האנטומיה של גריי: לשבור את הקרח

האנטומיה של גריי חזרה מפגרה! סנונית ליס לבשה מעיל ויצאה לבדוק מה נשאר בסיאטל אחרי הסופה. זהירות, ספוילרים.

חשבנו שהמעליות בגריי סלואן ממוריאל כבר ראו הכל: ריבים, אסונות ודי מתח מיני כדי לפעול גם ללא חשמל, אבל פרק השבוע הוכיח שאפילו הן לא פטורות מדרמה. המעליות היו הכוכבות האמיתיות של פרק החזרה המותח של "האנטומיה של גריי" – בהן התרחש רוב האקשן, והן אפילו התנקמו באיש התחזוקה שסירב לטפל בהן בזמן.

השבוע חזרנו לפגוש את רופאי הסדרה היכן שנותרו לפני שיצאו לפגרה. במעלית מספר 1 ציפו מרדית' ודה-לוקה, שהיו בדרכם לקצור את איבריה של פיבי כדי להשתילם בסיסי. את הפאוזה החביבה הם ניצלו כדי להגיד אחד לשני דברים מלוכלכים באיטלקית להנאת הצופים. בהזדמנות זו גילינו כמה פרטי רקע חדשים ומסקרנים על דה-לוקה. באופן אישי, כשמרדית' מתלבטת בין דה לוקה לבין לינק' מתחשק לי לייעץ לה להפקיד את שניהם במעון היום של בית החולים ולחפש לעצמה גבר אמיתי, אבל האיטלקית נשמעת מצוין בפה של דה-לוקה.

במעלית השנייה תקועות ביילי והלם – עם גופתה של פיבי אותה הן מנסות לשמור במצב שמאפשר לתרום איברים. השתיים ניצלו את ההפסקה המרעננת מסדר יומן העמוס כדי לחטוף התקף חרדה משותף.

ומאחורי וילון, סליחה, במעלית מספר שלוש נמצאים אואן, אמיליה וטדי, שסודה בדיוק התגלה. השלושה לא מסתפקים בחפירה בגופו של מטופל בעזרת לוחית רישוי, וחופרים סביבו על תכניות הילודה המשותפות שלהם. כי אין ספק שהזמן המתאים ביותר לפתור את התסבוכת הרומנטית והמשפחתית הזו היא כשאתם מנהלים ניתוח במעלית תקועה.

שמידט וקים מרגישים מצוין, תודה ששאלתם, וממשיכים לקיים יחסי מרות באמבולנס. אלכס תופס אותם ומלמד אותם איך עושים את זה נכון. בסופו של דבר החשמל חוזר, הסופה שוכחת, אבל הכל ממשיך להתפרק מסביב. הפרק בהחלט עשה עבודה טובה ועורר סקרנות לקראת המשך העונה, והאסונות שעתידים להתרחש בה.

ד"ר של כבוד – אמיליה: "אם אתה אוהב מישהו, שחרר אותו," אומר הפתגם (או שזה שיר של סטינג). ואמיליה מוסיפה – "שחרר אותו לעשות ילד עם החברה הכי טובה שלו שהרתה לו ללא ידיעתו."

אמיליה

תזעיקו רופא ל… למי לא? למנהל התחזוקה המעצבן שהבניין התנקם בו, לסיסי (או שזה כבר מאוחר מדי), לאמיליה, לביילי, לג'קסון ולוובר. צפוי עומס במחלקת הלבבות השבורים.

מכת החשמל של השבוע: הרגע הזה. עזבו אתכם מרפואה, אין צורך בתסריט. אפשר פשוט לתת לדה-לוקה לדבר איטלקית במשך 50 דקות ולסיים את הפרק.

הרגע הקריפי של השבוע: מרדית' מנהלת שיחת נפש עם סיסי המנוחה.

ציטוט השבוע: "אני לא יודעת אם אמצא שוב אהבה, אבל מזמן לא הייתי מאושרת כל כך. אני משתדלת ליהנות" – מרדית'.

2

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *