האנטומיה של גריי: דלוקה עליו

לכבוד הפרק שובר השיאים יצאו רופאי "האנטומיה של גריי" למסיבה. כצפוי, כמה דברים השתבשו בדרך. סנונית ליס מספרת על האירועים הבוערים. זהירות, ספוילרים!

יש אינספור מצבים שממש לא הייתם רוצים לחוות עם אבא ואמא, ולא משנה בני כמה אתם: אתם לא רוצים שהם ייכנסו לחדר כשאתם מתמזמזים עם החבר החדש והלוהט שלכם, לא מתחשק לכם שהם יגיעו ללא התראה למקום העבודה שלכם (במיוחד כשהם סובלים מהזיות), אתם לא רוצים שהם יופיעו כשאתם חוזרים הביתה עם הדייט שלכם, לא בא לכם שהם יאחרו למסיבה שערכתם לכבודם ואתם בטח לא רוצים שהחבר של אמא יכה את אבא.

גיבורי "האנטומיה של גריי" התמודדו עם כל המצבים הללו בפרק השבוע והוכיחו שאתה אף פעם לא מבוגר מכדי להיות נבוך מאבא ואמא. זה התחיל כשג'קסון החליט לערוך מסיבה לכבוד התאוששותה של קת'רין מהניתוח. קת'רין ממש לא רוצה להגיע למסיבה אבל אמו הסכיזופרנית של אלכס מופיעה כך פתאום בבית החולים, והיא דווקא מוצאת את דרכה לחגיגות.

בזמן שקת'רין מנסה למשוך את הזמן, מרדית' ודה לוקה מתמזמזים בחדר צדדי בדירה המפוארת של ג'קסון, עד שוובר, שמשתמש למרדית' דמות אב כבר שנים, נכנס באמצע. מרדית כל כך נבוכה מהמצב עד שהיא כמעט שורפת את הדירה של ג'קסון. לפני כן קורסיק מספיק לתת אגרוף לאואן.

כשמרדית' ודה לוקה סוף סוף מגיעים לדירה שלו, הם זוכים לביקור מפתיע מאביו האיטלקי. למי שהספיק לשכוח, דה לוקה האב הוא רופא מהולל שסובל גם הוא ממחלת נפש, והזיק למטופלים בשל כך. דירתו של ג'קסון אמנם יצאה מהערב ללא נזק ממשי, דבר שאי אפשר לומר על בריאות הנפש של הרופאים שלנו.

ד"ר של כבוד: ביילי – שמעמידה את קת'רין במקום ומצליחה להביא אותה למסיבה!

תזעיקו רופא ל… אואן, שחוטף אגרוף מקורסיק ואמיליה סוג של נפרדת ממנו, עד שליאו חוזר.

מכת החשמל של השבוע: מרדית' ודה-לוקה שמחפשים איפה לקחת את היחסים שלהם לשלב הבא, ולא מצליחים למצוא פרטיות.

הרגע המרגש של השבוע: המפגש בין מרדית' לבין אמא של אלכס.

"האנטומיה של גריי 15" – שני, 21:15, yes VOD, yes DRAMA.

בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *