חגיגות העצמאות של "האנטומיה של גריי"

גם האנטומיה של גריי חוגגת: סנונית ליס מספרת על 7 חגיגות עצמאות שהתרחשו השבוע בבית החולים. זהירות, אין שחרור מספוילרים!

כולנו מנסים לצאת לעצמאות בכל יום, באינספור דרכים קטנות וגדולות שנשזרות זו בזו: אנחנו עושים טסט לרכב כדי לשמור על חופש התנועה ואז מסיימים מערכת יחסים שכבלה לנו את הנשמה. אנחנו מציבים גבול לבוס שמסרב להכיר בכך שיש לנו חיים פרטיים ואז מעזים סוף סוף להזמין כרטיס טיסה ללוקיישן אקזוטי שתמיד חלמנו להגיע אליו. גם דמויות "האנטומיה של גריי" יוצאות מחדש לעצמאות בכל פרק. לכבוד חגיגות ה-70, קבלו שבע חגיגות עצמאות שהתרחשו בפרק השבוע:

1.העצמאות של סאם: אני לא מבינה למה סאם מיררה בבכי בסיום הפרק – היא זכתה בהזדמנות לעזוב את דה-לוקה החמצמץ ולעבור לשווייץ כדי ללמוד מכריסטינה עצמה. כמה מחברותי הטובות היו עוזבות את הבעלים שלהן בלי מחשבה שנייה בשביל הזדמנות שכזו!

2. העצמאות של אואן: שמחליט לעשות לבד את הדבר שעליו הוא חולם ושלא הצליח להגשים עם אף אישה, ומבקש לאמץ ילד.

3. העצמאות של בית החולים: עומדת למבחן בשל סוד נוראי מהעבר שעומד להיחשף. מה עולל סבא אייברי השובב שמטיל צל על השושלת?

4. העצמאות של מאגי וג'קסון: אחרי אינספור מעצורים, עכבות וכעסים, השניים סוף סוף שוברים את הפורפליי הארוך בתולדות האנושות.

5. העצמאות של וובר: לאחר שהיה תלוי במשך שנים בחונכת שלו ב"אלכוהוליסטים אנונימיים", הוא נאלץ להרפות ממנה ולהמשיך ללא תמיכתה של מי שלוותה אותו בדרך לפיכחות.

6. העצמאות של אלכס ושל ג'ו: משתחררים מהדפוסים והתסביכים שבעבר ומתחילים לתכנן את החתונה שלהם. אם למדנו דבר או שניים על "האנטומיה של גריי", משהו חייב להשתבש בגן העדן הזה בדרך.

7. העצמאות של אריזונה: שמתמודדת עם הפחד הנוראי שלה מפני מוות של יולדות וממציאה שיטה שתגן על הנשים המביאות תינוקות לעולם בבית החולים. איך נסתדר בלעדייך בעונה הבאה?!

"האנטומיה של גריי 14" – שני, 21:15 ב-yes DRAMA וב-yes VOD

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *