האנטומיה של גריי: קוד האחיות

האם מותר לך לצאת עם האקס של אחותך ומתי צריך לבקש רשות? סנונית ליס צפתה בפרק השבוע של "האנטומיה של גריי" וחקרה את ההיסטוריה של קוד האחיות. זהירות, ספוילרים!

אי שם, לפני בערך 200 אלף שנה, ישבה בת האדם הראשונה עם אחותה במערה. היא קלטה את בן האדם הראשון וחשבה שהייתה שמחה לצאת ללקט איתו פירות קדמוניים, אבל נזכרה שבחורף שעבר, אספה אחותה מי גשמים עם האדם, שנעלם לה בתירוץ של יציאה לציד ממותות וחזר רק באביב. היא הבינה שכדי שתולדות המין האנושי לא יראו כמו פרק של "הכלה מאיסטנבול," עליה לבקש מאחותה אישור לצאת עם הבחור שיש לה איתו פרה-היסטוריה משותפת, וכך נולד קוד האחיות.

מאות אלפי שנים ומספר דומה של פרקים של "האנטומיה של גריי" חלפו מאז, אבל הקוד לא נשבר. בפרק השבוע של הסדרה, מחכה מרדית' לאישור של מאגי, לצאת עם דה לוקה. מאגי ודה-לוקה, למי שמצמץ, יצאו יחד מעט אחרי שמאגי הגיעה לבית החולים. בסיום הרומן הקצר הזה, דה-לוקה יצא די דוש כשהפנה למאגי כתף קרה ללא הסברים. עכשיו, מסיבה מסתורית (ובעיקר בזכות האיטלקית), מרדית' בוחרת דווקא בו כדי לרענן את חיי האהבה שלה.

במקביל, אואן ואמיליה מתמודדים עם הופעתם של הוריה של בטי, כלומר בריטני, שמגלים שיש להם נכד ומעוניינים לקחת אותו תחת חסותם. העניינים ממשיכים להתחמם בגזרת טדי וקורסיק, ואשה שמגיעה לבית החולים כשהיא מלווה בבעלה ובידיד טוב (מדי), עוזרת לטדי להבין איך לפצח את הבלאגן הרומנטי בחייה.

הפתעת השבוע: נו, זיהיתם את השחקנית שמגלמת את אמה של בריטני? רמז – שם המשפחה האמיתי שלה הוא גריי.

ד"ר של כבוד: מאגי, שמצילה אישה שהתעללה בה בבית הספר לרפואה, וגם נותנת למרדית' אישור לצאת עם הגבר שהתנהג אליה בחוסר כבוד. שיהיה למרדית' בהצלחה!

תזעיקו רופא ל… אואן, שנקשר לילד האומנה בו טיפל במסירות, ויאלץ כנראה להיפרד ממנו בקרוב.

2

מכת החשמל של השבוע: טדי וקורסיק בודקים יחד את שירות החדרים במלון.

ציטוט השבוע: "למען הפרוטוקול, אחותי מעולם לא שאלה אותי אם היא יכולה לצאת עם האקסיות שלי. היא פשוט צללה פנימה." – דה לוקה מספר למרדית' עוד על הפולקלור המשפחתי.

150913 2528

"האנטומיה של גריי", שני, 21:15, yes DRAMA, yes VOD

מה חשבתם על פרק השבוע? ספרו לנו בדף הפייסבוק הרשמי!

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *