נתן פיליון: 17 עובדות שאתם צריכים לדעת עליו 

אתם מכירים אותו מ"קאסל", ועכשיו הוא חוזר למסך שלכם עם משימה משטרתית חדשה – בסדרה "טירון". בואו תכירו את נתן פיליון

yes

1. נתן קרייג פיליון נולד ב 27 במרץ 1971 באדמונטון מחוז אלברטה, קנדה והוא מגדיר את עצמו כ"פסיפס תרבותי".

2. פיליון עבר לניו יורק באמצע שנות ה-90 ונחת לתפקיד באופרת הסבון "ONE LIFE TO LIVE" (אופרת סבון ששודרה ברשת ABC  במשך 45 עונות, עד שנת 2013), ובראיונות הוא מספר שלמרות שעזב אותה, צפה בה עד סופה.

נתן פיליון: 17 עובדות שאתם צריכים לדעת עליו 

3. במהלך ילדותו איבד נתן את השמיעה באוזנו השמאלית.

4. בתור נער הוא היה מאוהב בקייתלין מהסדרה הקנדית "דגראסי".

5. היו לפיליון שאיפות נוספות בתחילת דרכו. בראיון לטי וי גייד הוא אמר שהוא רוצה להיות מורה בבית ספר תיכון, כמו שני הוריו, שהיו שניהם מורים לספרות.

נתן פיליון: 17 עובדות שאתם צריכים לדעת עליו 

6. אולי זאת הסיבה שלמרות שהוא פעיל בעיקר במדיה המצולמת הוא מאוד מאוד אוהב לקרוא. בשנת 2007 והוא והסופר האמריקני, פי.ג'יי. הארסמה, הקימו ארגון ללא מטרות רווח עם השם הפדגוגי מעט "ילדים צריכים לקרוא" שנועד, ניחשתם נכון, לעודד ילדים לקרוא ולפתח את הדמיון על ידי הקמת ספריות.

7. פיליון עבד בעבר כ"מברק מזמר". פעם הוא נשלח לתוך בנק לבוש כטרזן ושאג שם את השאגה של טרזן כחלק מהמברק שהיה אמור לשיר. לא יאומן אבל לא נרשמה התערבות משטרתית.

נתן פיליון: 17 עובדות שאתם צריכים לדעת עליו 

8. פיליון נבחן לתפקיד אנג'ל ב"באפי ציידת הערפדים" לא התקבל, אבל לבסוף לוהק לסדרה כסלב שנים מאוחר יותר. הוא התארח בתפקיד עצמו גם ב"מפץ הגדול".

נתן פיליון: 17 עובדות שאתם צריכים לדעת עליו 

9. פילון כיכב בסדרה "קאסל" בין השנים 2009 ל 2016. הוא היה מועמד שש פעמים בתחרות פרסי הטלויזיה של ערוץ E! People's Choice Awards לאורך תקופת כיכובו בסדרה, וזכה ארבע פעמים.

10. בסדרה החדשה בה הוא מככב, "הרוקי" (טירון), בה הוא מגלם גבר שבגיל 40 מחליט לעשות שינוי מקצועי ולהפוך לשוטר, הוא הסכים לשחק עוד לפני שקרא את התסריט, רק על סמך הפיץ' (האופן בו היוצרים סיפרו עליה). לא רק זה, הוא גם החליט שהוא יהיה זה שיפיק אותה.

נתן פיליון: 17 עובדות שאתם צריכים לדעת עליו 

11. פעם היה לפיליון חתול שהגיע לגיל 24, מה שהופך את העניין למוזר עוד יותר היא העובדה שאת החתול הוא קיבל יחד עם בית שרכש.

12. הוא שיחק פעמיים תפקיד של גניקולוג – פעם בסרט "מלצרית" (2007) ופעם בסדרה "עקרות בית נואשות". לא ברור מה זה אומר אבל זה מרגיש כמו פרט עם משמעות.

13. וכמו כל סמל סקס גברי הוא מחזיק ברשותו חרב כבדה וחצאית סקוטית מעור.

נתן פיליון: 17 עובדות שאתם צריכים לדעת עליו 

14. בראיון משנת 2013 אצל קונאן אובראיין סיפר פיליון כי הוא אוהב לצייר לזוגתו על הציפורניים של הרגליים אייקונים של גיבורי על מכל התקופות.

15. הוא אוהב לתקשר עם הקהל שלו ולקבל ממנו תגובות מיידיות. פעם זה היה קורה בתיאטרון, היום הוא מתקשר איתם בעיקר באמצעות הטוויטר, אז ספרו לו מה חשבתם על הסדרה החדשה.

16. כשהוא הגיע לאודישן לתפקיד של קפטן מל בסדרת המד"ב "פיירפליי", הוא התעקש לא לבצע את הסצינה שניתנה לו אלא סצנה מ"סטאר טרק". בדיעבד אמר לו הבמאי שזו היתה הסיבה שקיבל את התפקיד.

נתן פיליון: 17 עובדות שאתם צריכים לדעת עליו 

17. במהלך פרק שלם בסדרה הוא שיחק עירום לחלוטין. העירום לא היה בתסריט המקורי ופיליון התעקש באוזני הבמאי שהדמות שלו לא תעבור טוב בפרק אם היא תהיה לבושה.

"טירון", ימי שלישי 22:00 מה-5.2, yes ACTION וב-yes VOD 

 

 

תגיות:

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *