האנטומיה של גריי: הסודות של אייברי

אף אחד לא שווה שתרגישי רע עם עצמך, אפילו לא ג'קסון אייברי. סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" ומגישה קווים לדמותו של הגבר הפאסיב אגרסיבי, כשירות לציבור. זהירות, ספוילרים.

קייס סטאדי: לג'קסון אייברי יש לא מעט כשרונות בולטים – כפי שאפשר לראות בצילום המסך הבא מ"האנטומיה של גריי". השבוע גילינו שמעבר לייחוס המשפחתי, לכסף הגדול, ליכולותיו בחדר הניתוח ובחדר המיטות – ג'קסון הוא גם פאסיב-אגרסיבי מוכשר להפליא. אחרי שהוא נעלם למגי כדי לדבר עם עצים במנזר קשקוש-מוחלט כלשהו, הקרדיולוגית המצליחה מוצאת בטלפון שלו תכתובות עמוסות אימוג'ים של לבבות עם אשה זרה, ומגלה שהוא גם מוצא זמן לפטפט עם אפריל על כל מה שהם לא הספיקו יחד.

1

כשמגי מנסה להבין מה לעזאזל, הוא מאשים אותה בכך שהוא לא מצליח לשתף איתה את רגשותיו. היא אשמה, כי היא לא משתפת איתו את רגשותיה שלה. מתי בדיוק הייתה מגי אמורה לשתף עם ג'קסון את שעל לבה? בזמן שהוא ניהל שיחת נפש עם שיח או כשהוא הסתמס עם הרומן הוירטואלי החדש שלו? לא נחוץ זיכרון חד במיוחד כדי לדעת שרק לא מזמן היא דווקא שיתפה איתו בגילוי לב את תחושותיה לגבי מות אמה.

מגי, בתגובה, נאטמת ועפה מהדירה המדהימה שלו, מותירה אותנו לתהות אם המהפך המשונה באישיות של ג'קסון הוא הדרך של שונדה לסיים את הזוגיות הזו, שלא הייתה אהובה על הצופים מלכתחילה. בכל מקרה, אני רוצה להזכיר כשירות לקוראות – שכשגבר נעלם לך ומשתף אימוג'ים של לבבות עם נשים זרות בלי לגלות לך, זה לגמרי בסדר לא לרצות לספר לו בדיוק עכשיו איך את מרגישה לגבי הילדות שלך או להקשיב לייסוריו בנוגע לאמונה המחודשת שלו. עם כל הכבוד לעיניים המהממות של ג'קסון, אפילו הן לא שוות התנהגות כזו.


שמירת סודות כנראה עוברת במשפחה, כי הרחק משם אמו של ג'קסון מגבשת לה צוות יועצים מובחר ודיסקרטי שיבדוק את הגידול האלים שמשתולל בצוואר שלה ומאיים על חייה ועל ניידותה. ג'קסון ו-וובר, ששקועים עד צוואר בהתמודדויות משלהם, לא יודעים שהעולם שלהם צפוי לעבור טלטלה אדירה בקרוב. האם דווקא ההתמודדות עם מחלת אמו של ג'קסון תקרב אותו שוב למגי? אני מקווה בשבילה שלא.

ד"ר של כבוד: קורסיק. הכשרון הקומי של השחקן הנהדר גרג גרמן מפיח חיים בתפקיד האורח הזה. מבחינתי אפשר וצריך לתת לו ספין אוף, עם כל הכבוד לבן.

טוויסט השבוע: אז רגע, ג'קסון בעצם דוש? יש מצב שהוא בכלל סובל מפגיעה מוחית בעקבות תאונת הדרכים ממנה הציל אותו דה-לוקה?

תזעיקו רופא לוובר: אחרי מותה קורע הלב של האחות האהובה, התמודדות קשה נוספת עוד לפניו, והוא בכלל זקוק לחילוץ ממעצר. אין ספר שהצ'יף ראה ימים קלים יותר.

ציטוטי השבוע שלנו: "שרדתי את אבדן אימי לפני שאפילו זכיתי להכיר אותה ואבא שלי מת בדרך לכנסייה כשהייתי בת 18. גידלתי את אחיותי לבד בלי עזרה ובלי כסף. שרדתי גזענות, סקסיזם וכל 'איזם' שנועד לגרום לי להרגיש קטנה ופחותה. אם יכולתי לעשות ולשרוד את כל הדברים הללו, אז אולי אשרוד גם את זה, אבל אני לא יכולה לעשות את זה לבד." – קת'רין אייברי במונולוג שעושה דמות.

"אילו ידעת על העבר שלי עם מטוסים לא היית צוחק" – מרדית' בפרץ נוסטלגיה.

"האנטומיה של גריי 15" – שני, 21:15, yes DRAMA, yes VOD.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *