האנטומיה של גריי: האסונות של אמיליה

בדיוק כשדברים מתחילים להסתדר אצל אמיליה, הכל עומד להשתנות. סנונית ליס צפתה השבוע ב"האנטומיה של גריי" ומקדישה טור לנוירוכירורגית האהובה עליה. זהירות, ספוילרים!

קייס סטאדי: השבוע הגעתי לתובנה מפתיעה – אמיליה שפרד היא הדמות האהובה עלי "בהאנטומיה של גריי". תמוה שלא הבנתי את זה קודם לאור העובדה שאני צופה בסדרה בערך מאז שהייתי עובר (שנותח ע"י אריזונה), אבל כתבת "10 הרופאים הלוהטים" של מרינה קיגל, גרמה לי לתהות מיהו.י הרופא.ה שהכי הייתי רוצה להתאשפז איתו.ה לקפה בגלריה של חדר הניתוח – והתשובה הייתה ברורה: ד"ר שפרד, ואני מתכוונת לזו שעדיין בחיים. למה? כי היא האנדרדוגית המושלמת – כלומר, ככל שמנתחות מוח יכולות להיות. למרות שאמיליה מבריקה ומקסימה, היא תמיד נמצאת במקום השני: נוירוכירורגית מעולה, אבל לא כמו דרק, מוכשרת להפליא, אבל מחווירה לעומת גיסתה המושלמת, שנונה וחריפה – אבל לא כמו כריסטינה, המיתולוגית של אואן. היא ידעה מספיק אסונות כדי לפרנס בית חולים שלם, היא ניורטית, מתפתלת, מעצבנת לעתים, לא צודקת תמיד כמו מר, מישתנה ונאבקת בעצמה ללא הפסקה. בגלל כל אלו אני מעדיפה אותה על פני הגיסה שהשיער שלה תמיד מסתדר באופן מושלם ושזכתה בפרס יוקרתי תוך גידול שלושה ילדים.

אחרי שנולד לאמיליה ילד בלי מוח, אבד לה אח, הוסר ממוחה שלה גידול קפריזי, היא התגרשה, התמכרה ונגמלה – נדמה שהנוירוכירוגית מוכת הגורל סוף סוף מגיעה למנוחה ולנחלה עם אואן. כיד המסורת של שונדה ריימס, זהו בדיוק הרגע בו הכל צפוי להשתנות – ולא לטובה. טדי, הנושאת את ילדו של אואן ללא ידיעתו, מחכה לרגע הנכון כדי לספר לו שהרתה ממנו ולנפץ את המשפחתיות המשונה והחמודה של אמיליה ושלו.

מתוך: האנטומיה של גריי

חוץ מזה, ג'קסון חוזר מסיבוב הנטיעות שלו עם קק"ל, ומביא איתו לבית החולים ילד שנראה בערך כמוני אחרי יותר מדי שעות מול המחשב. הטיפול בחולה הצעיר מאחד סביבו את הרופאים ומאלץ את אלכס ואת לינק להסתדר. ביילי וג'ו מפצחות תעלומה רפואית כי אפילו להן אין כוח לנסות להבין מה ההמצאה המשונה של ג'ו (לא, ביילי, זה שקשקשת המון דברים על הלוח לא משכנע אותנו שיש לך מושג).

ד"ר של כבוד: ג'קסון, שחזר, הציל ילד, וקיבל ממגי סליחה מהירה מדי על הגוסטינג המחפיר שלו. פויה!


טוויסט השבוע: טדי עדיין בעיר ומעולם לא חזרה לגרמניה. שנרשום אותך לקורס הכנה ללידה בבית החולים?

תזעיקו רופא ל… יחסים של ביילי ובן. הצ'יפית לשעבר מבינה שמקור לחץ הדם שלה אינו בבית החולים, האם היחסים של הזוג הבוער זקוקים לשירותי הצלה?

ציטוט השבוע: "גריי הייתה גוש חימר כשהכרתי אותה" – ביילי נלחמת על מטופלת

האנטומיה של גריי, שני, 21:15, yes DRAMA, yes VOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *