!

האנטומיה של גריי: אמא יקרה לי

תזעיקו רופא ל… אפריל. חבל שהיא בדרך החוצה, ההתמוטטות הזו היא הדבר הכי מעניין שקרה לדמות שלה, וזה כולל את הבריחה מטקס החתונה שלה.

מכת החשמל של השבוע: מאגי וג'קסון מתמזמזים בחדר הציוד הרפואי כאחרוני המתמחים הזוטרים, כשהוריהם הנשואים עומדים מחוץ לדלת. שמישהו יזעיק להם עזרה ראשונה.

האנטומיה של גריי: אמא יקרה לי

ציטוט השבוע שלנו: "בהצלחה עם הוואגינה שלך" – מאגי לקתרין אייברי, רגע אחרי שקתרין תפסה את מאגי מתמזמזת עם ג'קסון.

מה חשבתם על פרק השבוע? בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

האנטומיה של גריי, שני, 21:15, yes DRAMA ו-yes VOD

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *