האנטומיה של גריי: שיא הרגש

מכורים ל"האנטומיה של גריי?" השבוע קיבלתם פרק שיתאים לכם במיוחד. סנונית ליס צפתה ונזהרה ממנת יתר. זהירות, ספוילרים!

התמכרות היא תקלה של הגוף ושל הנפש – הדבר שאמור לשכך את הכאב, הופך למקור של כאב גדול הרבה יותר. צריך לגרד את התחתית של התחתית כדי להצליח לשבור את מעגל הקסמים ולהגיד לא לחומר, לאדם, להרגל הזה, שגורם לך להרגיש חיי תוך שהוא הורג אותך לאט לאט.

השבוע ב"האנטומיה של גריי", מגיעים לבית החולים עשרות סטלנים שנטלו סם מורעל בפארק. איתם מובהלת לחדר המיון בטי/בריטני, שנראית בסדר עד שהיא קורסת. טדי ממהרת לבצע בה ניתוח חירום, והוריה, שבדיוק הגיעו להאנט כדי לאסוף את ליאו, באים לבית החולים וחוששים שלא יזכו שוב לראות את ביתם.

מרדית' לא יכולה לסייע להם כי היא עסוקה בשבירת עוד שיא, ומבצעת ניתוח בן 27 שעות ברצף! לא ברור איך היא עושה  את זה בלי להתחבר לקתטר, אבל העיקר שדה-לוקה מפלרטט איתה ללא בושה לאורך כל הדרך. אם תהיתם מה פתאום מרדית' שוברת שיא באמצע החיים, מדובר ברפרור לכך שהפרק הבא של "האנטומיה של גריי" יהפוך אותה לסדרת הדרמה הרפואית הארוכה ביותר ששודרה בפריים טיים הטלוויזיוני.

ג'קסון, מצדו, מתכנן לקחת לקמפינג את מגי, שהניחה שהחבר המולטי מיליונר שלה יפנק אותה לכל הפחות בצימר שהזמין בגרופון, ולא משתוקקת לישון בין צרצרים לדרדרים. בסופו של דבר, יחד עם הנרקומנים המורעלים, מגיע לבית החולים גם חסר בית שטיפל בילד עזוב. לאחר שלא נמצא לו מחסה, ג'קסון תורם לו את ערכת הקמפינג שלו. אני לא רוצה לסכסך, אבל מהנכד של אייברי קשישא הייתי מצפה שישכור לישיש איזה חדר בבית מלון עד שהרגליים שלו יחלימו במקום לצרף אותו למחאת האוהלים.

הניתוח של בטי/בריטני מצליח, אבל החבר שהגיע איתה לא שורד את ההרעלה. ההורים ההמומים שלה שוב מפגינים שיקול דעת מופתי ושוקלים להסתיר ממנה את האמת. אמיליה, שעברה בעצמה כמה (וכמה וכמה) טראומות, מסבירה להם שבתם צריכה להגיע לתחתית, כדי להצליח לעלות בחזרה.

ד"ר של כבוד: הלם, שעשתה את הדבר האנושי והמתבקש, והלכה לשירותים אחרי יותר מ-20 שעות בחדר הניתוח. תלמדי ממנה מרדית'!

תזעיקו רופא ל… קאדרי, שנאלצת להתמודד עם כל מוגלה צבעונית וריחנית שמגיעה לבית החולים.

מכת החשמל של השבוע: מרדית' ודה-לוקה מנצלים את ההליך הארוך בתולדות האנושות לצורך פורפליי חסר בושה מול בוקי, כי אין דבר מדליק יותר ממטופל פתוח על שולחן הניתוחים.

ציטוט השבוע: "כן, היא מקבלת פרסים ואותות הוקרה וכל זה, אבל אני הצ'יף, אז אנחנו בסדר." – אלכס מנחם את עצמו.

ניפגש בשבוע הבא, בפרק 15 בעונה 15!

מכורים ל"האנטומיה של גריי"? בואו לדבר על זה בדף הפייסבוק הרשמי!

האנטומיה של גריי – שני, 21:15, yes DRAMA, yes VOD.

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *